Оптимізуйте керування контрактами з M-Files

Збільште ефективність роботи компанії, забезпечивши відповідність всіх вимог

Запланувати демо

Оптимізуйте керування контрактами вашої компанії з M-Files. Цей інструмент зможе полегшити вашу роботу з договорами та контрактами з моменту їх створення до розірвання; збільште ефективність зменшивши кількість помилок.

M-Files — це набір потужних інструментів для пошуку, редагування, обміну та впорядкування контенту й інформації вашої компанії. Це інтелектуальна платформа, що додасть штучний інтелект до ваших офісних процесів. У фокусі M-Files контент, а не місце його розташування.

Konica Minolta Ukraine є партнером M-Files та впроваджує інтелектуальну платформу для внутрішнього документообігу в Україні та світі. M-Files використовують як систему управління документообігом та єдину платформу для управління бізнес-процесами у 100 країнах світу.

Переваги M-Files для керування контрактами

✔ Зручний та повний огляд всієї інформації про контракти

✔ Оптимізація процесу створення, погодження та підписання контрактів

✔ Відповідність вимогам за допомогою потужних засобів відстеження та контролю

Відчуйте переваги M-Files

Відчуйте переваги M-Files

Отримайте повний доступ до інформації про ваші контракти

Можливість повного огляду всієї інформації про ваші контракти є особливо важливою при керуванні бізнесом, його активами та пов'язаними з цим ризиками. Однак часто контракти зберігаються в декількох місцях: у фізичних архівах, на полицях юристів та в електронній пошті. У такому випадку пошук документу та відстеження необхідної версії може зайняти до декількох годин.

M-Files може розв'язувати цю проблему, оскільки він зберігає контракти та керує ними централізовано та в єдиній системи, яка зберігає повну інформацію про файл. Це дозволяє вам знаходити та упорядковувати ваші контракти за відповідною ознакою та отримувати миттєвий доступ до розташування файлу, статусу погодження контракту та відповідальних осіб.

Зберігання ваших контрактів в єдиному сховищі замість кількох систем економить вашим працівникам час на їх пошук, надає доступ до них з будь-якого пристрою та з будь-якого місця, навіть в автономному режимі, а також допомагає зацікавленим особам контролювати дотримання вимог, ризиків аудиту та судового розгляду.

Запланувати демо

Оптимізуйте процес створення, перегляду та погодження контрактів

Завдяки ефективному керуванню контрактами на етапі їхнього створення та погодження, ви можете уникнути затримок та пришвидшити момент підписання. Якщо процес погодження контрактів не автоматизовано, а для роботи з ним залучені люди з різних локацій, вам не обійтися без дублювання файлів та втрати часу через зведення різних версій та проставлення "мокрих" підписів.

З M-Files ви отримаєте ефективні інструменти спільної роботи в режимі онлайн, матимете спільний доступ до документів та з легкістю керуватимете версіями. Автоматизовані робочі процеси підвищують прозорість при роботі з документами та дозволяють уникнути простоїв, а інтеграція з системами ЕЦП сприяє швидкому, безпечному та зручному накладенню цифрових підписів.

Збільште ефективність вашої компанії, прискоривши процес створення документів, пришвидшивши погодження та підписання, а також отримайте можливості для спільної роботи над документами з колегами, клієнтами та партнерами.

Зв'язатися з експертом

Слідуйте тенденціям у керуванні контрактами

Контракти містять важливу інформацію про цілі, умови, терміни що представлені у вигляді текстів, таблиць та графіків. Це потребує особливого підходу до керування. Багато компаній досі використовують для цього електронні таблиці та календарі, але все частіше переконуються, що цей підхід стає все більш нерелевантним зі збільшенням контрактів.

M-Files допомагає стандартизувати контракти на основі великої бібліотеки затверджених шаблонів, забезпечуючи дотримання важливих норм, шляхом ініціювання попереджень та повідомлень, а також дозволяє контролювати ризиками, надаючи звіти за всіма даними контрактів. M-Files автоматизує управління доступом і політиками зберігання, щоби забезпечити відповідність затвердженим нормами.

Централізована система керування контрактами дозволить вам контролювати дотримання вимог, результати та ефективність роботи з контрактами та постачальникам, захистить від санкцій і штрафів та допоможе керівникам точно слідкувати за ризиками.

Дізнатися більше

Компанії, які вже обрали M-Files для керування контрактами

   
                       
                        

Спростили та автоматизували процес обробки штрих-кодів в норвезькій компанії Astrup

В компанії була необхідність цифровізувати процес обробки даних зі штрих-коду та впровадити цифровий архів для збереження інформації

Читати кейс

Заплануйте демо прямо зараз

Наші експерти продемонструють M-Files в дії та розкажуть, як адаптувати його до вимог саме вашої команди та бізнесу. Зв’яжіться з нами просто зараз, щоби отримати консультацію та дізнатись більше про M-Files