Контроль якості пакування

Комплексний пакет рішень

Ви керуєте логістичним центром або онлайн-магазином?


Konica Minolta Video Solutions Services пропонує не лише передові системи безпеки, але й ефективну платформу для врегулювання суперечок у разі отримання пошкодженого паковання чи неповного замовлення.

Електронна комерція розвивається швидше, ніж будь-коли — сьогодні понад чверть населення планети робить покупки онлайн. Це означає, що кожен рік доставляються сотні мільйонів посилок, які потребують паковання перед відправкою. Враховуючи ці цифри та той факт, що посилки зазвичай пакують люди, деякі посилки можуть бути доставлені пошкодженими або з неповним замовленням. Врегулювання суперечок із клієнтами не лише забирає багато часу, але й завдає збитків, якщо продукція замінюється іншою без доказів, що замовлення було пошкодженим або неповним при відправці.

Особливості рішення

Особливості рішення

Відеоспостереження високої якості

Камери ведуть безперервне спостереження за паковальною станцією, забезпечуючи запис зображення з високою роздільною здатністю до 4K,  аби зафіксувати всі важливі деталі.

Обладнання

Спеціальне монтажне обладнання для серії S74 забезпечує універсальну установку.

Контролер промислового класу

Кожен сканер штрих-коду підключається до промислового контролера (через TCP/IP або серійний порт), який з'єднує відео з відповідним штрих-кодом, відсканованим на упаковці.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Пошук відео-фрагмента, знятого під час паковання чи відправлення посилки займає декілька секунд. Достатньо лише ввести штрих-код, аби отримати відеозапис паковання посилки, який до того ж легко експортувати.

Гнучкість

В залежності від бажань замовника камеру можна встановити на стіні, стелі, а також, завдяки унікальній модульній конструкції, камери можуть бути інтегровані в існуючу паковальну станцію прямо над паковальним столом. Таким чином система камер непомітна і розташовується найближче до товару, що пакується, забезпечуючи найвищу якість запису.

Масштабованість

Система розширюється разом із вашими потребами. Програмне забезпечення дає змогу інтегрувати рішення для контролю якості паковання з вашою системою безпеки (новою чи вже працюючою), а також із системою контролю доступу або навіть системою автоматичного розпізнавання номерних знаків для легкого керування воротами (що також пропонує Konica Minolta).

Як це працює

Рішення для контролю якості паковання складається з камери високої роздільної здатності, яка безперервно спостерігає за процесом паковання, сканера штрих-коду, який дає змогу швидко ідентифікувати кожне паковання, та контролер промислового класу, який збирає та інтегрує метадані.
 

У яких випадках ви оціните систему найбільше

✔ Клієнт стверджує, що у його посилці відсутній певний товар
✔ Транспортна компанія запевняє, що посилка була пошкоджена під час паковання, а не доставлення
✔ Ви підозрюєте, що ваш співробітник не пакує крихкі товари належним чином.
✔ Товар з одного замовлення поклали не в ту коробку та відправили іншому клієнту


 

Завантажте брошуру, щоби мати всю інформацію під рукою

Про ціноутворення, повернення інвестицій та більш детальну інформацію читайте у брошурі 👌

Більше про rонтроль якості паковання

Зацікавило рішення?

Наші експерти на зв'язку щоби надати вам більше деталей щодо рішення для контролю паковання 👇