Доповнена реальність для бізнесу

Спробуйте genARate для створення, запуску та аналізу AR-проектів без коду

Відкрийте для себе нові можливості в маркетингу з професійним рішенням для створення проектів з AR без коду


Доповнена реальність (AR, augmented reality) мотивує споживачів взаємодіяти з продуктом, відтворює доповнений контент та додає елементи гейміфікації до користувацького досвіду. AR можна використовувати для навігації у приміщеннях та на вулицях міста, а також для демонстрації 3D-прототипів в дизайні та промисловості.

Друкована продукція залишається важливим елементом в комунікаціях брендів. Воблери, шелфтокери, каталоги, стікери, упаковка та етикетка - це основа мультисенсорної комунікації. Споживачі можуть дивитися на них, торкатися їх, гортати їх. Цей ефект має суттєвий вплив на рішення клієнта про покупку. 


В той же час AR-додатки пов'язують аналоговий та цифровий світи. Вони розпізнають надруковані зображення та відтворюють віртуальні елементи з додатковою, але не менш цінною інформацією - завантажують зображення, відео, аудіофайли та 3D-елементи.


Ключова ідея AR-додатків - швидко та просто передати додаткову цифрову інформацію споживачам при взаємодії з друкованими матеріалами. Для цього необхідно лише встановити потрібний додаток та направити камеру смартфону на вказане зображення-тригер, як при зчитуванні QR-коду.

Доповнена реальність: зробити невидиме видимим

Завантажте спеціальний додаток та насолоджуйтеся небаченим досі. Відтепер продукти або упаковка самі розповідають про себе. Це ніщо інше, як доповнена реальність або AR. Технологія може підказати маршрут або ж сповістити про спеціальні заходи на вулицях міста та у сусідньому торговельному центрі. Konica Minolta пропонує мобільні додатки для AR, а також систему для створення, управління та аналізу доповненого контенту

Доповнена реальність для бізнесу

Доповнена реальність для бізнесу

Ми робимо невидиме видимим


Ми, в Konica Minolta, захоплюємося створенням нових технологій, аби запропонувати міжнародним компаніям, стартапам, науковцям та партнерам дійсно інноваційні рішення, яких вони так потребують. Ми прагнемо, аби наш досвід допоміг клієнтам вдосконалити своє робоче місце, оптимізувати маркетингові кампанії та зробити інновації частиною повсякденного життя.

Зараз, разом з лідерами ринку в області технології доповненої реальності, ми розробляємо рішення для бізнесу, що дозволять бачити значно більше за допомогою звичайного смартфона.


Технологія оптичного розпізнавання символів Mobile OCR, що лежить в основі наших розробок, надає вашому мобільному додатку потужну функціональність комп'ютерного зору та сканування. Вона дозволяє легко розпізнавати зображення на упаковці, постерах та листівках. Більше того - зчитувати, розпізнавати та перекладати рукописний текст за лічені секунди. А потім аналізувати всі отримані дані в мережі. 


Технологія доповненої реальності пропонує немислимі можливості. А Konica Minolta робить їх реальними.

   

   

Значок функції друку

Доповнений друк

Значок функції "Налаштування"

Рішення для інтеграції даних

Значок функції "Технологія"

Поєднання офлайну з онлайном

Productivity feature icon

Навігація у приміщенні

Значок "Обробка медіа"

Система аналітики

Значок функції "Мобільність"

Мобільне оптичне розпізнавання символів

Augmented Reality - Making the invisible visible

Smartphones can make print talk. Point one at a AR code on a product, and presto! The product can tell you about itself, or it can invite you to join a contest. This is what is known as Augmented Reality or AR. Outside, on the street, AR can alert you to special deals available in a nearby retail outlet. Or you could use AR to find your way around an unfamiliar location. Konica Minolta offers mobile applications for AR as well as content management and content creation.

Дізнайтеся більше про genARate

Оживіть друковані зображення з genARate, нашим рішенням для створення проектів з AR

На сайт genARate

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Ми пропонуємо інструмент для створення AR проектів безпосередньо маркетологами чи командами розробників. Проте, будемо раді почути про потреби саме вашого бізнесу та про виклики, що стоять перед вашою командою. Менеджери продукту нададуть всю необхідну інформацію щодо genARate

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie