Ідеальне робоче середовище на Microsoft 365

з Microsoft Teams

Зв'язатися з нами
 

Для ефективної роботи потрібні добрі інструменти, а також комфортне середовище, де працівник власне й буде працювати. Ще донедавна таким середовищем був офіс з робочим місцем, комп’ютером і принтером. Але як інструменти невпинно цифровізуються (ми ж більше не друкуємо на друкарських машинках і не рахуємо на рахівницях), так і цифровізація середовища для роботи — неминуча. «Фізичний» офіс — це місце для комфортної співпраці й робочого спілкування, з теплом, електрикою й інтернетом. Але завдяки цифровізації він перестає бути конче необхідним, адже стає лиш частиною безмежного віртуального «офісу» вашої організації.

Цифровізація — гармонійне поєднання фізичного й «віртуального» офісу

Це одне із завдань цифровізації. Й для швидкої й ефективної цифровізації потрібен Microsoft 365 — хмарна платформа, яка допомагає осучаснити будь-які моделі роботи, незалежно від того, де, коли і як вона здійснюється. Microsoft 365 — це набір інструментів і середовище для ефективної роботи. що надається за схемою «застосунки + сервіси». Оскільки всі дані надійно зберігаються у хмарі, працювати можна звідусіль, що з допомогою «рідних» для операційної системи застосунків, що із браузера.

Всі пишуть у Word, віртуозно рахують в Excel. Рідко яка презентація обійдеться без PowerPoint, а з Outlook починається й закінчується робочий день. Тож не диво, що в тіні цих гігантів не одразу видно цеглини монумента, на якому вони роками стоять.

Microsoft Power Automate — SaaS-платформа від Microsoft для автоматизації повторюваних завдань. Вона є частиною лінійки продуктів Microsoft Power Platform разом з такими продуктами, як Power Apps та Power BI.

Microsoft Power Platform — це лінійка програм для бізнес-аналітики, розробки застосунків та підключення застосунків. Вона окрім іншого забезпечує інтеграцію з Microsoft Teams.

Завдяки зацифруванню з допомогою Power Platform (і Power Automate зокрема) всіх робочих процесів, організація отримує нове дихання, а з Teams її працівники отримують комфортне «місце» роботи.


Чому без Teams немає роботи

Microsoft Teams — середовище для спільної роботи команд будь-якого розміру на потужностях Microsoft 365. Він забезпечує користувачів доступом до необхідного вмісту й інструментів. Якщо Word і Excel це високотехнологічні інструменти, то Teams — це настільки ж технологічна майстерня, де фахівець з ними працює.

Teams об'єднує все в спільному робочому середовищі, яке містить чат для нарад, файлообмінник та корпоративні програми. Розроблений для смартфонів, що працюють на платформах Android, iOS, Windows Phone і комп'ютерів з операційною системою Windows 10 S, Windows 7 та вище або Mac OS X 10.10 та новіше.

Для працівника з лептопом чи смартфоном в руках Teams — це його робоче місце. Це і є втілення Microsoft 365.

 

Teams — не лише про дзвінки, канали й чати

Чому Teams стоїть в стороні від інших звичних звичайному користувачу інструментів з сімейства Microsoft 365? Бо лише у Teams можна працювати ледь не з будь-яким з цих застосунків й сервісів. Окрім «табів» з каналами та чатами ви можете відкрити в окремих вкладках завдання в Microsoft Planer, таблиці в Microsoft Excel чи документи у Word. Teams — один з інтерфейсів до Sharepoint, особистого чи командного сховища файлів. А ще тут можна працювати зі звітами в Power BI, зацифрованими процесами на Power Platform... З Teams це все зручно поєднане буквально в одному вікні.

В Teams можна «оселити» й інтегрувати більшість популярних і звичних працівникам інструментів. Як і справжнє робоче місце — скажімо, стіл з комп'ютером, калькулятором і кактусом, — працівник може персоналізувати свій Teams. Дизайнер додасть туди Figma, Trello та створить канал для референсів. Менеджер розташує під рукою Planner, Excel, звіти у Power BI й всі чати з командами.

З Teams вам не потрібно думати, чи має працівник доступ до комп’ютера з Windows, бо кросплатформний Teams — це і є такий собі «віндовз» з точки зору користувача.

Запланувати демо

Переваги Microsoft 365 та Microsoft Teams


 

Все у хмарі


 

Регулярно оновлюється


 

Контроль доступів та правЗрічна авторизація та аутентифікація

Легко масштабувати

 

Технічна підтримкаЄдине середовище роботи


Доступ з будь-якого пристрою


Підходить для офісу, гібридної та віддаленої праці

Чому Teams – це база, основа, ґрунт віртуального офісу

Антон Блошенко, експерт з розумно організованого робочого місця, детально розбирає платформу Microsoft Teams — як...

Нова робота
14.03.2023
Більше блогів про

Цифрове робоче місце

Цифрове робоче місце для ефективної роботи розпорошеної команди

Ми живемо в час, коли ми маємо бути мобільними та гнучкими. Робота поза офісом — звичне явище для багатьох компаній...

Робоче місце
22.04.2022

Що таке розумно організоване робоче місце

9 переваг розумно організованого робочого місця

Робоче місце
22.06.2021

Інструменти для ефективної роботи в команді

Пандемія та війна змінили підхід до роботи, тож компанії повертаються до офісів, обережно балансуючи між онлайном та...

Інструменти
03.09.2021

Заплануйте консультацію з експертом Konica Minolta

Та дізнайтеся як Microsoft Teams та Microsoft 365 зможуть розширити можливості вашого цифрового робочого середовища