Konica Minolta отримала найвищу оцінку від CDP та включена в список Climate А 2021 року

Київ, Україна | 14 лютого 2022

Konica Minolta ушосте стала лідером рейтингу Climate А, який складає CDP — це некомерційна благодійна організація, яка керує глобальною системою оприлюднення інформації для інвесторів, компаній, міст, держав та областей для регулювання їх екологічного впливу.


19 січня цього року, організація CDP Worldwide-Japan під час онлайн-заходу відзначила компанії, які потрапили до списку Climate А. Сеї Ямана — президент і головний виконавчий директор Konica Minolta, — виступив із промовою як представник компанії-лідера списку.Список Climate A

До цього списку входять компанії, які визнані світовими лідерами з точки зору поставлених цілей та реалізованих дій задля боротьби зі зміною клімату та прозорості роботи компанії. Організація CDP дослідила близько 12000 компаній зі всього світу та включила 204 компанії до списку Climate A 2021, аби відзначити їхні зусилля зі скорочення викидів CO2, пом'якшення наслідків зміни клімату та внеску в низьковуглецеву економіку. 


Ставлення Konica Minolta до проблем зміни клімату

Konica Minolta прагне зробити свій внесок у досягнення цілей сталого розвитку, сприяючи при цьому еволюції ділової спільноти та суспільства в цілому. ООН розробила глобальну цілісну стратегію подолання основних глобальних проблем за допомогою 17 цілей сталого розвитку. Konica Minolta Business Solutions Europe приділяє особливу увагу використанню енергоресурсів. Через це компанія суттєво просунулася в напрямку цілі “Захист клімату”.

З 2018 року європейська штаб-квартира є вуглецево-нейтральною. Європейська штаб-квартира, а також філії у Бельгії, Литві, Нідерландах, Німеччині, Великій Британії, Австрії, Швеції, Норвегії, Іспанії та більшість філій у Франції використовують електроенергію з відновлюваних джерел. З глобальним приєднанням до RE100 компанія взяла на себе зобов'язання отримувати 100% відновлюваної енергії до 2050 року. З моменту впровадження програми "Забезпечення вуглецевої нейтральності" у 2015 році компанія та її клієнти спільно компенсували понад 40000 тонн незворотних викидів CO2. У 2019 році Konica Minolta представила bizhub ECO — послугу, що містить встановлену екологічну конфігурацію кольорових багатофункціональних периферійних пристроїв (МФУ) та спонсорує висадку дерев у партнерстві з Treedom.

У 2020 році Konica Minolta представила AIRe Link —  інструмент віддаленої візуальної підтримки, який дозволив скоротити поїздки близько 3000 клієнтів та заощадив їм понад 853000км. Близько 104 тонн викидів СО2 не було вироблено. 

Konica Minolta використовує баржі, що плавають річкою Рейн у Європі та транспортують товар з Роттердаму (Нідерланди) до складу в Еммеріху (Німеччина). Усе це для того, аби скоротити використання автомобільного транспорту. 
 Про CDP

CDP — міжнародна некомерційна організація, що надає компаніям та містам єдину у світі глобальну систему оцінки, розкриття, управління та розповсюдження важливої екологічної інформації.Заснована в 2000 році, організація співпрацює з більш ніж 580 інвесторами з активами понад 110 трлн доларів. CDP є однією з перших організацій, що використовує ринки капіталу та корпоративні закупівлі для мотивації компаній бути прозорими щодо впливу на навколишнє середовище, скорочувати викиди парникових газів, охороняти водні ресурси та ліси. Понад 14 000 організацій по всьому світі стали прозорішими у 2021 році, завдяки діяльності CDP. Це число охоплює 13000 компаній, які становлять понад 64% світової ринкової капіталізації та понад 1100 міст, штатів та регіонів.

CDP є найбільшою базою з даними про екологію у світі, що повністю відповідають вимогам TCFD (Task Force on Climate-related Financial Disclosures). Показники CDP широко використовуються при прийнятті інвестиційних рішень та закупівель з метою переходу до економіки з нульовим рівнем викидів вуглецю. CDP є одним із засновників ініціатив "Science Based Targets", "Net Zero Asset Managers" та коаліцій "We Mean Business", "The Investor Agenda". 

Наразі Konica Minolta включена в глобальні індекси ESG і займає найвищі місця в рейтингах ESG.

Більше новин

Більше новин

Європа |

Gartner включив Konica Minolta до переліку провайдерів послуг керування друком для цифрового робочого місця

Gartner, провідна світова дослідницька та консалтингова компанія, включила Konica Minolta до свого керівництва по ринку (Market Guide) послуг керування друком (MPS або Managed Print Services) для цифрового робочого місця. Як зазначено у звіті за...