Системи відеоспостереження для логістичних компаній

Оптимізуйте логістичну безпеку на всіх своїх локаціях

Інтелектуальний відеонагляд для бездоганної логістики


Бажаєте оптимізувати функції відеонагляду за логістикою та захистити свої логістичні об’єкти та процеси? З використанням ситеми відеонагляду для покращення існуючої системи безпеки та моніторингу, ви зможете контролювати всі переміщення на своєму підприємстві та захищати логістичні потоки як ніколи раніше.

Перш за все варто переконатися, що обраному вами партнеру можна довіряти. Сучасні комерційні об'єкти, як-от склади, потребують жорсткої політики безпеки та оптимізованих логістичних процесів  для уникнення пошкоджень або втрат товарів, систем і даних. 

 

Надійна система відеонагляду MOBOTIX розроблена для інтернету речей або IoT (Internet of Things). Завдяки використанню зашифрованого зв'язку, логістична система MOBOTIX гарантує кібербезпеку,  має неперевершену пропускну здатність та наділена сучасними функціями безпеки та моніторингу.

 

З метою запобігання пошкодженням, крадіжкам, втратам і неправильному поводженню з товарами, усі логістичні об’єкти вашої організації потребують відеонагляду.

Системи відеонагляду для логістики

Системи відеонагляду для логістики

Включіть відеонагляд до стратегічного міксу компанії

Камери спостереження MOBOTIX пропонують цілий ряд функцій і можуть бути повноційним логістичним інструментом. Камери вже доступні для IoT (Інтернету речей, Internet of Things). Вони забезпечують інтелектуальну автоматизацію процесів, вимірюють температуру, покращуючи моніторинг механізмів у місцях розташування, ваші можливості управління та контролю, а також захищають від ризику значного збитку для вашого бізнесу. MOBOTIX - це надійна конструкція, захищена від атмосферних впливів, що дає можливість надійного та безпечного використання камер на відкритому повітрі цілий рік. MOBOTIX забезпечує максимальний рівень покриття з використанням мінімальної кількості камер (Hemispheric Technology, технологія півкулі). Камери виготовляються в Німеччині, мають високу якість та максимальну надійність.

Обладнання
hardware icon
MOBOTIX x6 series

Якщо вам потрібно зафіксувати відеодані з високою роздільною здатністю, інноваційні камери серії MOBOTIX x6 - це розумна інвестиція. Вона відкриває широкий спектр нових варіантів застосування та інтеграції для задоволення потреб будь-якого замовника. Обладнання пропонує захоплюючі функції, децентралізовану концепцію, зниження загальних витрат на відеонагляд та технологію Hemispheric. Камери серії MOBOTIX x6 гарантують чудову якість зображення. Це високоякісний та кібербезпечний продукт.

Програмне забезпечення
software icon
Video Management System (VMS)

MxManagementCenter (MxMC) - це потужна та зручна система управління відеонаглядом, або Video Management System, з вбудованим ітелектом. Систему можна інтуітивно використовувати на комп'ютерах Windows та Apple – тому сервер для управління не потрібен.

Сервіси
service icon
Консалтинг

Спостереження з урахуванням конкретних потреб вашої компанії. Наші послуги з консалтингу включають оптимізацію та покращення всієї вашої відеоінфраструктури, в тому числі проведення опитування та аналіз.

Завантажте брошуру Mobotix для логістики

Дізнайтеся про оптимізацію функцій відеонагляду за логістикою та захист своїх логістичних об’єктів і процесів

завантажити

Вам також буде цікаво

Вам також буде цікаво

РОЗУМНА ЛОГІСТИКА:

Як відеоаналітика може покращити логістичні процеси та чому вам варто припинити просто фіксувати порушення

Читати

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку
Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie