Розпізнавання кодів контейнерів

Комплексне рішення

Інтелектуальне комплексне відеорішення для розпізнавання коду контейнерів


Чи використовуєте ви контейнери у вашому бізнесі?

Є десятки мільйонів контейнерів, складених на складах або в дорозі по всьому світу морським, залізничним або автомобільним транспортом, і рішення Konica Minolta для розпізнавання коду контейнерів допомагає відстежувати та ідентифікувати їх під час переміщення або завантаження на транспортні засоби.

Аналітика Vaxtor OCR, яка працює на борту камери Mobotix Series 7, зчитує як горизонтальні, так і вертикальні коди та повідомляє номер коду контейнера разом з іншими метаданими, такими як час, дата, положення GPS, конфіденційність тощо. Надані дані включають код власника, місто власника, тип контейнера та розміри для полегшення відстеження та ідентифікації.

Наше рішення забезпечує автоматичне виявлення та реєстрацію контейнерів на вході, між зонами, під час процесів і на виході з повітряних і морських портів, автоматизуючи та оптимізуючи процеси, забезпечуючи здоров’я та безпеку, страхування та управління логістичним ланцюгом. Разом створюємо ефективні та безпечні транспортні мережі найвищої продуктивності.


ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Оптичне розпізнавання символів (OCR) перетворює зображення з камери на текст, щоб ви могли автоматично формувати цифрові документи, доступні для редагування та пошуку. Це може значно покращити робочі процеси, пов'язані з ідентифікацією вантажів, зменшує ризик втрати або неправильно поданих документів і, у багатьох випадках, усуває необхідність ручної обробки документів або повторного введення інформації, що може призвести до помилок. І це може зменшити втрати на ручну обробку.

ISO 6346 CONTAINER CODE READING = GLOBAL SOLUTION

Аналітика на камері

Додатковий сервер більше не потрібен: потужний чип у камері Mobotix M73 подбає про все. Автоматичне розпізнавання кодів контейнерів відбувається всередині. 

Дізнатися більше

Особливості та переваги


ВБУДОВАНА АНАЛІТИКА

Container Code Recognition виконує аналітику на борту камер Mobotix серії 7. За бажанням можна використовувати мобільний застосунок Android.ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ


Впровадження рішення для розпізнавання коду контейнера може збільшити ефективність роботи порту/вантажної партії/доків навіть до 75%.


ПІДТРИМКА ДЕКІЛЬКОХ СЦЕНАРІЇВ

Спрямована фільтрація, регіони інтересів, які дозволяють фільтрувати та діяти за допомогою багатокутників, включень, виключень і напрямків.БАГАТОРЕЖИМНА РОБОТА

Тригерний режим: 
використовується у сценаріях мостових ваг, крану та контролю доступу.
Режим Free-Flow: безперервний режим – усі коди зчитуються та повідомляються в режимі реального часу.ПЕРЕВІРКА КОНТРОЛЬНОЇ ЦИФРИ

VaxOCR Container може використовувати та повідомляти про дисперсію зчитування контрольної цифри та коду.ЗБЕРЕЖЕННЯ КОШТІВ
Це не тільки «час = гроші». Система, керована камерою, працює цілодобово і не вимагає денних та нічних змін для охорони біля воріт. Високоякісний знімок автомобіля, що в’їжджає на територію, захищає вас від неправдивих заяв про пошкодження транспортного засобу на стоянці.

ШВИДКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Традиційно, ви під’їжджаєте до воріт, з кабінки підходить охоронець, ви відкриваєте вікно, надаєте посвідчення особи, охоронець дістає окуляри, дзвонить на ресепшн, щоб перевірити, чи можете ви увійти, і нарешті впускає вас. Це коштує багато часу, якого ми й так не  маємо, коли поспішаємо на зустріч. З системою керування паркуванням від Konica Minolta, за той час, що ви читали попередній абзац, вже проїхало б зо п’ять автомобілів.

ГНУЧКІСТЬ

Єдина в своєму роді модульна Mobotix S74 дає змогу встановлювати камеру будь-де, наприклад, монтувати її у ворота або у інші недоступні для цього зазвичай місця.

Можливість вибрати потрібний модуль об’єктива дає змогу не тільки розпізнавати номерний знак, але й фіксувати сцену під ширшим кутом.

