Konica Minolta отримала золоту медаль EcoVadis четвертий раз поспіль

| 13 лютого 2020

Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta) була нагороджена золотою медаллю глобального рейтингу стійкого розвитку EcoVadis 2019. Компанія увійшла до 5% підприємств, що оцінювалися, та отримала цю нагороду четвертий раз поспіль.


Рейтинг EcoVadis підтверджує досягнення Konica Minolta в області стійкого розвитку та соціальної відповідальності. Компанія визначила для себе декілька приорітетних напрямків відповідно до цілей ООН. Серед них: охорона навколишнього середовища, соціальні інновації, задоволення клієнтів та працівників, безпека продукції, стійкість ланцюга постачання, людський капітал та соціокультурне різноманіття. Konica Minolta робить свій внесок у вирішення глобальних екологічних проблем та покращення якості життя — має на меті скоротити викиди СО2 протягом всього життєвого циклу продукції на 80% до 2050 року, у порівнянні з рівнем 2005.

EcoVadis

Про рейтинг стійкого розвитку EcoVadis

Французська організація EcoVadis щорічно складає рейтинг стійкого розвитку бізнесу та корпоративної соціальної відповідальності. Оцінка проводиться в чотирьох напрямках: навколишнє середовище, умови праці, етика та система закупівель. Ці сфери погоджені Глобальною ініціативною зі звітності, Глобальним договором ООН та міжнародним керівництвом з соціальної відповідальності, тобто стандартом ISO 26000. Система оцінки включає в себе 21 показник КСВ. В цьому році експерти EcoVadis розглядали 150 продуктів зі 110 країн світу. Компанії, яким вдається досягти найвищих показників, отримують платинову відзнаку.Контакти Konica Minolta Ukraine для ЗМІ:

Ірина Годованюк

Iryna.Hodovaniuk@konicaminolta.ua

Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.