Коронавірус: офіційна інформація від Konica Minolta

Заходи зі зменшення впливу поширення коронавірусу на доступність продуктів і сервісів компанії

Ми уважно слідкуємо за мінливою ситуацією, спричиненою пандемією COVID-19 та відповідним чином корегуємо плани із забезпечення безперервності бізнесу. В цих планах викладені конкретні шляхи адаптації оперецій компанії із врахуванням умов, що склалися в усіх регіонах, де ми працюємо. Наша команда намагається обслуговувати клієнтів та партнерів, а також захищати своїх працівників, клієнтів та відвідувачів.

Ми зібрали відповідну інформацію тут та будемо оновлювати цю сторінку по мірі розвитку ситуації.
 

Коронавірус: FAQ

Чи може вірус передаватися через БФП?
Як продезінфікувати панель БФП?
Як працюють інженери сервісної служби, що регулярно відвідують клієнтів в період пандемії?
Відповідаємо на поширені питання по коронавірус

Детальніше
Коронавірус FAQ

+++ ОНОВЛЕННЯ: Подолання дефіциту тонера, відновлення безперервного виробництва й ланцюга постачання +++


Київ, Україна / Лангенгаген, Німеччина, 7 травня 2020 року

ОНОВЛЕННЯ (6 травня 2020 року) – Це оновлення анулює всі попередні статуси.

Робота наших виробничих потужностей і складів у Китаї стабілізувалася. Інші підприємства Konica Minolta Group і європейські склади також відновили роботу, тож ми зможемо повністю виконати відтерміновані замовлення наших клієнтів.

Крім того, у другій половині квітня завод із виробництва тонера у Франції збільшив потужність і нині повернувся до нормальної роботи, працюючи в три зміни. Поставки тонера з Японії, які мали компенсувати дефіцит через закриття французького заводу, також прибули в другій половині квітня, і тепер ми можемо задовольняти попит клієнтів. 
Наші спеціалісти з обслуговування почнуть працювати у звичному режимі вже із середини травня. Зараз у 35 країнах Європи працюють понад 2500 наших інженерів. Завдяки дистанційному обслуговуванню клієнти могли швидко отримувати допомогу, а тепер за потреби наші спеціалісти зможуть надавати свої послуги на місці.

Звісно, ми можемо й надалі проводити дистанційне обслуговування, оскільки більшість продуктів Konica Minolta – це пристрої, платформи або додатки інтернету речей, до яких можна підключитися віддалено. Будь-яку проблему можна вирішити дистанційно без безпосереднього втручання на місці. Наш співробітник може відвідати вас, лише якщо потрібно перевірити підключення або замінити обладнання.

Такою є поточна ситуація. Якщо щось зміниться, ми якомога швидше вас повідомимо.

З конкретними запитаннями щодо вашої ситуації зверніться до локального менеджера з роботи з клієнтами Konica Minolta. 

З найкращими побажаннями,
спеціальна група Konica Minolta з урегулювання кризи через поширення коронавірусу.

 

+++ ОНОВЛЕННЯ: обмежене постачання тонера в Європі +++

 
Лангенгаген, Німеччина, 6 квітня 2020 р.
 
Наведене нижче оголошення досі актуальне. Ми також хочемо повідомити нову інформацію про поточні проблеми з постачанням тонера в Європі.

Через тимчасове закриття підприємства з виробництва тонера Konica Minolta у Франції найближчими тижнями ми більше не зможемо гарантувати постачання тонера в повному обсязі, необхідному для роботи друкарських систем Konica Minolta. Хоча відновлення роботи цього підприємства заплановано на 9 квітня 2020 р., можливо, знадобиться трохи більше часу, перш ніж виробництво та постачання в Європі повернуться до звичного рівня. Поки що нам вдавалося компенсувати дефіцит поставок через закриття заводу у Франції за допомогою комплексу заходів. Проте, на жаль, ми маємо визнати, що надалі їх буде недостатньо, і ми вже вичерпали всі свої можливості.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо вашої конкретної ситуації, зв’яжіться зі своїм локальним менеджером із роботи з клієнтами Konica Minolta.

Усі новини публікуватимуться на цьому веб-сайті.

 

+++ Офіційна заява +++​


Київ, Україна / Лангенгаген, Німеччина, 16 березня 2020

Шановний клієнте!

Ми, Konica Minolta Ukraine, як ваш надійний діловий партнер, повідомляємо про вплив пандемії коронавірусу COVID-19 на можливості надання наших послуг та постачання продуктів.

