Нова робота

Чому світ йде в віддалений сервіс

Поговорили з Юлією Хміль, директоркою департаменту управління клієнтським досвідом Konica Minolta Ukraine, про віддалений сервіс та тенденції його розвитку в світі та в Україні.

08.08.2023
5 хв 5 хв
Зміст
Один зі світових трендів, який активно розвивався та розвивається останні роки в світі — перехід в ремоут. Все, що можна робити віддалено – може та має бути зроблено віддалено: чи то в навчанні, чи в роботі, в покупках чи в наданні та отриманні сервісів.

Потреби ринку

Здебільшого бізнес та люди розуміють цінність часу та важливість прискорення виконання будь-яких операцій, щоби отримати швидший та більш гарантований результат. Онлайн дає нам можливість безперервно знаходитись в контакті, без прив'язки до місця розташування працівників і компанії, студентів та навчальних закладів.

Безпека пересувань, безпечне місцезнаходження та розташування працівників і клієнтів – це також надзвичайно важливе питання, яке є в фокусі підприємств та компаній. А з початком військових дій та введенням військового стану в Україні набуло особливої критичності.

Зважаючи на потреби ринку та власного бізнесу, ми в Konica Minolta продовжуємо слідувати цим світовим трендам та працюємо, щоби забезпечити гнучкість та стабільність надання сервісної підтримки.

«Ми вже багато років використовуємо інструменти віддаленої діагностики, автоматично збираємо лічильники та надсилаємо тонер, але цього може бути вже недостатньо для того, щоб задовольнити потреби ринку та наших клієнтів, — коментує Юлія Хміль, директорка департаменту управління клієнтським досвідом Konica Minolta Ukraine. — Тому ми розширили перелік інструментів та моніторингових систем, які використовуємо в повсякденній роботі сервісної підтримки та посилили команду, що здійснює цю підтримку. 
 
І так, ми всі розуміємо важливість особистого контакту, але якщо він зайвий – то чого б не перевести його в онлайн😊».

Ми всі розуміємо важливість особистого контакту, але якщо він зайвий – чого б не перевести його в онлайн

Юлія Хміль, директорка департаменту управління клієнтським досвідом Konica Minolta Ukraine

Віддалений моніторинг пристроїв

Konica Minolta у 2023 році впроваджує низку ініціатив щодо підвищення рівня сервісного обслуговування клієнтів та підключень пристроїв для друку до систем віддаленого моніторингу та управління пристроями нового покоління.
 

Детальніше

Вигоди для бізнесу

При приєднанні до нових систем моніторингу та управління пристроями, клієнти Konica Minolta Ukraine отримують додаткові бізнес вигоди, а саме: 
  • Скорочення часу реакції – інженери групи віддаленої підтримки спробують вирішити питання віддалено протягом 2х робочих годин, під’єднавшись до пристрою онлайн. Пам’ятаєте про Team Viewer? В нас є схожий інструмент 😊 
  • Скорочення часу вирішення інцидентів – якщо знадобиться виїзд, то інженер зможе до нього підготуватись, попередньо проаналізувавши стан запчастин, захопивши їх з собою або, за потреби, зможе надіслати їх на локацію для самостійного встановлення на місці, не чекаючи візиту. Це все відбувається під чітким керівництвом шляхом використання онлайн інструментів та відеозв’язку. 
  • Безперебійність надання сервісу – віддалена допомога, проведення налаштувань, навчань персоналу. Все це допоможе скоротити період простою обладнання або взагалі уникнути його. 
     
«‎В планах — не лише віддалено моніторити витратні матеріали, помилки та стан приладів, а й керувати пристроями онлайн (звісно отримавши підтвердження замовника), оновлювати прошивки та драйвери, проводити резервне копіювання сервісних налаштувань пристроїв, самодіагностику, змінювати сервісні налаштування та навчати користувачів, — додає Юлія. — Метою Konica Minolta Ukraine є забезпечення безперервної та стабільної роботи інфраструктури друку замовника.»‎

Додатково маємо зазначити, що всі системи мають відповідні європейські сертифікати безпеки та є безпечними для використання.

Метою Konica Minolta Ukraine є забезпечення безперервної та стабільної роботи інфраструктури друку замовника

Юлія Хміль, директорка департаменту управління клієнтським досвідом Konica Minolta Ukraine

Вас також може зацікавити

Автоматична поставка тонерів, як основа для безперебійного друку

Поговорили з Юлією Хміль, директоркою департаменту управління клієнтським...

Нова робота
21.09.2023

Системи віддаленого моніторингу та їхня користь для бізнесу

Поговорили з Юлією Хміль, директоркою департаменту управління клієнтським...

Нова робота
31.08.2023

Схема опрацювання сервісних замовлень

Минулого разу ми поговорили про основу безперебійності сервісу для наших...

Нова робота
23.02.2024
Дайджест