Путівник з інсталяції обладнання та рішень

Зібрали основні етапи нашої взаємодії
при інсталяції обладнання та рішень

 

Вітання! 💙

Якщо ви опинилися на цій сторінці — ми на етапі інсталяції та запуску обладнання на ваших локаціях. Щоби все було прозоро та зрозуміло, підготували для вас детальний опис процесу інсталяції обладнання.

Загалом ми розділили процес інсталяції на 3 важливі етапи: Погодження умов та підписання договору, Підготовлення до запуску та Доставлення обладнання й запуск.

Ознайомитися з кожним кроком, який необхідно виконати, аби процес пройшов плавно, ви можете нижче:
 

ЕТАП 1. Погодження умов та підписання договору

1. Проведення переговорів та прийняття рішення про співпрацю

Остаточне рішення про нашу з вами співпрацю прийнято, ви обговорюєте фінальні правлення у договорі та готові до старту проєкту.

2. Виділення відповідальних для реалізації проекту

Ви визначаєте відповідальних осіб по фінансових, технічних та IT питаннях договору, а також відповідальних осіб, які прийматимуть обладнання на локації та будуть контактами для нас для подальшої взаємодії при обслуговуванні. Ці дані ми фіксуємо у договорі та інформаційних системах, аби нічого не загубилося та завжди бути на зв'язку. Нам необхідні ПІБ, email та контактні телефони осіб для усіх локацій на яких встановлюватиметься обладнання.

3. Погодження умов та підписання договору

На цьому етапі ми остаточно погоджуємо всі умови нашої співпраці та підписуємо договір з двох сторін.

4. Сплата гарантійного депозиту (для аутсорсингових контрактів) / сплата вартості обладнання

Ми надаємо рахунок на оплату гарантійного депозиту для аутсорсингових контрактів або рахунок на оплату вартості обладнання, сума якого прописана у договорі, який вам необхідно сплатити у завчасно оговорений термін, аби почати комплектацію та підготовлення обладнання.

ЕТАП 2. Підготовлення до запуску

1. Інформування відповідальних про старт проекту

Ми проінформуємо основну контактну особу про старт запуску проєкту. Вам треба проінформувати всіх інших відповідальних осіб на кожній із локацій про старт запуску обладнання. Ми також надішлемо їм необхідні матеріали щодо проєкту (вимоги до приміщення, налаштування IT-інфраструктури, налаштування систем віддаленого моніторингу).

2. Підготовлення та налаштування IT-інфраструктури

Відповідальні особи за технічну та IT частини мають ознайомитись з вимогами, виконати налаштування мережі, відкрити 443 порт та доступ до серверів для роботи систем віддаленого моніторингу та управління пристроями, за потреби ми організуємо окрему зустріч команд IT підтримки. Вам треба буде підтвердити, що ви готові до тестування.

3. Підготовлення локації до інсталяції

Відповідальні особи на локації мають виділити та підготувати місце для встановлення обладнання, вивести розетку для підключення апарату та підвести Ethernet для підключення обладнання до мережі Інтернет.

4. Підготовлення сервера та мережі до встановлення ПЗ

Вам необхідно виділити окрему людину, яка з вашої сторони відповідатиме за підготовлення інфраструктури до встановлення ПЗ, та яка буде супроводжувати повний процес розгортання і встановлення.

5. Зворотній зв'язок по підготовці до запуску проєкту

Очікуємо зворотного зв'язку про готовність локацій від основної відповідальної особи за підготовку локацій для впровадження проєкту.

6. Очікування постачання обладнання/ПЗ

Нам може знадобитись час, якщо необхідно замовляти обладнання чи програмне забезпечення у Європі (від 14 до 90 календарних днів). При наявності обладнання на нашому складі, термін постачання буде складати орієнтовно від 3 до 5 робочих днів.

ЕТАП 3. Доставлення та запуск 

1. Доставлення обладнання

Наш спеціаліст, що супроводжує доставлення обладнання, зв'яжеться з вами, аби погодити час та підтвердити місце доставлення. Після фінального узгодження деталей ми привеземо обладнання на вашу локацію.

2. Візит інженера для запуску обладнання

Інженер зателефонує вам, аби погодити час свого візиту. Згодом, в узгоджений час, він приїде та виконає налаштування й підключення обладнання до мережі та систем віддаленого моніторингу.

3. Налаштування IT параметрів

Відповідальні особи за IT з вашої сторони, наш інженер сервісної підтримки та наші IT-спеціалісти погодять та виконають усі налаштування для запуску ПЗ на локації.

4. Навчання користувачів на локації

Наш інженер проведе первинне навчання щодо користування основними функціями та можливостями обладнання для ваших користувачів. Користувачі також можуть ознайомитись та пройти навчання самостійно, використовуючи наш навчальний ресурс.

Ми радимо зібрати всіх охочих ознайомитися з можливостями обладнання та поставити інженеру свої запитання щодо експлуатації та додаткових функцій і можливостей обладнання.

5. Тестування роботи обладнання та ПЗ

Ви маєте протестувати, чи всі заздалегідь оговорені функції налаштовані та працюють. Якщо ні —  повідомте нам, ми залюбки допоможемо з розв'язанням цих питань!

6. Підписання Акту запуску

Після запуску та успішного старту роботи — підпишіть заявку та Акт запуску. У Акті зазначено дату старту нашої співпраці та початкові лічильники, з яких почнеться подальша тарифікація послуг, тому треба печатка й підпис уповноваженої особи.



 

Хочете дізнатися більше про віддалені сервіси?

Заповнюйте форму і наш експерт зв'яжеться з вами, або розказати про переваги сервісів для віддаленого моніторингу та керування пристроїв від Konica Minolta