Друкарня «Ультрадрук». Друк книг на вимогу з AccurioPress 7120

| 20 червня 2024

Розповідаємо про співпрацю друкарні «Ультрадрук» та Konica Minolta Ukraine, першу інсталяцію AccurioPress 7120 в Україні та розвиток друкарніДрукарня «Ультрадрук» працює на українському ринку вже більш як п'ятнадцять років. Друкують візитівки, листівки, каталоги, буклети, книжки у твердій і м'якій палітурці, сувенірну продукцію, текстиль, рекламні конструкції тощо.

Ультрадрук активно співпрацює і з поліграфічними бізнесами: постачають певну продукцію, супроводжують замовлення, надають експертні послуги. Їхні клієнти — здебільшого системний бізнес будь-яких розмірів, співпрацю з якими будують на розумінні бюджетної форми комунікації з бізнесом. «Для великого бізнесу насправді цінно мати партнера, який розуміє та говорить їхньою мовою: бюджетів, відтермінувань, термінів, розуміння пріоритетів, — ділиться директорка друкарні Наталія Обушна. — Завдяки цьому в важкі часи ми тримаємося та працюємо».
 
Здебільшого співпрацюють з тими клієнтами, для яких терміни виконання замовлення значно важливіші за ціну. «Час — це дуже важлива складова. Саме тому ми звернули увагу на чорно-білу машину із високою швидкістю, AccurioPress 7120. Ми розуміємо, що з відключеннями світла терміни у клієнтів не змінюються, тому і ми маємо віддавати поліграфію вчасно. Зараз фокусуємося саме на швидкості».
Завдяки новій системі в друкарні можуть друкувати більшу кількість продукції, а за потреби і підʼєднати обладнання до генератора.


 

СПІВПРАЦЯ ТА ПЛАНИ


«Ультрадрук» знайомі з Konica Minolta більш як 14 років. Крім того, одними з перших в Україні інсталювали AccurioPress C7090 декілька років тому, а тепер — першими придбали нову чорно-білу AccurioPress 7120. Оновлення парку машин відбувається постійно, слідуючи плану розвитку.


 

Прямо на стенці DRUPA 2024 підписали з «Ультрадрук» чергову угоду 🔥🙌🏻

Декілька років тому «Ультрадрук» одна з перших інсталювала AccurioPress C7090, кольоровий флагман. Тепер, першими в Україні запускають нову монохромну систему AccurioPress 7120: з винятковою якість друку, ексклюзивним інтелектуальним контролером якості IQ-501 та робочим циклом до 3,24 млн відбитків.

Щасливі, що український ринок масштабується, якість відбитків покращується, а продуктивність зростає! Дякуємо! 🫡


З новою системою AccurioPress 7120 фокусуватимуться на друці книжок на вимогу. «В Україні звикли друкувати великими накладами, і потім ці екземпляри розпродавати, зберігаючи їх на складі. Друк книг на вимогу я вважаю ефективнішим та більш безпечним за наших умов». Через технологічні норми, проклеювання, підсихання тощо термін виготовлення книги складає близько трьох днів. «Фактично, від моменту замовлення книги до її відправки замовнику проходить менш як пʼять днів», — ділиться Наталія. 
 
За планом друкарні друкувати до 300 книг в мʼякій обкладинці та до п'ятдесяти книг в твердій палітурці на день. Наразі почали підписувати домовленості, друкувати книги тазавантажувати нову машину завданнями. «Подобається, що AccurioPress 7120 впевнено конкурує з офсетним обладнанням ціною та швидкістю. Це флагман для того, щоби перевести більшість офсетних чорно-білих накладів у цифру». 
 
«Сучасні споживачі люблять швидкі продукти: часто роблять імпульсивні покупки, які потрібні тут і зараз. Хочеться виготовляти продукти, від яких кінцеві споживачі отримують задоволення», — Так само як важливо отримувати задоволення від того, що ви робите.

quotation marks

Людям хочеться користуватися продуктом, який роблять з любов'ю, так, як робимо ми в Ультрадрук

Наталія Обушна

Директорка друкарні


Людям хочеться користуватися продуктом, який роблять з любов'ю, так,як робимо ми в Ультрадрук».

 

Вас може зацікавити

Інсталяція AccurioLabel230 в АНФ ГРУП з грантом від держави

Розповідаємо, як сімейний друкарський бізнес АНФ ГРУП переосмислив підхід до друку з системою для рулонного друку етикетки Konica Minolta AccurioLabel230, заручившись підтримкою держави з «Грантом на переробне підприємство»