Інструменти

Як M-Files допомагає HR-спеціалістам в нову еру віддаленої роботи

Пандемія COVID-19, що триває нині, створила нові проблеми для всіх — HR-спеціалісти не є виключенням. Тепер їм доводиться вирішувати, як ефективно налаштувати свою роботу, працюючи віддалено.

20.09.2021
4 хв 4 хв
Зміст
M-Files пропонує HR-спеціалістам для збільшення ефективності процесів ряд переваг, які залишаться актуальними й після завершення пандемії.

Забезпечення безперебійного віддаленого доступу

Очевидно, що всім потрібен доступ до важливої інформації, незалежно від локації та часу, працюючи за межами офісу, і M-Files робить це простіше, ніж коли-небудь раніше. Він зберігає всю інформацію в одному місці, що дозволяє HR-співробітникам завжди мати необхідний документ під рукою, а не шукати його серед десятки ресурсів. Відтепер HR-спеціалісти можуть шукати документи не тільки за назвою, а й за вмістом, та бути певними, їхня інформація у безпеці.
 

Автоматизація, автоматизація та ще раз автоматизація

Всі розуміють — що збір "мокрих підписів" при оновленні кадрової політики та погодження різних процедур займає багато часу HR-спеціаліста навіть в офісному режимі роботи, не кажучи вже про те, наскільки це стало проблематичним під час віддаленої роботи.

На щастя, M-Files може спростити цей процес, дозволяючи вам розіслати копію необхідних документів, що потребують погодження, відповідним колегам, попросити погодити їх онлайн, а потім миттєво помістити погоджені документи у відповідну папку — і все це за допомогою автоматизованих робочих процесів, які не потребують від HR-відділу відправлення жодного електронного листа.
 

Погодження відпусток онлайн

Пандемія завдала негативного удару по мотивації співробітників, тому багато компаній спостерігають стрімке зростання кількості запитів на відпустку. З M-Files можна створювати індивідуальні робочі процеси, які можуть бути запущені керівником, щоби переконатися — всі, хто має бути проінформований про таку заяву — наприклад, співробітники відділу нарахування заробітної плати — є частиною цього процесу. Це також дозволяє відстежувати їхні дії в міру їх виконання та отримувати повідомлення про просування погодження та виконання процесів.
 

Більше можливостей для спільної роботи

Навіть якщо люди не можуть фізично працювати в одному і тому ж місці в один і той же час, потреба колаборації співробітників залишається.

Наприклад, погодження документів електронною поштою може не тільки створити заплутаний процес з великою кількістю помилок, але і привести до того, що навіть найпростіші завдання будуть займати занадто багато часу співробітників.

З M-Files співробітники можуть легко обмінюватися інформацією між собою з тих пристроїв, якими їм зручно користуватися. Можна навіть створювати власні автоматизовані робочі процеси, щоби бути певними, що документи завжди правильно передаються від одного співробітника до іншого за потреби, тим самим розширюючи можливості спільної роботи в той час, коли воно вкрай необхідно.
 

Керування цифровими даними, замість паперових документів

В епоху COVID-19 оформлення співробітників нових в штат віддалено є нагальною потребою для багатьох організацій. На щастя, M-Files дозволяє співробітникам заповнювати форми з актуальною інформацією з дому за допомогою простого і зручного веб-інтерфейсу.

Після заповнення форми вся інформація про співробітника може бути автоматично спрямована відповідальним HR-спеціалістам. Аналогічний процес можна використовувати й при звільненні працівника — автоматизація повідомлень для всіх відповідальних, хто займається оформленням документів при звільненні.

Оптимізуйте керування контрактами з M-Files

M-Files — це набір потужних інструментів для пошуку, редагування, обміну та впорядкування контенту й інформації вашої компанії. Це інтелектуальна платформа, що додасть штучний інтелект до ваших офісних процесів. У фокусі M-Files контент, а не місце його розташування. Konica Minolta Ukraine є партнером M-Files впроваджує рішення для внутрішнього документообігу в Україні.

Покращене керування документами про кожного співробітника

Попри те, що все більше людей працюють вдома, все ще існують певні потреби, які необхідно задовольняти. Наприклад, співробітникам відділу кадрів необхідно управляти і документувати результати роботи співробітників, а також збирати всі відповідні сертифікати, ліцензії та навчальні матеріали.

M-Files дозволяє зробити це, гарантуючи, що вся інформація потрапить саме туди, куди потрібно: до особової справи співробітника. Це руйнує ще один небезпеку при роботі з даними, а саме втрата інформації, що сприяє негативним наслідкам.
 

Повернення інвестицій

M-Files може бути корисним HR-відділу в нову еру віддаленої роботи тим, що він може допомогти повернути якомога більше грошей від ваших початкових інвестицій.

Пам'ятайте, перехід від паперового до цифрового світу може принести не тільки значну економію площі офісних приміщень, але і часу.

Ви будете витрачати набагато менше часу і грошей, тому що більше не будете перебирати стоси паперів, а направите більше коштів назад в бізнес, в ті області, де вони можуть принести найбільшу користь. Крім того, у вас з'явиться більше робочого часу, щоби зосередитися на тих справах, які дійсно важливі.

Джерело: блог m-files
Вас також може зацікавити

4 переваги, які змусять вас впровадити систему для управління документами

Керівники бізнесу мають усвідомити, що застарілі рішення для управління...

Інструменти
24.09.2021

Як автоматизувати рутину бухгалтера з системою управління документами

Якби ви складали список речей, які критично важливі для дотримання вимог...

Інструменти
04.10.2021

У чому полягає ефективне створення документів?

Як можна автоматизувати та прискорити процес створення цифрових документів...

Інструменти
22.10.2021
Дайджест
Top 3 Articles:

Що таке електронний підпис (ЕП) та які його типи існують (УЕП, КЕП)

З чого почати впровадження електронного підпису, які він несе переваги, його типи (УЕП, КЕП), та чи обов'язковий для...

Інструменти
09.06.2022

Онбординг: як зробити знайомство з компанією ідеальним

Перші дні на новому місці роботи закладають підвалини плідної спільної роботи. Тож у цьому блозі ми радимо, як краще...

Нова робота
11.01.2023

Метод Уолта Діснея: реалістична креативна техніка

Нова креативна техніка для боротьби з нестачею ідей – метод Уолта Діснея допоможе вам забути звичні способи...

Нова робота
20.03.2019