Konica Minolta додає гібридну функціональність до своїх AccurioLabel

Європа | 8 жовтня 2020

AccurioLabel друкуватиме білим

Konica Minolta оголосила про запуск додаткової друкарської флексографічної секції для своїх AccurioLabel, яка робить доступним друк білим та іншими кольорами в лінію. Вперше ця секція була презентована на Labelexpo понад рік тому. Ця додаткова опція дозволить виробникам етикеток модернізувати свої цифрові рішення.


Флексографічна секція є спільною розробкою Konica Minolta в Європі та данської компанії Grafisk Maskinfabrik A/S (GM). Вона інтегрується з AccurioLabel 190 та AccurioLabel 230, що були випущені з початку вересня минулого року.

AccurioLabel із флексографічною секцією

Після ряду успішних випробувань нова флексографічна секція вже у продажу. Вона була створена для виробників етикеток, які шукають комплексне гібридне рішення для укомплектації цифрових систем для друку етикетки.


Флексографічна секція для AccurioLabel використовує стандартні флексографічні фарби. Оснащена датчиками для досконалої реєстрації, AccurioLabel і досі працювала з вже задрукованими матеріалами. Тепер вона може друкувати білим та іншими кольорами в лінію для реалізації ще більшого спектра друкарських ідей, як-от друк на прозорих матеріалах.


Флексографічна секція містить у собі розмотувальний пристрій, систему для направлення рулону, повноцінну станцію для флексодруку, ультрафіолетову систему для закріплення фарби, вихідний пристрій та сенсорну панель керування. Нова секція нативно інтегрується у виробничу лінію AccurioLabel, що дозволить зберегти зручність у використанні.


Усі системи AccurioLabel працюють із програмним забезпеченням AccurioPro Label Impose, яке забезпечує безперебійну роботу та оптимізує використання матеріалів. Воно просте у використанні та дозволяє операторам виконувати додрукарську підготовку з єдиної центральної станції керування.


Едоардо Котічіні, керівник команди промислового друку в Konica Minolta Business Solutions Europe, сказав: "Ринок друку етикетки є одним із основних сегментів ринку та зростатиме в майбутньому. Лише цього року майже половина інстальованих вузькорулонних систем будуть цифровими". 

quotation marks

Презентація нашої додаткової друкарської флексографічної секції — це переосмислення гібридних технологій. Воно зумовлене вимогами ринку і ми з нетерпінням чекаємо подальшого зростання нашої частки ринку етикетки, на який ми вийшли лише п’ять років тому і вже продали понад 500 систем для друку етикетки, а також ринку індустріального друку загалом. Тісно співпрацюючи з нашими клієнтами, ми також допоможемо їм переосмислити все те, що можливо. Тотальний перехід на цифру вже не зупинити.

Едоардо Котічіні

Team Manager Industrial Printing, Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.

Вам також буде цікаво

Вам також буде цікаво