Konica Minolta отримала найвищий рівень в рейтингах екологічної стійкості EcoVadisі стала лідером рейтингу постачальників CDP

Європа | 2 квітня 2021

Konica Minolta була нагороджена платиновою відзнакою за стійкий розвиток від EcoVadis. Це найвищий рівень, якого можна досягти — лише 1% компаній-учасниць отримали цю відзнаку. Крім того, Konica Minolta стала лідером рейтингу постачальників 2020 року від CDP — міжнародної некомерційної організації, що працює на досягнення стійкої економіки серед компаній. Ці високі нагороди означають те, що Konica Minolta слідує принципам сталого розвитку та соціальної відповідальності.


Про звіт сталого розвитку від EcoVadis

EcoVadis-2021.pngEcoVadis керує міжнародною платформою для оцінки корпоративної та соціальної відповідальності постачальників з точки зору навколишнього середовища, трудової політки, етики та стійкого розвитку. Оцінка компаній-учасників базується на 21 показнику, 190 товарах та 150 країнах, в які реалізуються товари постачальників. Середовище оцінки побудовано на основі Глобальної ініціативи звітності, Глобального договору Організації Об'єднаних Націй та ISO 26000, які враховують екологічні, соціальні, етичні чинники, а також повний процес постачання продукції.

Про лідерів рейтингу постачальників CDP

CDP-2020.pngКрім рейтингу екологічної стійкості EcoVadis, Konica Minolta була включена до рейтингу постачальників 2020 року від CDP — міжнародної некомерційної організації, що керує найповнішою у світі системою звітності та надання інформації про навколишнє середовище діяльності "зелених" постачальників. Даний рейтинг оцінює роботу компаній у сфері боротьби зі зміною клімату протягом усього процесу постачання товару. Було проведено опитування понад 8000 компаній у всьому світі: цього року 394 компанії (включаючи 83 японські) потрапили до таблиці лідерів.

Konica Minolta діяльність зелених постачальників

Протягом декількох років Konica Minolta слідує належить до "зелених" постачальників, який впроваджують нові рішення з метою зменшення впливу на навколишнє середовище, одночасно зменшуючи витрати. Цей підхід був вироблений на власних виробничих майданчиках в рамках системи сертифікації Green Factory.
Працівники Konica Minolta відвідували заводи постачальників та проводили діагностику енергоощадження й допомагали у здійсненні відповідних заходів. Працівники використовували діагностичний інструмент, заснований на цифрових експертних знаннях експертів галузі енергоощадження. 

З початком 2020 фінансового року, ця діяльність отримала назву DX-Green Supplier Activities. Надалі Konica Minolta співпрацюватиме з багатьма постачальниками та продовжить роботу щодо зменшення викидів CO2 та зменшення витрат під час усього процесу постачання, а також продовжить розвиток системи та культури, щодо екологічного керування.


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.

Вас може зацікавити

Світ |

Konica Minolta отримала срібну нагороду за сталий розвиток від S&P Global

Konica Minolta, Inc. була нагороджена срібною нагородою SAM Sustainability Award від американської компанії S&P Global, всесвітньо відомої дослідницької компанії в області керування екологічними, соціальними та корпоративними показниками (ESG...