Операції на заводах та запаси на складах у КНР поступово відновлюються до рівня, достатнього для стабільного постачання. Ми майже повністю усунули відставання, спричинене тимчасовим закриттям цих заводів та іншими наслідками, спричиненими епідемією коронавірусу в Китаї (наприклад, затримками з боку постачальників). Заводи групи Konica Minolta, розташовані за межами Китаю, дають змогу нам і нашим європейським складам певною мірою задовольнити потреби клієнтів у найближчим часом. Ми працюватимемо на повну потужність, щоби максимально зменшити вплив на вашу операційну діяльність. Однак, ми не можемо виключати затримки у графіку постачання. Передбачені дати постачання обладнання, запчастин та витратних матеріалів, а також дати запланованих інсталяцій за контрактами можуть змінюватися в результаті дефіциту потужностей для логістики, обмежень на доставлення вантажів та швидкості поширення коронавірусу COVID-19.

Тому ми постійно переглядаємо нашу політику постачання й розподілу та намагаємося здебільшого використовувати складські запаси. Якщо у вас є питання щодо актуальних замовлень, зверніться до свого персонального менеджера Konica Minolta або за номером 0800 21 44 22. 


Доступність наших послуг значною мірою залежить від власних локальних департаментів сервісу. Сьогодні в нашому штаті понад 2500 інженерів, що працюють у 35 країнах Європи. 50 з них працюють на території України. Ці фахівці забезпечують обслуговування обладнання та надання послуг. Оскільки вони щодня переміщуються від клієнта до клієнта, в умовах пандемії наша модель обслуговування складає потенційний ризик як для клієнтів, так і для наших працівників. Саме тому, ми плануємо скористатися можливостями віддаленого надання сервісних послуг та максимально залучати ваших співробітників до розв’язання некритичних проблем з обладнанням Konica Minolta. Оскільки більшість наших продуктів – це пристрої, платформи й додатки з можливістю керування через Інтернет, ми маємо можливість обслуговувати ваше обладнання віддалено та вирішувати дистанційно всі проблеми, що можуть бути вирішені у такий спосіб.
 

Ми заохочуємо всіх працівників уважно стежити за їх самопочуттям та оточенням. Ми вживаємо запобіжних заходів для мінімізації ризиків зараження: посилюємо гігієну, скасовуємо участь у будь-яких конференціях та семінарах, анулюємо власні заходи, надаємо перевагу віртуальним зустрічам та, за можливості, переходимо на роботу з дому. Поїздки до країн із підвищеним ризиком зараження заборонені. У випадку зараження співробітника ми працюватимемо відповідно до закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення й поширення коронавірусної хвороби (Covid-19)», здійснимо заходи з мінімізації ризику зараження інших людей (карантин). У цьому випадку — так само, як і в разі інших хвороб або під час відпустки, — ми можемо розраховувати на інших кваліфікованих фахівців, щоби зменшити вплив на ваш бізнес.

З 17 березня 2020 року ми припиняємо роботу нашого DIS у Києві (шоуруму). Усі демонстрації обладнання будуть відбуватися онлайн, а друковані зразки відправлятимуться поштою.
 

Ми створили цільову групу з коронавірусу COVID-19, яка уважно слідкує за ситуацією й поточними подіями в Китаї, Європі та інших країнах, а також планує відповідні заходи, щоб у подальшому наші системи й сервіси залишалися доступними. Крім того, Konica Minolta розробила глобальний план для безперебійної роботи, який передбачає регулярні перевірки заводів, оцінку альтернативних постачальників та інші заходи, що забезпечуватимуть безперервність ланцюга постачання.

Ми повідомимо вас як тільки матимемо які-небудь новини та зміни, пов’язані з цими обставинами. З будь-яких конкретних питань звертайтеся до свого персонального менеджера Konica Minolta або за номером 0800 21 44 22.
 

Ми прохаємо вас повідомити нас у разі підозри на коронавірус у когось із ваших працівників. Ми вимушені будемо тимчасово зупинити візити сервісного інженера до вашого офісу та забезпечити для нього карантин тривалістю 14 днів.

 

Автор ілюстрації до сторінки: kjpargeter / Freepik

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Залишіть своє запитання прямо тут і ми зв'яжемося з вами, щоби відповісти на нього

Так, я надаю згоду на отримання інформації:

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.