Поширені питання про коронавірус

 


1. Чи може вірус передаватися через БФП? / Чи будете ви дезінфікувати всі БФП перед доставленням?

Відповідно до інформації ВООЗ, коронавіруси можуть виживати на поверхнях протягом усього лиш кількох годин чи кількох днів, хоч на це і впливає матеріал поверхні та погода. У дослідженні, опублікованому нещодавно у виданні "Journal of Hospital Infection", розглядалися терміни життя інших коронавірусів, знайдених у людини, на різних поверхнях.

Коронавірус атипової пневмонії за температури 20℃ живе два дні на сталевій поверхні, чотири дні на дереві і склі, пʼять днів на інших металах, пластмасі й кераміці. Окрім цього, BfR (Німецький федеральний інститут з оцінки ризиків) підтверджує, що «для інших коронавірусів немає повідомлень про інфікування через їжу чи контакт із сухими поверхнями». Спираючись на вже зафіксовані методи передачі й порівняно низьку стабільність коронавірусів, малоймовірно, що імпортовані харчові продукти чи споживчі товари, а також іграшки, інструменти, компʼютери, одяг чи взуття можуть бути джерелами інфекції нового типу коронавірусу. Ця оцінка залишається в силі і після найсвіжішої публікації вчених з університетів Грайфсвальду й Бохуму про стійкість відомих коронавірусів.

Наша продукція (більша частина якої виробляється в Китаї) перебуває на судні не менш ніж 4 тижні до прибуття у Європу. Перевезення продукції повітряним транспортом займає не менше 3 днів. Враховуючи вказані вище терміни життя вірусів, ми не вважаємо необхідним дезінфікувати нашу продукцію після постачання.


 

2. Як продезінфікувати панель БФП (багатофункціонального пристрою)?

Оскільки наші пристрої мають сенсорний екран та клавіатуру, природно, що вони являють собою потенційне джерело мікробів, бо ними користуються десятки людей у вашій компанії. Ми радимо вам декілька разів на день дезінфікувати дисплей та/чи клавіатуру БФП етиловим спиртом. Окрім цього, гарним заходом стане підвищення гігієнічних стандартів для ваших співробітників через часте миття рук водою з милом, спиртовмісним дезінфектантом (ми рекомендуємо 70 % чи 50 % ізопропіловий спирт, або суміш води й етилового спирту), чи сумішшю ізопропілового спирту з пероксидом водню і гліцерином.

 

3. Які заходи перестороги ви здійснюєте для інженерів сервісної служби, що регулярно відвідують клієнтів?

Через те, що наші сервісні інженери щодня переміщуються від клієнта до клієнта, в умовах пандемії наша модель обслуговування складає потенційний ризик як для клієнтів, так і для наших працівників. Саме тому, ми плануємо скористатися можливостями віддаленого надання сервісних послуг та максимально залучати ваших співробітників до розв’язання некритичних проблем з обладнанням Konica Minolta. Оскільки більшість наших продуктів – це пристрої, платформи й додатки з можливістю керування через Інтернет, ми маємо можливість обслуговувати ваше обладнання віддалено та вирішувати дистанційно всі проблеми, що можуть бути вирішені у такий спосіб. І лиш у випадку, якщо необхідно інсталювати обладнання чи виконати заміну запасних частин, до вас приїде співробітник сервісної служби.
 
Ми заохочуємо всіх працівників уважно стежити за їх самопочуттям та оточенням. Ми вживаємо запобіжних заходів для мінімізації ризиків зараження: посилюємо гігієну, скасовуємо участь у будь-яких конференціях та семінарах, анулюємо власні заходи, надаємо перевагу віртуальним зустрічам та, за можливості, переходимо на роботу з дому. Поїздки до чи з регіонів, що є в зоні ризику, заборонені. У випадку зараження співробітника ми працюватимемо відповідно до закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення й поширення коронавірусної хвороби (Covid-19)», здійснимо заходи з мінімізації ризику зараження інших людей (карантин). У такому випадку — так, як і в разі інших захворювань чи під час відпустки, — ми звернемося до послуг інших спеціалістів сервісної служби, щоби це не вплинуло на ваш бізнес.

 

4. Чи є спосіб дистанційного керування БФП, щоби працювати віддалено/не торкатися пристрою?

Для дистанційного керування БФП необхідно здійснити такі налаштування:
 
У режимі адміністратора:

  • Увімкнути SSL-зʼєднання

  • Дозволити ʼRemote Panelʼ і, за потреби, використання паролю

  • Усі інші методи аутентифікації не будуть відключені чи оминені

 
У режимі користувача:

  • Скористайтеся ПК, ноутбуком, планшетом чи навіть смартфоном

  • Скористайтеся браузером: https://deviceIP:50443/panel/remote_panel.cgi

  • За необхідності введіть пароль

  • Запустіть БФП віддалено

 
Якщо вам потрібна більш детальна інструкція, зв’яжіться з локальним представником сервісної служби.

 

6. До кого я можу звернутися з додатковими питаннями?

Konica Minolta уважно слідкує за стрімким розвитком ситуації навколо коронавірусу COVID-19 і відповідним чином оновлює свої глобальні плани забезпечення неперервності бізнесу. Ці плани визначають конкретні способи, з допомогою яких Konica Minolta буде адаптувати свою діяльність з урахуванням швидкої зміни умов у всіх регіонах, де працює компанія. Наша команда зобовʼязується обслуговувати наших клієнтів та партнерів, а також захищати здоровʼя й безпеку наших працівників, клієнтів і відвідувачів.
 
Декілька тижнів тому ми створили групу кризового керування Konica Minolta, яка зустрічається віддалено двічі на тиждень, в той час, як основна команда з боротьби з коронавірусом — щодня. Зв'яжіться з нами, якщо у вас виникли які-небудь запитання.