Автономний відеонагляд

Мобільна система відеоспостереження: робота від батареї, 4G/LTE, Wi-Fi, GPS


Фіксуйте та зберігайте події незалежно від наявності мережі та стаціонарного живлення з автономним відеорішенням Konica Minolta

Комплексне рішення автономного відеонагляду від Konica Minolta Ukraine — це можливість фіксувати та  зберігати інформацію за складних умов експлуатації системи.

З мобільною системою відеоспостереження від Konica Minolta користувачі отримають низку переваг як-от повна мобільність, швидке розгортання, висока якість відеодоказів, безпека для довкілля та камуфляжне забарвлення.

З допомогою автономного відеонагляду можна підтримувати правопорядок, контролювати дорожній трафік, роботу сміттєзвалищ та будівництв, безпеку на залізниці та дитячих майданчиках, спостерігати за приватною власністю, охороняти периметр тощо у місцях без електромережі та у випадках обмеженого часу спостереження.

Переваги автономного відеонагляду


Модульна архітектура
Перша у світі система, заснована на модульній концепції. Записи обробляються внутрішньо, тому необроблені дані не надсилаються на сервер - це мінімізує мобільний трафік.

Найбільший час автономної роботи
Система оснащена акумулятором, який працює до 144 годин без підзарядки. Забезпечує безперервний запис до 6 днів.

Найлегша заміна батареї
Заміна батареї займає декілька секунд. Легкий монтаж та обслуговування гарантовані

Подвійний контроль
Тепловізійний модуль дає змогу виявляти об'єкти в повній темряві та непогоді, а сенсор видимого спектру  спостерігати за об'єктами вдень та вночі з високою деталізацією

Онлайн моніторинг заряду батареї
Дізнавайтеся інформацією про стан батареї та пристрій де б ви не були.

Найшвидший монтаж
Надзвичайно швидка установка — всього за 5 хвилин. Приєднайте батарею, і все готово!

Технічні характеристики

 • Мобільне підключення (3G, 4G)
 • Датчики руху, звуків та світла
 • Модуль нічного бачення
 • Тепловізійний модуль 
 • Безплатне програмне забезпечення
 • Мобільний додаток iOS та Android
 • GPS позиціонування
 • Вбудована зарядка
 • Пам’ять до 256 GB
 • Слайдерне підключення акумулятора
 • Робота при температурі від -30°C to + 60°C
 • Подвійне джерело живлення
 • Різні кути огляду: від 7° до 180°
 • До 144 годин роботи від батареї
 • VPN сервіси підключення


Наприклад, на будівництвах робітники часто стикаються з випадками вандалізму — викрадається чи руйнується значна частина майна, чи то матеріалів, чи інструментів. Усе це породжує значні збитки


Порахуймо! 💰

Здебільшого річні витрати, пов'язані з крадіжкою майна, матеріалів та інструментів складають понад 15 000 євро. Додатково, ще близько 10 000 євро витрачається на контроль за дотриманням правил техніки безпеки працівниками. Також можливі штрафні санкції для власника нерухомості...

З надійним партнером-інтегратором можливо уникнути цих витрат, впровадивши необхідне рішення. У своєму портфоліо ми маємо як готові уніфіковані рішення, так і змогу створити унікальне рішення за потребою.

 

Ось лише деякі сфери, у яких вам допоможе автономний відеонагляд

Безпечне будівництво

×

Безпечне будівництво

Будівельні майданчики, що перебувають без відео спостереження та охорони є привабливим місцем для злодіїв і вандалів. Цінні установки та обладнання, які часто використовуються в ізольованих або віддалених місцях, означають, що спостереження має вирішальне значення. Відеосистема високої чіткості, що працює від акумулятора, ідеально підходить у таких ситуаціях. Камери, що швидко переміщуються, передають або відображають відео в реальному часі, або скріншоти, що відображаються за часом, безпосередньо в центр моніторингу, мобільний телефон або планшет для оптимальної безпеки та захисту активів

Захист території кар’єрів та шахт

×

Захист території кар’єрів та шахт

Базовий захист периметра часто є недостатнім на віддалених шахтних ділянках, часто не вдається запобігти небажаному доступу, вандалізму чи крадіжці, тоді як спостереження на місці стає все більш важливим для безпеки. Віддаленість не є проблемою для міцної та автономної системи на базі відеокамер Mobotix; його довговічна батарея та бездротовий зв’язок 4G або GPS означають, що потокове відео в прямому ефірі завжди доступне з кожної стратегічно розташованої камери на шахті. І в міру розвитку виробництва, даний комплекс можна швидко переставити без допомоги кваліфікованих техніків.

