Інструменти

Шукаєте корпоративне рішення для пошуку?

Чим більше неструктурованих даних ви зберігаєте, тим більше часу займає пошук. Цьому зарадить правильно підібране рішення для корпоративного пошуку

29.11.2022
6 хв 6 хв
JW_graphic_yw_BIG_DATA_KW18.png
Зміст
Загалом працівники використовують від шести до дванадцяти сховищ для зберігання своїх даних. Про те, як можна заощадити багато часу та грошей під час пошуку документа, читайте в цьому матеріалі.

Хайп? Феномен? Чи навіть «нове золото»? Великі дані — це не лише неймовірно великі обсяги інформації. Великі дані — це також зіставлення та оцінювання цих даних. Сьогодні жодна компанія не може дозволити собі обійтися без таких висновків.

Але як працювати з усіма даними, які надходять до компанії різними каналами? А ще з тими, які щодня продукуються всередині самої компанії? Потрібні рішення, які допомагають обробляти інформаційний наплив.

Усе починається з пошуку. Як знайти конкретну інформацію в засканованих документах, електронних листах, на жорстких дисках, у презентаціях, розрахунках в електронних таблицях, на відео, у zip-файлах тощо?

Чи ви знаєте, де знаходяться ваші дані?

Якщо ви коли-небудь не могли пригадати, звідки отримали певну інформацію — зі СМС, Viber чи електронної пошти, — то можете уявити собі як буває важко працівникам згадати, де саме зберігаються потрібні дані. А якщо ви не можете знайти свої дані, ви не зможете швидко їх обробити.

У середньому співробітники використовують від шести до дванадцяти сховищ для своїх даних:

 • Загальнодоступний корпоративний накопичувач
 • VPN-сервер
 • Інтранет
 • Корпоративна соцмережа
 • Корпоративна хмара
 • Приватна хмара
 • Соціальні мережі
 • «Робочий стіл» на корпоративному комп’ютері
 • «Робочий стіл» власного комп’ютера
 • Електронна пошта
 • Застосунки для обміну миттєвими повідомленнями
 • Історія браузера

Навіщо компанії потрібне рішення для пошуку інформації

Рішення для корпоративного пошуку документів на кшталт dokoni FIND — це інтелектуальний інструмент, який неформально позиціюється як «корпоративний гугл». І дійсно, він працює як пошукова система. Ви просто вводите ключове слово в рядок пошуку, клацаєте «Пошук», і миттєво знаходите всі види даних, незалежно від їхнього формату чи місця зберігання. Коротко кажучи: корпоративний пошук — це повнотекстовий пошук як в інтернеті.
 

Більше не потрібно переносити дані

Ви можете залишити всі свої цифрові файли там, де вони були — рішення для корпоративного пошуку знаходить, видобуває та індексує кожен файл у реальному часі в кожному сховищі. Незалежно від того, що ви вважаєте «даними»: сучасні рішення для корпоративного пошуку, як-от M-Files чи dokoni FIND, повністю сумісні із 300 популярними форматами файлів.

Єдина точка доступу до інформації

Інтелектуальні сервіси, як-от dokoni FIND та M-Files, які ми впроваджуємо нашим клієнтам, автоматично додають всі цифрові дані до універсального індексу, створюючи єдину точку доступу до інформації. Завдяки цьому користувачеві показуються всі результати пошуку, на отримання яких у нього є повноваження. Це дозволяє починати пошук з SharePoint, з робочого столу кожного користувача або з мобільного застосунку.

Автоматична конвертація матеріалів

dokoni FIND та M-Files — це більше, ніж просто високоякісне рішення для корпоративного пошуку, яке можна використовувати для пошуку за метаданими та іменами файлів. Зазвичай рішення використовують оптичне розпізнавання символів (OCR) для конвертації графіки в текст із будь-якого файлу. Потім файл індексується, завдяки чому він стає доступним для подальшого пошуку. Весь процес індексації займає від шести до восьми тижнів, якщо застосунок нещодавно встановлений, але відбувається непомітно для співробітників і не порушує звичайну роботу вашої компанії.

