Автоматизація паркінгу

Комплексне рішення

Інтелектуальне комплексне відеорішення для керування паркінгом підприємства


Чи знаєте ви скільки коштує година простою вільного місця на вашому паркінгу?

Автоматична ідентифікація транспорту, керування чергою через чатбот, контроль доступу та наскрізна інтеграція рішення з чинними бізнесовими системами


Управління паркувальними місцями стало справжнім викликом. Ви хочете, щоб ваші гості мали можливість залишати свій автомобіль у безпечному місці поблизу будівлі, щоб вони завжди приїжджали вчасно та паркувались без турбот. На жаль, це не завжди легке завдання. Досі керування місцями для паркування, дозвіл на в’їзд та відстеження автомобілів на стоянці було завданням охорони біля воріт. Однак такий підхід страждає від людських помилок і забирає багато часу, що може призводити до стресу, затримок зустрічей та формування поганого враження у гостей. Тепер доступом до паркування можна керувати за допомогою системи на основі камер від Konica Minolta. 


 

Аналітика на камері

Немає необхідності в додатковому сервері: потужний чип у камері Mobotix M73 подбає про все. Автоматичне розпізнавання номерних знаків (ALPR) відбувається всередині. 

Дізнатися більше

Особливості рішення

Особливості рішення

ШВИДКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Традиційно, ви під’їжджаєте до воріт, з кабінки підходить охоронець, ви відкриваєте вікно, надаєте посвідчення особи, охоронець дістає окуляри, дзвонить на ресепшн, щоб перевірити, чи можете ви увійти, і нарешті впускає вас. Це коштує багато часу, якого ми й так не  маємо, коли поспішаємо на зустріч. З системою керування паркуванням від Konica Minolta, за той час, що ви читали попередній абзац, вже проїхало б зо п’ять автомобілів. 

ГНУЧКІСТЬ

Єдина в своєму роді модульна Mobotix S74 дає змогу встановлювати камеру будь-де, наприклад, монтувати її у ворота або у інші недоступні для цього зазвичай місця.

Можливість вибрати потрібний модуль об’єктива дає змогу не тільки розпізнавати номерний знак, але й фіксувати сцену під ширшим кутом. 

ЗБЕРЕЖЕННЯ КОШТІВ

Це не тільки про рівняння «час = гроші». Система, керована камерою, працює цілодобово і не вимагає денних та нічних змін для охорони біля воріт. Це також захищає вас від неправдивих заяв про пошкодження транспортного засобу на стоянці. Високоякісний знімок автомобіля, що в’їжджає на вашу територію, одразу вирішує такі справи. 

АНАЛІТИКА НА БОРТУ 

Камера Mobotix M73/S74 має вбудоване аналітичне програмне забезпечення, яке може розпізнати номерний знак за долі секунди. Крім того, він може надати інформацію про країну реєстрації номерного знака, а також колір, тип і марку автомобіля. Це стане в нагоді під час пошуку доказів на основі твердження свідка.  

ВСЕ В ОДНОМУ 

Всесвітньо відомий дизайн взаємозамінних сенсорних модулів — це унікальна особливість  Mobotix. Цей гнучкий дизайн дає змогу вибрати саме ті модулі, які вам потрібні. Це може бути об’єктив, призначений для зчитування номерних знаків із найбільшою кількістю деталей, або широкоформатний об’єктив для огляду простору. 

АНТИБЛІКОВИЙ ОБ’ЄКТИВ

Для найвимогливіших запитів ми пропонуємо спеціальний об’єктив із вбудованим фільтром низьких частот, щоб забезпечити хорошу видимість номерного знака автомобіля для правильного та надійного розпізнавання. 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?


На камері, встановленій біля воріт, працює програмне забезпечення для розпізнавання номерних знаків, яке негайно зчитує номери та додає їх до бази даних. Якщо вони були додані до «білого списку», ворота автоматично відкриваються, і процес завершується. Усі записи автомобіля можна надійно зберігати та співвідносити із записами чи знімками, якщо це необхідно — особливо з метою безпеки або коли необхідно підтвердити точну дату, час та стан автомобіля під час в'їзду.  

Коли ця система буде корисною?  

  • У години пік, коли кількість автомобілів, які в'їжджають та виїжджають, досягає найвищої точки 

  • ​Під час сильного дощу або холодної погоди, бо вам більше не доведеться відкривати вікно автомобіля, щоб витягнути картку доступу або пред’явити посвідчення особи охоронцю 

  • За відсутності охоронця біля воріт, через що VIP-клієнт не може увійти 

  • Коли підрядник стверджує, що він доставив на будівельний майданчик певну кількість вагонів з цементом, але у вас є чіткі докази, що він насправді доставив іншу кількість  

  • Коли ви хочете керувати платною парковкою та контролювати оплату 


     

Завантажте брошуру, щоби мати всю інформацію під рукою

Про ціноутворення, повернення інвестицій та більш детальну інформацію читайте у брошурі 👌

Завантажити


 

Наші експерти завжди на зв'язку, щоби допомогти обрати рішення, що ідеально відповідає потребам вашого бізнесу

Ми будуємо комплексні рішення з використанням відеокамер німецької якості та новітнього програмного забезпечення