Інсталяція MGI Accurio Shine 3600 у Львові. Багаторічна співпраця Eгопринт та Konica Minolta

| 13 червня 2024

Розповідаємо, як львівська друкарня «Егопринт» завдяки пристроям Konica Minolta, вже більш як пʼять років постійно розширює парк цифрового обладнання для друку, та нещодавно інсталювала нову Accurio Shine 3600 для оздоблення готових відбитків лаком та фольгоюЕгопринт, друкарня у Львові, працює на ринку понад 25 років, задовольняючи потреби своїх клієнтів. Друкують каталоги, буклети, журнали, книжки тощо, а найбільшу частину роботи займає упаковка. «Щороку впроваджуємо осучаснені технологічні рішення, розширюємо парк обладнання». — коментує Олексій Васильєв, співвласник друкарні.
 
Базою бізнесу є офсетне виробництво, але за потребою ринку в маленьких і термінових накладах розвивають і цифровий напрямок. Пʼять років тому на виробництві «Егопринт» інсталювали першу систему Konica Minolta — цифрову кольорову продуктивну систему AccurioPress С6085 зі швидкістю 85 кольорових сторінок на хвилину. Пізніше додали Konica Minolta bizhub PRO 1052e з вакуумною касетою. Завдяки високій роздільній здатності 1200 x 1200 точок/дюйм x 8-біт і полімеризованому тонеру Simitri® HD E обладнання Konica Minolta має неперевершену чіткість і точність.
 
 
Більшість замовлень, які виконують в друкарні сьогодні, це офсетне виробництво. Втім вже давно планували розширити перелік послуг з можливістю оздоблювати відбитки. Навесні 2024 прийняли рішення про купівлю обладнання під такий запит та зупинилися на новітній струменевій УФ-системі AccurioShine 3600, яка може задовольнити найвибагливіші потреби сучасного друку.

 

AccurioShine 3600

Повністю цифрова система AccurioShine 3600, з провідною в галузі технологією обробки на основі штучного інтелекту та екологічно чистою світлодіодною системою затвердіння, є ще й напрочуд компактних розмірів. AccurioShine 3600 є революційною технологією для додавання 2D і 3D глянцевих ефектів, а також тактильного ефекту тиснення фольгою, що дає змогу друкарям створювати широкий спектр високоефективних оздоблювальних ефектів. Завдяки максимальному формату паперу B3+ (364 мм х 750 мм), машина ідеально підходить для оздоблення найпоширеніших друкованих матеріалів, як-от візитівки, листівки, обкладинки для фотокниг і навіть пакування на замовлення.

Більше про систему

 
З травня в друкарні працюють вже з новою Konica Minolta Accurio Shine 3600, яка дає змогу наносити точкове УФ-лакування та цифрове гаряче тиснення фольгою для оздоблення готових відбитків. «Наші очікування виправдані. Навіть попри відключення світла ми встигаємо оздоблювати замовлення та віддавати замовлення вчасно», — додає Олексій.
 
«Також одним з головних аспектів прийняття рішення про велику інвестицію під час війни стала можливість обслуговувати обладнання одним працівником, без залучення додаткових операторів. Ця цифрова система не потребує особливої складної підготовки навіть в умовах обмежених трудових ресурсів. З Accurio Shine 3600 легко та швидко навчитися працювати. І головне — одразу видно результат», — доповнює директорка друкарні Олена Коцюбинська.
 
quotation marks

З Accurio Shine 3600 легко та швидко навчитися працювати. І головне — одразу видно результат.

Олена Коцюбинська

Директорка друкарніЩоби робота обладнання була безперебійною, друкарня підписала сервісний контракт з обслуговування. Сервісні інженери Konica Minolta завжди на звʼязку для якнайшвидшого розвʼязання питань з обладнанням, та швидкого постачання витратних матеріалів.

«Егопринт» безупинно працює над лідерством на ринку у всіх напрямках, залучаючи інвестиції у сучасне обладнання та нові технології.

Вас може зацікавити

Інсталяція AccurioLabel230 в АНФ ГРУП з грантом від держави

Розповідаємо, як сімейний друкарський бізнес АНФ ГРУП переосмислив підхід до друку з системою для рулонного друку етикетки Konica Minolta AccurioLabel230, заручившись підтримкою держави з «Грантом на переробне підприємство»