Гарантія безпеки даних

Ви можете використовувати наші рішення для корпоративного пошуку з будь-яким програмним забезпеченням для захисту даних, яке вже використовується у вашій компанії. Так ви зможете забезпечити доступ до даних тільки користувачам із відповідними повноваженнями.

 

Завдяки рішенню для корпоративного пошуку працівники заощаджують чимало часу, який відтак витрачається на виконання їхніх основних обов’язків. Це підвищує вдоволення співробітників, підвищує ефективність роботи в цілому та знижує витрати компанії.

Сімоне Сюріє, менеджер із продуктів, Konica Minolta

Навіщо до неструктурованих даних dokoni FIND чи M-Files

Неструктуровані дані, структуровані дані — навіщо їх розрізняти? Розмежувати їх легко, і вони по-різному впливають на вашу компанію.

Структуровані дані — як випливає з назви — організовані в структуру. Це полегшує їх ідентифікацію. Поширеною формою структурованих даних, наприклад, є база даних SQL.
SQL (Structured Query Language — мова структурованих запитів) дозволяє шукати певні частини інформації в полях на перехрестях стовпчиків і рядків. Наприклад, ви можете шукати у всіх рядках певну дату, поштовий індекс або ім’я — усе це структуровані дані. Ці дані організовані, і знаходяться у відповідних контейнерах за типом даних.

На відміну від них, неструктуровані дані не мають визначеної структури. Це в основному текст, зображення, та інші типи даних, які не є елементами бази даних. Так, наприклад, електронні листи також є неструктурованими даними. Самі повідомлення організовані, наприклад, в Outlook або Lotus Notes, але зміст електронного листа — це аморфний текст без структури.

Документи — це також неструктуровані дані. Документи Word можуть бути відформатовані, але їх вміст може бути будь-чим. Більшість даних, до яких сьогодні мають доступ компанії, є неструктурованими. Пошук конкретних даних — це трудомісткий і витратний процес, але завдяки корпоративному пошуковому рішенню dokoni FIND чи інтелектуальному рішенню для управління інформацією M-Files він може бути повністю виключений із повсякденних завдань ваших співробітників.
Будь-які джерела — єдиний інструмент для пошуку

Якщо ви хочете заощадити час і гроші та підвищити рівень задоволеності в компанії, dokoni FIND та M-Files — саме те, що вам потрібно. Усі потрібні файли доступні лише в одне клацання мишею. При обговоренні з клієнтами у вас є вся необхідна інформація, яку ви можете оперативно надати. Це світло в кінці тунелю для роботи зі сховищами даних. Працівники можуть зосередитися на своїх основних завданнях. Неструктуровані дані більше не спричинятимуть побоювань чи стурбованості.

Коли все доступно кожному

Розумним доповненням до dokoni FIND слугує інструмент, який робить можливим доступ до всіх даних із будь-якого місця та будь-якого пристрою:

Наші рішення для корпоративного пошуку гарантують, що, скажімо, співробітники відділу продажів більше ніколи не будуть переривати розмову з клієнтом, щоб одержати документи, надіслані зі штаб-квартири компанії. Можливість коментувати файли й документи та автоматично надсилати повідомлення всім причетним підвищує швидкість і ефективність спільної роботи над документами.

Вас також може зацікавити

Які процеси у вашій компанії зламано, але ви про це не здогадуєтеся

Компанія Nintex, партнер Konica Minolta, розробник та провайдер...

Інструменти
27.12.2021

Шлях до інтелектуального управління інформацією: від ECM до розумних рішень

Чому вашій організації час перейти до інтелектуального управління інформацією...

Інструменти
07.09.2022

Як M-Files допомагає HR-спеціалістам в нову еру віддаленої роботи

Пандемія COVID-19, що триває нині, створила нові проблеми для всіх — HR...

Інструменти
20.09.2021
Дайджест