Застосунок для перегляду та друку широкоформатних зображень

KIP ImagePro – це потужний набір програмного забезпечення, який покращує ефективність за допомогою автоматизації контрольованого робочого процесу в середовищах із високим попитом і скорочує час виконання завдань.

Широкоформатний друк


Сучасний ринок друкарських послуг уже не такий, як був раніше. До цифрової графіки ставлять дуже високі вимоги щодо передачі інформації великій аудиторії, водночас ведеться пошук способів зниження витрат на експлуатацію обладнання. Саме тому широкий формат став для постачальників друкарських послуг одним із найбільш рентабельних способів задовольнити потреби ринку, що зростають.

Широкоформатний цифровий друк – це одна з небагатьох галузей на світовому ринку поліграфічних послуг, яка швидко розвивається й зростає. Компанія Konica Minolta допоможе безпечно пристосуватися до цих змін і досягти поставлених цілей із нашими високоякісними й простими у використанні рішеннями для програмних та апаратних засобів друку.

KIP ImagePro – це потужний набір програмного забезпечення, який поєднує найважливіші інструменти з бездоганним багатозадачним і простим додатком для друку, копіювання й сканування. Стандартний інтерфейс представляє операторам або випадковим користувачам інструменти швидкого доступу, засіб для перегляду в HD-форматі для ділянок друку, що потребують особливої уваги, а також інтуїтивно зрозумілі функції редагування завдань. Стандартизовані системи автоматизованого проектування й попередні графічні налаштування якості друку роблять ImagePro найпростішим і найшвидшим засобом друку. Один простий клік і розширений набір функцій системи переносить спеціаліста з техніки або графіки на місце водія.

 

Завдяки розмітці листа, панельній обшивці, обміну плашковими кольорами й доступу до функцій керування кольором, доступній тільки в дорогих процесорах растрових зображень, KIP ImagePro надає експертам із кольору інструменти для належного виконання роботи.

Широкий формат

Широкий формат

Спростіть робочий процес широкоформатного друку

Тепер ви можете спростити робочий процес широкоформатного друку за допомогою одного програмного рішення.  У KIP ImagePro передбачено інтуїтивний стандартний режим для підвищення ефективності виробничого процесу або розширений режим для інтелектуальної взаємодії із зображенням. Можливість друкувати, копіювати й сканувати в одному додатку робить це програмне забезпечення особливим. Немає нічого простішого!

Обладнання
hardware icon
Системи друку KIP

Системи друку KIP створені спеціально для користувачів технічних, графічних і офісних документів, які мають високі вимоги до друкованих матеріалів та потребують точного відтворення зображення й різкої виразної передачі кольору. Вони здатні друкувати яскраві кольори, неймовірну графіку, фотографічні зображення та відтінки з неперевершеною стійкістю кольору – від початку до завершення друку.

Програмне забезпечення
software icon
Одне програмне забезпечення для всього

Тепер ви можете спростити робочий процес широкоформатного друку за допомогою одного програмного рішення. У KIP ImagePro передбачено інтуїтивний стандартний режим для підвищення ефективності виробничого процесу або розширений режим для інтелектуальної взаємодії із зображенням.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Ключові особливості


   

   

Значок "Дотик"

Удосконалена сфера друку, що потребує особливої уваги

Значок "Дотик"

Налаштовуваний інтерфейс для особистого перегляду й інструменти

Значок "Дотик"

Просте застосування

Значок "Дотик"

Висока роздільна здатність перегляду

Значок "Дотик"

Інтелектуальна перевірка роботи формату PDF

Значок "Дотик"

Розумна укладка листів у стапель KIP

Значок "Дотик"

Неперевершена багатозадачність