Konica Minolta визнана однією з кращих компаній для сталих інвестицій

Світ | 9 вересня 2020

Konica Minolta увійшла до всіх індексів ESG, що прийняті GPIF та була включена у серію індексів FTSE4Good вже 17 рік поспіль

Konica Minolta, Inc була включена до всіх чотирьох індексів відповідального інвестування (RI), що прийняті Урядовим пенсійним інвестиційним фондом Японії (GPIF) [1]. Серед цих чотирьох індексів: FTSE Blossom Japan Index, MSCI Japan ESG Select Leaders Index, MSCI Japan Empowering Women Index та S&P/JPX Carbon Efficient Index. Konica Minolta також увійшла до серії індексів FTSE4Good Index, яка є одним з найвідоміших індексів RI у світі, вже 17 рік поспіль.


Серія індексів FTSE4Good, що представлена FTSE Russell, британським постачальником глобальних індексів, містить у своєму складі список компаній з усього світу, що демонструють потужні практики у напрямку захисту навколишнього середовища, соціальної сфери та відповідального управління (ESG). Вона надає інвесторам та RI фондам можливість вибирати компанії з гарними перспективами для сталого інвестування. Індекс FTSE Blossom Japan включає в себе японські компанії, що демонструють відмінні результати в практиках ESG, та був обраний GPIF, найбільшим у світі урядовим пенсійним фондом, в якості одного з індексів ESG для своєї стратегії пасивного інвестування.


Японські індекси MSCI ESG Select Leaders Index та MSCI Japan Empowering Women Index — це індекси ESG, що були впроваджені у 2017 році американською компанією MSCI Inc., яка займається глобальними дослідженнями та складанням індексів в області ESG. Ці індекси були також прийняті GPIF.


Індекс вуглецевої ефективності S&P/JPX був введений спільно компанією S&P Dow Jones Indices, одним із найбільших світових постачальників індексів, та японською біржею Japan Exchange Group, Inc. Використовуючи TOPIX у якості еталона, він призначений для зменшення впливу на компанії, що виробляють високовуглецеві продукти, зберігаючи при цьому профіль ризику/дохідності, аналогічний профілю їхніх еталонів. Цей індекс також був вибраний GPIF у якості екологічного індекса.


Прихильність Konica Minolta до сталого розвитку

Konica Minolta прагне зробити свій внесок у досягнення цілей сталого розвитку (ЦСР), сприяючи при цьому еволюції ділового співтовариства та суспільства в цілому. В рамках своєї довгострокової екологічної стратегії "Eco Vision 2050", Konica Minolta має на меті скоротити викиди CO2 протягом усього життєвого циклу своєї продукції на 80% до 2050 року у порівнянні з рівнем 2005 фінансового року.


Сьогодні Konica Minolta включена до глобальних індексів ESG та посідає високе місце у цих рейтингах.


Індекс

Рік включення Konica Minolta

Dow Jones Sustainability Index (USA, Switzerland)

Світовий індекс (DJSI World): включена до індексу з 2012 року

Індекс Азійсько-Тихоокеанського регіону (DJSI азійсько-тихоокеанського регіону): включена до індексу з 2009 року

FTSE4Good Index Series (UK)

Включена до індексу з 2003 року

FTSE Blossom Japan Index (UK)

Включена до індексу з моменту його створення у 2017 році

MSCI Japan ESG Select Leaders Index (USA)

Включена до індексу з моменту його створення у 2017 році

MSCI Japan Empowering Women Index (USA)

Включена до індексу з моменту його створення у 2017 році

S&P/JPX Carbon Efficient Index (USA, Japan)

Включена до індексу з моменту його створення у 2018 році

S&P Global (USA)

Нагороджена званням Silver Class під час SAM Sustainability Award 2020

Corporate Knights (Canada)

Входить до числа 100 найбільш сталих корпорацій у світі тричі (2011, 2019 та 2020)

oekom (Germany)

Зберігає найвищий прем’єр статус з 2011 року

Ethibel (Belgium)

Обрана для інвестиційної спільноти Ethibel Pioneer та Ethibel Excellence (травень 2020)

* Включення Konica Minolta, Inc. до будь-якого індексу MSCI та використання логотипів MSCI, торгових марок, знаків обслуговування чи назв індексів тут не є спонсорством, схваленням або просуванням Konica Minolta, Inc. з боку MSCI або будь-якого з його філіалу. Індекси MSCI є виключною власністю MSCI. Назви та логотипи MSCI та індексу MSCI є товарними знаками або знаками обслуговування MSCI або його філій.

 

[1] Урядовий пенсійний інвестиційний фонд (GPIF) — це незалежний адміністративний орган, що керує та адмініструє пенсійні та національні пенсійні фонди працівників під контролем Міністерства охорони здоров’я, праці та соціального забезпечення Японії.

Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.

Вам також буде цікаво

Вам також буде цікаво