Інсталяція AccurioLabel230 в АНФ ГРУП з грантом від держави

| 28 червня 2024

Розповідаємо, як сімейний друкарський бізнес АНФ ГРУП переосмислив підхід до друку з системою для рулонного друку етикетки Konica Minolta AccurioLabel230, заручившись підтримкою держави з «Грантом на переробне підприємство» 

ІСТОРІЯ

В серпні 2011 року з малим досвідом, але великим прагненням працювати та підкорювати індустрію, молоді амбітні власники створили сімейний бізнес — компанію АНФ ГРУП.

Придбали перше обладнання для друку та післяобробки й почали наполегливо шукати замовлення, рекламуватися, зустрічатися з замовниками та друкувати. «Не все було легко, проте ми вірили в себе та йшли далі», — коментує співвласник та керівник виробничої ділянки Євтихевич Артем.
 
У 2013 почали розширювати команду, а з нею і парк обладнання для цифрового друку. Друкували стабільно та щодня зростали, допоки не почалася війна та замовлення не стали на паузу, а шукати нових замовників стало важче. 
 
Втім саме робота спонукала представників АНФ ГРУП повертатися до активного життя під час повномасштабного вторгнення. «Ми повернулися до роботи вже 7 квітня 2022 року, та вдячні кожному замовнику, який залишився з нами в важкий час», — додає керівниця друкарні Надія Дудик.
 

ЕТИКЕТКА ТА ГРАНТ

 
Саме військовий період став поштовхом до змін та перепрофілювання на потреби клієнтів. Серед замовників АНФ ГРУП крафтові виробники та стартапи, від яких почали з’являтися запити на етикетку, на етикетку різної форми, на рулонну етикетку. З війною багато виробників зменшили наклади замовлень, перезамовляти на флексо стало не вигідно, а етикетка стала незамінним маркетинговим інструментом.

На той момент на виробництві АНФ вже робили етикетки та наліпки в листах, проте існував ряд технологічних обмежень та запитів від їхніх замовників, які були недосяжними. Тому почали розглядати купівлю власного обладнання для друку етикетки в рулонах, яке зможе задовольнити потреби замовників — українських виробників.
 
Почали шукати варіанти й знайшли Konica Minolta з обладнанням для друку етикетки в рулонах, AccurioLabel230. «Спершу це була мрія — грошей не вистачало, а кредит брати не хотіли. Проте дізналися про державні гранти та вирішили спробувати. — На грант нас надихнули наші замовниці, засновниці друкарні «ТМ Весна» Інна Скаржинська та Вікторія Залізнюк. Завдяки грантам вони змогли відновити власний бізнес, що постраждав під час окупації в Бучі, а згодом і розширити бізнес. Це надихнуло нас. Ми зрозуміли, що все можливо навіть під час війни», — ділиться співвласник та керівник виробничої ділянки Євтихевич Артем.

 

В кінці 2023 року заручились підтримкою Коніка Мінолта Україна та почали аналіз і підбір грантових програм для розвитку малого та середнього бізнесу. Зацікавилися програмою «Грант на переробне підприємство». 
Протягом двох місяців збирали пакет документів, писали бізнес план, подавалися в банк на конкурс, та, на жаль, наприкінці жовтня 2023 року отримали відмову. А з нею — рекомендацію доопрацювати бізнес план, переглянути терміни окупності і спробувати подати знову.
 
Що і зробили, дуже чекали рішення від Міністерства економіки України, були на консультаціях та співбесідах в міністерстві, Ощадбанку, через який подавалася заявка, державному центрі зайнятості, який є розпорядником коштів. І, як подарунок, на новий рік 29 грудня вийшов наказ про надання гранту за рахунок коштів Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування на випадок безробіття, адже однією з головних умов отримання гранту є створення нових робочих місць.
 
«Два секрети, що вплинули на результат: наполегливість і віра. Ми не опустили рук після першої відмови, з другого разу все вийшло». — Надія Дудик.
 
 

ІНСТАЛЯЦІЯ ТА ПЛАНИ

З купівлею обладнання зʼявилася необхідність переїзду — попередній офіс був замалим. «Інсталяція відбулася протягом одного дня. Дякуємо інженерам, які все швидко встановили, налагодили та пояснили. Після співпраці зKonica Minolta у нас тільки найкращі враження. Це чудова компанія, яка швидко реагує на всі запити та вирішує їх. 

Цінність в постійному супроводі та підтримці — ми, хоч і не новачки в цифрі, та все ж обладнання трохи відрізняється, тому потрібно налаштувати його та навчитися користуватися».
 
АНФ ГРУП лише на початку рулонного шляху та очікують, що цей напрямок стане додатковим поштовхом та новими силами для їхнього бізнесу. «Сподіваюсь, що це саме те вкладення, яке допоможе перейти на новий рівень. Це сімейний бізнес, він як дитина, тому і вкладаємо в нього так само». — додає Надія. Сьогодні друкують майже щодня – потихеньку завантажуючи нове обладнання. Крім того, активно шукають працівників;)
В планах максимально завантажити обладнання етикетками та наліпками від 100 до 10 000 штук. 

quotation marks

Ми готові працювати і на вихідних, і в нічні зміни – аби лишень наш український виробник працював та процвітав

Євтихевич Артем

Cпіввласник та керівник виробничої ділянки


 
«Ми готові працювати і на вихідних, і в нічні зміни – аби лишень наш український виробник працював та процвітав». — додає керівник.

Вас може зацікавити

Інсталяція AccurioLabel230 в АНФ ГРУП з грантом від держави

Розповідаємо, як сімейний друкарський бізнес АНФ ГРУП переосмислив підхід до друку з системою для рулонного друку етикетки Konica Minolta AccurioLabel230, заручившись підтримкою держави з «Грантом на переробне підприємство»