Доповнена реальність

Спробуйте genARate для створення, запуску та аналізу AR-проєктів без коду

Відкрийте для себе нові можливості в маркетингу з професійним рішенням для створення проєктів з AR без коду


Доповнена реальність (AR, augmented reality) мотивує споживачів взаємодіяти з продуктом, відтворює доповнений контент та додає елементи гейміфікації до користувацького досвіду. AR можна використовувати для навігації у приміщеннях та на вулицях міста, а також для демонстрації 3D-прототипів в дизайні та промисловості.

Друкована продукція залишається важливим елементом в комунікаціях брендів. Воблери, шелфтокери, каталоги, наліпки, паковання та етикетка — це основа мультисенсорної комунікації. Споживачі можуть дивитися на них, торкатися їх, гортати їх. Цей ефект має суттєвий вплив на рішення клієнта про покупку. 

 

Водночас AR-додатки пов'язують аналоговий та цифровий світи. Вони розпізнають надруковані зображення та відтворюють віртуальні елементи з додатковою, але не менш цінною інформацією: завантажують зображення, відео, аудіофайли та 3D-елементи.

 

Ключова ідея AR-додатків — швидко та просто передати додаткову цифрову інформацію споживачам при взаємодії з друкованими матеріалами. Для цього необхідно лише встановити потрібний додаток та направити камеру смартфону на вказане зображення-тригер, як при зчитуванні QR-коду.

Доповнена реальність: зробити невидиме видимим

Завантажте спеціальний додаток та насолоджуйтеся небаченим досі. Відтепер продукти або паковання самі розповідають про себе. Це ніщо інше, як доповнена реальність або AR. Технологія може підказати маршрут або ж сповістити про спеціальні заходи на вулицях міста та у сусідньому торговельному центрі. Konica Minolta пропонує мобільні додатки для AR, а також систему для створення, керування та аналізу доповненого контенту.

Ми робимо невидиме видимим

 

Ми, в Konica Minolta, захоплюємося створенням нових технологій, аби запропонувати міжнародним компаніям, стартапам, науковцям та партнерам дійсно інноваційні рішення, яких вони так потребують. Ми прагнемо, аби наш досвід допоміг клієнтам вдосконалити своє робоче місце, оптимізувати маркетингові кампанії та зробити інновації частиною повсякденного життя.

Зараз, разом з лідерами ринку в області технології доповненої реальності, ми розробляємо рішення для бізнесу, що дозволять бачити значно більше за допомогою звичайного смартфона.

 

Технологія оптичного розпізнавання символів Mobile OCR, що лежить в основі наших розробок, надає вашому мобільному додатку потужну функціональність комп'ютерного зору та сканування. Вона дозволяє легко розпізнавати зображення на пакованні, постерах та листівках. Ба більше, зчитувати, розпізнавати та перекладати рукописний текст за лічені секунди. А потім аналізувати всі отримані дані в мережі. 

 

Технологія доповненої реальності пропонує немислимі можливості. А Konica Minolta робить їх реальними.

   

   

Значок функції друку

Доповнений друк

Значок функції "Налаштування"

Рішення для інтеграції даних

Значок функції "Технологія"

Поєднання офлайну з онлайном

Productivity feature icon

Навігація у приміщенні

Значок "Обробка медіа"

Система аналітики

Значок функції "Мобільність"

Мобільне оптичне розпізнавання символів

Дізнайтеся більше про genARate

Оживіть друковані зображення з genARate, нашим рішенням для створення проєктів з AR

На сайт genARate

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Ми пропонуємо інструмент для створення AR проєктів безпосередньо маркетологами чи командами розробників. Проте, будемо раді почути про потреби саме вашого бізнесу та про виклики, що стоять перед вашою командою. Менеджери продукту нададуть всю необхідну інформацію щодо genARate

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie