Транспорт і мобільність

Тримайте свій бізнес у русі

Безпека на ходу - чому камера спостереження працює на мережах громадського транспорту


Чи почуваєте ви себе безпечно, пересуваючись громадським транспортом пізно ввечері? Беззаперечно так має бути: саме тому інтелектуальні системи відеоспостереження, такі як MOBOTIX, є таким розумним доповненням до сучасних транспортних мереж, які функціонують з метою заохочення більшої мобільності та створення спокою серед пасажирів та працівників.

Потреба у захисті жителів міст у громадському транспорті існувала завжди, як у самих транспортних засобах, так і на зупинках.

Останнім часом у зв'язку з усе частішими випадками тероризму, злочинів, крадіжок та вандалізму, і жорсткішими урядовими діями у відповідь, зріс попит на системи відеоспостереження.


Переваги встановлення відеоспостереження у громадському транспорті величезні. Вони забезпечують безпеку пасажирів і персоналу, а мережі працюють цілодобово. Системи бездротового спостереження підвищують рівень безпеки громадян, заохочуючи мобільність і відлякуючи злочинців. Вони дозволяють пасажирам безпечніше користуватися системами, особливо коли темно.


Системи камер спостереження можуть бути розташовані дискретно та є надзвичайно надійними. Вони добре підходять як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, в будь-якому типі автомобіля, платформі, залі очікування або в громадському транспорті, на будь-якій швидкості і за будь-яких погодних умов.


Камери MOBOTIX виробляються в Німеччині і забезпечують гарантовану якість і технічну надійність, а також максимальне охоплення за мінімальної кількості камер завдяки використанню півсферичної технології , тому потреба в обслуговуванні зменшується, а повернення інвестицій збільшується.

Транспортна мобільність

Транспортна мобільність


Обладнання
hardware icon
Дещо більше, ніж стандартне рішення

У сучасних організаціях камери MOBOTIX, відомі своєю надійністю, можуть використовуватися різними способами. Камери забезпечують максимальну енергоефективність і неймовірну точність – достатньо однієї камери, щоб непомітно контролювати величезну територію без сліпих зон.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмні продукти Konica Minolta можуть покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, підходить під різні стилі роботи та пропонує програмні рішення, які відповідають потребам вашої галузі. Konica Minolta завжди пріоритизує ваші потреби й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвимогливіших міжнародних організацій. Використовуючи систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Ідеальний комплексний пакет

Ми супроводжуємо вас на всіх етапах процесу, гарантуючи, що ви отримаєте комплексну концепцію безпеки, адаптовану до вашої організації. Ми врахуємо конкретні потреби вашої компанії, оптимізуємо та покращимо всю інфраструктуру відеонагляду, починаючи з детальних консультацій, огляду й аналізу об’єкта. Правильне рішення для керування проектом включатиме професійне встановлення, послуги віддаленого моніторингу для контролю IT-інфраструктури та стану мережі, а також технічне обслуговування для забезпечення безперебійної роботи вашої системи відеонагляду.