Контроль лісових угідь

×

Контроль лісових угідь

Найбільші проблеми виникають при крадіжках цінної деревини чи худоби. Мобільна система 4G-відеоспостереження забезпечить швидке інформування власників і менеджерів нерухомості про можливі спроби викрадення активів, поки не стане надто пізно. Система швидко встановлюється в місцях без електромережі та може бути легко переміщена за потреби для постійного спостереження вдень і вночі. Для встановлення чи обслуговування камери не потрібні спеціальні знання.

Моніторинг логістичних процесів

×

Моніторинг логістичних процесів

Мобільна система відеоспостереження пропонує особливі переваги у віддалених місцях або ситуаціях, що швидко змінюються. Систему можна використовувати для моніторингу та захисту активів, а також може бути оснащена тепловізійними сенсорами для виявлення змін температури та звітування про відхилення в критичних точках. Швидко встановлюється на стовпі, щоглі чи транспортному засобі, довговічна камера з акумуляторним живленням забезпечує моніторинг високої чіткості в реальному часі та спостереження для точного запису та документування, а також дозволяє персоналу швидко оглянути будь-яку надзвичайну ситуацію.

Охорона державних кордонів

×

Охорона державних кордонів

Дуже часто обладнати спостережні вежі на державному кордоні є складною задачею, оскільки відсутні необхідні комунікації (електрика та інтернет), і саме ці ділянки державного кордону цікавлять людей, які шукають нові шляхи для несанкціонованого проникнення. Мобільний комплекс, що живиться від батареї та використовує передачу 4G або GPS, може бути швидко встановлений на дереві, стовпі чи будівлі в найбільш ізольованих місцях і забезпечуватиме кришталево чисте потокове відео в прямому ефірі вдень і вночі. Швидке перехоплення та ідентифікація нелегалів – біженців, торговців контрабандою чи організованих злочинців – може бути здійснено швидко.

Убезпечення інфраструктури міста

×

Убезпечення інфраструктури міста

Дане рішення може заощадити громадським організаціям величезні суми грошей, допомагаючи боротися зі стихійними сміттєзвалищами. Воно також може надавати розвідувальні дані в реальному часі, щоб допомогти в боротьбі з графіті, торгівлею наркотиками та антисоціальною поведінкою. Незамінним помічником даний комплекс буде для прямого моніторингу дитячих майданчиків і громадських спортивних споруд

Монтаж та заміна батареї

Монтаж та заміна батареї

Завантажте брошуру, щоби мати всю інформацію під рукою

Про ціноутворення, повернення інвестицій та більш детальну інформацію читайте у брошурі 👌

Більше про автономний відеонагляд

Зацікавило рішення?

Наші експерти на зв'язку щоби надати вам більше деталей щодо рішення для автономного відеонагляду 👇

Як сучасні інтелектуальні відеорішення формують майбутнє наших міст

Та чому відеоаналітика — неодмінний елемент успішного комфортного безпечного міста.

Безпека
30.06.2022
Блоги про

Відеорішення

Небезпечна безтурботність: чому потрібна негайна «дерусифікація» систем відеоспостереження

Фахівці Konica Minolta Ukraine знають як убезпечити ваш бізнес від наслідків використання російських рішень...

Безпека
21.04.2022

Відеоаналітика: розумне рішення для безпеки на робочому місці

Відеонагляд є корисним інструментом для моніторингу подій на робочому місці задля безпеки працівників. Уявімо, що ви...

Безпека
10.12.2021

Почніть у себе четверту промислову революцію: автоматизуйте перевірку якості виробництва з відеоаналітикою

Технології «Четвертої промислової революції», або ж «Промисловості 4.0» стають усе доступнішими, що дає змогу й...

Безпека
21.12.2021