Konica Minolta розширює межі друку етикетки з запуском індустріальної системи AccurioLabel 400

Лангенхаген, Німеччина | 13 січня 2023

Перші інсталяції тонерної індустріальної системи AccurioLabel 400 від Konica Minolta заплановані на початок 2023 року. Звіти про ринкові зрушення демонструють, що 48 % підприємств планують інвестувати в нові цифрові системи для друку етикетки протягом двох років. Орієнтований на виробників етикетки середнього та великого обсягу, AccurioLabel 400 забезпечить доступний високоякісний цифровий друк.За допомогою AccurioPress 400 лідер ринку Konica Minolta прагне захопити ще більшу частку гінкого ринку, який охоплює понад 3 000 систем для друку етикетки середнього та великого обсягу. В останньому звіті FINAT, європейської асоціації виробників самоклейних етикеток, що охоплює суміжні технології декорування та ідентифікації вузькопрофільної продукції, та аналізі європейського ринку вузькоспеціалізованого друку президент асоціації Філіп Воет зазначив: «етикетка є незамінним критично важливим елементом».

Ці прогнози підкріплюють позицію Konica Minolta, згідно з якою виробникам необхідно переосмислити свої можливості на тлі зростання цін на енергоносії та сировину, а також збільшення дефіциту кваліфікованої робочої сили.

За даними аналітиків компанії IDC, західноєвропейський ринок цифрових принтерів для друку етикеток та паковання, щорічно зростатиме в середньому на 13,1 % до 2025 року. IDC заявляє: «AccurioLabel 400 розширює межі автоматизації, швидкості, гнучкості та кольорових можливостей, допомагаючи Konica Minolta ще більше розширити свій вплив на ринок виробництва етикеток та паковання. Важливість появи білого кольору важко переоцінити — виробники етикеток для середнього та високого обсягу друку будуть раді новим можливостям для бізнесу, які з’явилися з появою цього кольору». У повідомленні наголошується, що нова AccurioLabel 400 «підкреслює прихильність Konica Minolta до інновацій та стимулювання зростання на ринку етикетки та паковання».

Серед важливих нововведень нової AccurioLabel 400 — можливість розширити сферу застосування завдяки використанню білого тонера, підвищена продуктивність завдяки швидкості друку до 39,9 метра на хвилину, подальше зниження експлуатаційних витрат завдяки ще більш тривалому терміну експлуатації деталей, а також покращена якість друку. Система доступна у двох конфігурація: 4 чи 5 кольорів (CMYK і CMYK+W).

«Відгуки від перших внутрішніх тестувань та перших публічних демонстрацій AccurioLabel 400 були надзвичайно позитивними», зазначає Карстен Бамберг (Carsten Bamberg), менеджер із розвитку бізнесу, група професійного друку Konica Minolta Europe. «Машина відкриває новий рівень можливостей для трансформації друку на ринках середнього та великого обсягів виробництва етикеток. Базуючись на обговореннях із виробниками етикеток і нашому власному аналізі ринку ми визнаємо -- автоматизовані робочі процеси, програмне забезпечення та хмарні рішення є ключовими факторами підвищення рівня ефективності та розумного виробництва».

Пан Бамберг додає: «Ми в захваті від можливостей, які  AccurioLabel 400 дає клієнтам, що прагнуть роздмухати полум'я свого друкарського бізнесу». Ця машина також стане цікавим варіантом для власників AccurioLabel 230, які вже розвивають власний бізнес у сфері виробництва етикеток та пакування».

Важливими перевагами Konica Minolta AccurioLabel 400 є:
  • Підвищена зручність використання та автоматизація завдяки функції Intelligent Quality Care та модулю IQ-520, який у режимі реального часу контролює стабільність кольору та реєстрацію кольору, а також автоматично калібрує, регулює щільність та створює профілі.
  • Роздільна здатність друку 1200 dpi (еквівалентно 3600 dpi) на 2400 dpi, а також однопрохідна тонерна система Konica Minolta AccurioLabel 400 друкує на папері завширшки до 330 мм або 250 мм.
  • Зручність використання для операторів завдяки декільком сенсорним моніторам у трьох різних зонах обладнання усуває необхідність тривалого навчання користувачів.

 

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Вам також буде цікаво

Вам також буде цікаво

Лангенхаген, Німеччина |

​​Друкарська машина AccurioLabel 400 здобула нагороду Good Design Award

Однопрохідна тонерна виробнича друкарська машина Konica Minolta AccurioLabel 400, офіційний запуск якої заплановано на весну 2023 року, увійшла в п’ятірку переможців серед технологічних гігантів у конкурсі Good Design Awards Японського інституту...