Нова робота

Чому Teams – це база, основа, ґрунт віртуального офісу

Антон Блошенко, експерт з розумно організованого робочого місця, детально розбирає платформу Microsoft Teams — як користуватися «тімсом» на повну.

14.03.2023
5 хв 5 хв
Ключові слова
Зміст
Розбираємося ;)

Користувачі часто ставлять «тімс» в ряд з онлайновими сервісами для комунікації — тут же дзвінки та чат! — як-от «слек» чи «зум». Та Microsoft Teams давно виріс з цих коротких штанців: це повноцінна цифрова платформа для співпраці та комунікації, з керуванням проєктами, спільною роботою, спілкуванням, обміном файлами та контролем доступу до них тощо. Тімс може бути інтерфейсом до будь-якого зацифрованого процесу.

Тімс – це місце, де можна повністю проводити свої робочі будні:

  • вранці зайти в приватний канал для співпраці в межах команди, відкрити Microsoft Planer та розібрати завдання на день;
  • разом з колегами попрацювати онлайн над презентацією у PowerPoint, таблицями в Excel чи відредагувати документ у Word;
  • після зустрічі в Teams завдяки транскрибації отримати файл з текстом пітчингу для того, хто не зміг підʼєднатися;
  • оформити відпустку безпосередньо у чаті завдяки зацифрованому процесу на PowerAutomate;
  • закрити всі картки на дошці та піти на вихідні.


Тімс працює на базі Мicrosoft 365 та надає безпечний простий доступ до всіх важливих інструментів: Word, PowerPoint, Excel тощо. На відміну від цих застосунків, Teams – не просто інструмент для комунікацій, це повноцінне робоче середовище.

Завдяки підтримці Microsoft для українських бізнесів під час повномасштабного вторгнення, ми бачимо зростання переходу компаній на М365.

Антон Блошенко, експерт з розумно організованого робочого місця

Особливості Teams як середовища для роботи

 

Персоналізація та інтеграція.

Окрім базових зміни кольору, теми та мелодії дзвінка Тімс може підлаштовуватися під індивідуальні потреби співробітників.

Команда розробників може переглядати проєкти на GitHub прямо всередині Teams. Команда дизайнерів може працювати у Figma прямо з Teams. Окрім цього, Тімс інтегрується з сотнями сервісів, як-от Trello, Jira тощо.

Тімс максимально відтворює офлайнове робоче середовище: так для онлайн зустрічей команди маркетингу можна підставити візуалізацію простору для брейншторму, а для корпоративного навчання – аудиторію для лекції.


Автоматизація та застосунки на Power Platform.

У процесі цифрової трансформації, в умовах гібридної роботи та нестачі ресурсів, Microsoft дає змогу відтворювати власні процеси у Teams за допомогою lowcode рішень Microsoft Power Platform.

Автоматизація робочого процесу з Power Automate, частиною Power Platform, дає змогу користувачам автоматизувати повторювані ручні процеси та загалом впорядкувати робочі процеси. Наприклад ейчар може використовувати Power Automate для автоматичного онбордингу нових працівників, заощаджуючи час і зменшуючи ризик виникнення помилок, а логіст — скористатися Power Apps для розробки програми для відстежування та реєстрації відправлення.


Робота звідусіль.

Доступи до робочих застосунків та файлів можливі з будь-якої локації та операційної системи. Єдиний інтерфейс Teams дає змогу працювати з різними інструментами та сервісами в межах одного застосунку.

З будь-якого пристрою можна швидко знайти необхідний файл просто скориставшись пошуковою функцією, а після працювати з ним прямо з Тімс.


Безпечне сховище файлів в хмарі.

В Тімс можна налаштувати швидкі посилання на важливі документи у хмарному Microsoft SharePoint, де зберігаються всі дані.

SharePoint використовує шифрування на рівні даних для захисту інформації від несанкціонованого доступу – його мають лише авторизовані користувачі з відповідними правами.

Також SharePoint дає змогу відстежувати, хто, коли та які файли переглядав або редагував, щоби за потреби ідентифікувати порушників.
Окрім цього дані знаходяться в безпеці шляхом заходів захисту та забезпечує можливість створення резервних копій даних, щоби відновити файли у разі їх втрати або пошкодження.
 



У матеріалі ми поговорили про можливості Тімсу та, сподіваємося, розвіяли міф про конкурента «зуму». Експерти Konica Minolta слідкують за оновленнями сервісу, щоби покращувати цифрове робоче місце на скільки це можливо.

Наша команда завжди рада поділитися напрацьованим досвідом, як за короткі терміни мігрувати на хмарні сервіси М365 та забезпечити користувачам легке та швидке пізнання функціональних можливостей. А також, розібратися, які переваги можна отримати, автоматизувавши внутрішні будь-які бізнесові процеси за допомогою сервісу Power Platform.

Антон Блошенко

ми на звʼязку

Залишилися питання?

Ми завжди готові поділитися своїми знаннями та досвідом щодо хмарних сервісів, цифрового робочого місця та автоматизації процесів в компанії.
👉Залишіть ваші контакти👈

Вас також може зацікавити

Що потрібно знати про Microsoft Power Platform та як самостійно автоматизувати процес на прикладі Trello

Віка, спеціалістка з маркетингових комунікацій Konica Minolta Ukraine...

Нова робота
20.03.2023

Трансформуйте внутрішні комунікації з Microsoft 365

З цифровізацією та набуттям популярності сучасної гібридної роботи...

Нова робота
16.01.2024

У що інвестують компанії під час війни — про внутрішні системи та роботу в нових умовах

Євген Постольник, директор департаменту ІТ рішень Konica Minolta Ukraine...

Нова робота
13.06.2023
Дайджест