Konica Minolta отримала срібну нагороду за сталий розвиток від S&P Global

Світ | 3 березня 2021

Konica Minolta, Inc. була нагороджена срібною нагородою SAM Sustainability Award від американської компанії S&P Global, всесвітньо відомої дослідницької компанії в області керування екологічними, соціальними та корпоративними показниками (ESG-інвестиції). Konica Minolta включена до списку лауреатів премії SAM Sustainability Award дев’ятий рік поспіль з 2013 року.


Як провідна дослідницька організація у напрямку керування екологічними, соціальними та корпоративними аспектами розвитку компанії, SAM Sustainability Award від S&P Global's аналізує понад 7000 великих корпорацій по всьому світу. Konica Minolta була оцінена у трьох основних напрямках: "Керування та економіка", "Екологія" та "Соціальність", та отримала найвищий бал за наступні показники:
 

  • Суттєвість (показник керування та економіки)
  • Податкова стратегія (показник керування та економіки)
  • Управління інноваціями (показник керування та економіки)
  • Конфіденційність даних (показник керування та економіки)
  • Екологічна звітність (екологічний показник)
  • Екологічна політика (екологічний показник)
  • Керування продуктами  (екологічний показник)
  • Стратегія щодо клімату  (екологічний показник)
  • Соціальна звітність (соціальний показник)
  • Залучення та заохочення талантів (соціальний показник)
У 2021 році 242 компанії, в тому числі 22 японські, отримали золоті, срібні та бронзові нагороди премії.Довідково: Оцінка незалежними експертами

Konica Minolta нині включена до світових індексів ESG (керування екологічними, соціальними та корпоративними аспектами компанії) та посідає високе місце в цих рейтингах:

 

Dow Jones Sustainability Index (США)

World Index (DJSI World): включені до списку з 2012 року

Asia Pacific Index (DJSI Asia Pacific): включені до списку послідовно з 2009 року

FTSE4Good Index Series (Великобританія)

Включені до списку з 2003 року

FTSE Blossom Japan Index (Великобританія)

Включені до рейтингу з моменту створення щороку з 2017

MSCI Japan ESG Select Leaders Index (США)

Включені до рейтингу з моменту створення щороку з 2017

MSCI Japan Empowering Women Index (США)

Включені до рейтингу з моменту створення щороку з 2017

S&P/JPX Carbon Efficient Index (США, Японія)

Включені до рейтингу з моменту створення щороку з 2018

S&P Global (США)

Нагороджені премією SAM Sustainability Award щороку з 2013

(Чотири за золотою та п'ять — срібною)

Corporate Knights (Канада)

Входимо до числа 100 найбільш стійких корпорацій у світі (2011, 2019, 2020 та 2021)

ISS-oekom (Німеччина)

Зберігаємо найвищий статус Prime з 2011

Ethibel (Бельгія)

Були обрані інвестиційним партнером Ethibel Pioneer та Ethibel Excellence (Травень 2020)

CDP (Великобританія)

Включені до списку Climate A (2013, 2014, 2016, 2017 та 2020)

 


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.

Останні новини

Останні новини