 

РЕЗУЛЬТАТИ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

Сфери використання розпізнавання кодів контейнерів

БЕЗПЕКА

×

Дозволяє персоналу служби безпеки відстежувати та контролювати всі транспортні засоби на території та навколо неї, керувати чорними списками та сповіщати персонал про будь-які транспортні засоби, що представляють інтерес.
 

КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ

×

Використання ALPR надає надійні докази з міткою часу для служби безпеки, поліції та страхових компаній, одночасно зберігаючи безперебійний контроль доступу, відкриваючи шлагбауми або контролюючи світлодіодні табло.
 

ЛОГІСТИКА

×

Автоматизуйте та оптимізуйте всі аспекти логістичного ланцюга, відстежуючи та контролюючи всі транспортні засоби, контейнери та небезпечні вантажі всередині та між об’єктами.
 

ЯК ПОВЕРТАЮТЬСЯ ВАШІ ІНВЕСТИЦІЇ? 💰

Впровадження розпізнавання коду контейнера приносить ряд переваг. Залежно від структури та розміру об’єкта, кожен сценарій допомагає оптимізувати процеси та заощадити гроші. Нижче ви можете знайти кілька сценаріїв, які найчастіше описують наші клієнти:
 

Відстеження контейнерів

Відстеження розташування кожного контейнера є серйозною проблемою, особливо на великих периметрах. З одного боку, паперова робота не лише потребує часу та може бути втрачена чи пошкоджена, а з іншого – навіть комп’ютерна система вразлива до людських помилок. Пошук конкретного контейнера може зайняти значну кількість часу, зазвичай із залученням великої кількості персоналу.
Розподілене встановлення Container Code Solution збиратиме інформацію про «останнє відвідування» кожного контейнера, що значно скоротить час пошуку. Крім того, користувач може відстежувати маршрут конкретного контейнера в межах власності.

Відстеження контейнерів на кранах

Для максимально точного визначення місця розташування контейнера багато логістичних центрів вирішують встановлювати камери на кранах, що піднімають контейнери. Рішення Container Code Recognition збирає всі метадані, але також дозволяє надсилати дані стороннім системам, які можуть аналізувати їх або поєднувати з додатковою зовнішньою інформацією (місцезнаходження GPS тощо).
 

Дотримання страхових вимог


Встановлення додаткових камер у систему може надати додаткові переваги власникам нерухомості та клієнтам. Однією з проблем, яка часто виникає під час обробки контейнерів, є претензії щодо збитків. Це суттєво впливає на ефективність бізнесу (кожну справу має вручну обробляти співробітник), витрати (збільшення витрат на страхування за неправдиві претензії, додаткові співробітники, втрачений бізнес) і добру репутацію. Рішення полягає в простому та економічно ефективному оновленні системи розпізнавання коду контейнера додатковими камерами, які охоплюють усі сторони контейнера. Таким чином, ввівши номер конкретного контейнера або номерний знак відповідної вантажівки, чіткий відеодоказ стану контейнера на вїзді та виїзді можна миттєво отримати, експортувати та надати клієнту. Вирішення суперечок стане фактично миттєвим, заощаджуючи значну кількість часу, запобігаючи страховому шахрайству (отже безпосередньо заощаджуючи гроші) і припиняючи помилкові претензії в майбутньому.

Підвищення ефективності

Зазвичай прибуття вантажівок, що перевозять контейнери, потребує багато ручної роботи. По-перше, охоронець біля головних воріт має перевірити номерні знаки вантажівки, підтвердити номер контейнера, а потім або ввести всі ці дані в якусь систему, або — що ще гірше — записати їх у паперовий журнал чи блокнот. Це вимагає багато часу та зусиль, не кажучи вже про ризик втрати паперового журналу.
Впровадження рішення Container Code Recognition робить весь процес автоматичним, швидким і безперебійним. Коди контейнерів (і номерні знаки, якщо потрібно) розпізнаються камерою миттєво, зберігаються в безпечній базі даних із міткою часу, їх можна легко шукати за допомогою фільтрів і підключити до відеозапису всього процесу.ВИБІР ПАКЕТІВ РІШЕНЬ

 


 

Завантажте брошуру, щоби мати всю інформацію під рукою

Про пакети рішень, розташування камер та більш детальну інформацію читайте у брошурі 👌

Завантажити


 

Зворотний зв'язок

Зворотний зв'язок

Наші фахівці завжди на зв'язку, щоб допомогти вам обрати рішення, що ідеально відповідає потребам бізнесу

Ми будуємо комплексні рішення та використовуємо відеокамери німецької якості та новітнього ПЗ