Konica Minolta увійшла до п'яти відсотків кращих компаній галузі за рейтингом стійкості EcoVadis

| 13 березня 2023

Компанія Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta) повідомляє, що знову була нагороджена золотою відзнакою у рейтингу сталого розвитку EcoVadis за 2023 рік, що включає її до п'яти відсотків найкращих компаній галузі. Рейтинги складаються французькою організацією EcoVadis з метою відзначення рівня корпоративної відповідальності компанії, і відображає постійне та цілеспрямоване прагнення Konica Minolta бути надзвичайно стійким та соціально відповідальним бізнесом.


EcoVadis є рейтинговою платформою для оцінювання корпоративної соціальної відповідальності та сталих закупівель, яка за останні роки створила глобальну мережу з понад 90 000+ компаній, які пройшли тестування. Отримання золотої медалі в рейтингах сталого розвитку EcoVadis підтвердило, що Konica Minolta входить до п'яти відсотків найкращих компаній у своїй галузі, що оцінюються за допомогою бенчмарків. Нагадаємо, що у 2023 році компанія Konica Minolta вже восьмий рік поспіль бере участь у процесі незалежного аудиту та отримує високі оцінки.
 
EcoVadis керує міжнародною платформою для оцінки корпоративної та соціальної відповідальності постачальників з точки зору навколишнього середовища, трудової політки, етики та стійкого розвитку. Оцінка компаній-учасників базується на 21 показнику, 190 товарах та 150 країнах, в які реалізуються товари постачальників. Середовище оцінки побудовано на основі Глобальної ініціативи звітності, Глобального договору Організації Об'єднаних Націй та ISO 26000, які враховують екологічні, соціальні, етичні чинники, а також повний процес постачання продукції.
 
Згідно зі звітом EcoVadis, Konica Minolta отримала особливу похвалу за свої екологічні ініціативи (оцінка 90%), а звіт підкреслив сильні сторони компанії щодо її політики, дій та результатів у цій сфері. Іншою важливою частиною звіту стала висока оцінка (80%), яку EcoVadis поставила Konica Minolta в галузі корпоративної етики, що знову ж таки свідчить про ефективну політику, дії та результати компанії в цій сфері.

quotation marks

Ми дуже пишаємося тим, що знову отримали визнання незалежного дослідження EcoVadis на знак визнання нашої постійної та непохитної прихильності до екологічної та корпоративної соціальної відповідальності. У той час як світова спільнота об'єднує зусилля для подолання надзвичайної ситуації, пов'язаної зі зміною клімату, ми ще більш рішуче налаштовані на те, щоб наша діяльність та діяльність наших партнерів була спрямована на боротьбу із загрозами довкіллю та суспільству. Ми постійно переглядаємо та вдосконалюємо наш бізнес, щоб посилити наш екологічний та соціальний вплив, підтримуючи більш здоровий та відповідальний спосіб життя і позитивно змінюючи світ навколо нас.

Olaf Jonas

General Manager Environmental Social Governance, Konica Minolta Business Solutions Europe

Як міжнародна компанія з понад 39 000 співробітників у 150 країнах світу, Konica Minolta дуже серйозно ставиться до своєї відповідальності. Компанія віддана принципам сталого розвитку протягом десятиліть, починаючи з заснування глобального відділу екологічного управління в 1971 році, і дотримується суворих принципів ESG (Environmental, Social, Governance), які допомагають їй забезпечувати активну прихильність своїм бізнес-операціям у сфері сталого розвитку. У 2008 році Konica Minolta, Inc. підписала Глобальний договір ООН і дотримується його 10 принципів, а також обережного та відповідального підходу до захисту прав людини, навколишнього середовища, трудових питань та боротьби з корупцією. Konica Minolta також дотримується Цілей сталого розвитку Організації Об'єднаних Націй (ЦСР), які представляють собою глобальний план спільної роботи всіх країн для подолання крайньої бідності, боротьби з нерівністю та несправедливістю, захисту нашої планети та сприяння зростанню і підвищенню добробуту.

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.