Інструменти

5 ключових процесів, які ваші конкуренти вже автоматизують

За останні два роки з початку пандемії процеси багатьох компаній різних галузей змінилися: працівники перейшли на віддалену роботу, керівники прагнули більшої автоматизації, через застарілість процесів та їхню неефективність.

27.01.2022
5 хв 5 хв
Зміст
Не дивно, що в першу чергу у фокус потрапили функції IT, HR, продажів та фінансів. У новому блозі розповімо, які процеси підлягають першочерговій автоматизації, та як це вплине на ефективність ваших команд.

Відділ продажу: цифрове керування контрактами

Контракти — складова ділових відносин. Вони визначають, хто в кого що купує, встановлюють ціни та умови оплати, а також передбачають заходи, якщо щось піде не за домовленістю. Однак неефективне управління контрактами може призвести до надмірного навантаження на відділ продажу, непорозумінь між сторонами договору та затримок.

Автоматизація цього процесу з low-code BPM платформою, як-от Nintex, дозволить уникнути всього, що негативно впливає на якісну безперебійну роботу відділу продажу. З доступних можливостей: генерація документів на основі даних з інших систем обліку, спільна робота з файлами, та налагоджений ланцюжок погодження. Нехай продавці сфокусуються на продажі, а не на роботі з документами.
 

Керування співробітниками: автоматизація від рекрутингу до звільнення

Ринок праці розвивається шаленими темпами. Окрім того, що необхідно витрачати ресурси на пошук нових співробітників (а це потребує багато часу та грошей), HR-спеціалісти мають приділяти увагу співробітникам компанії. Співробітників потрібно забезпечити необхідними інструментами та інформацією для продуктивної роботи з першого знайомства з компанією, ще на етапі рекрутингу.

Автоматизація дозволить синхронізуватися із системою обліку співробітників, налаштувати форми та нагадування, збільшити ефективність процесів затвердження та зменшити кількість паперової роботи. До речі, це стосується як процесу рекрутингу, так і внутрішніх процесів, на кшталт погодження відпусток та відряджень.

Керівник відділу може бути впевненим у безпеці та конфіденційності даних, оскільки він керуватиме доступом співробітників до ресурсів із будь-якого пристою.

Не менш важливою складовою роботи відділу керування співробітниками є облік матеріальних та нематеріальних активів, як-от обладнання для роботи, ліцензії та програмне забезпечення. Завдяки прискореній процедурі реєстрації, нові співробітники можуть відразу приступити до роботи.
 

Фінансовий відділ: централізоване управління рахунками

У цифровому світі обробка рахунків-фактур залишається переважно паперовою. Проте це призводить до сповільнення процесів, виникнення помилок унаслідок ручної обробки, і як результат — фінансовим втратам.

Із системою автоматизації Nintex ви зможете швидко отримувати дані з будь-якої вхідної документації та запускати процеси відповідно до типу документу. Приклад процесу: вхідний рахунок надсилається на перевірку фінансовим відділом, оскаржується або затверджується, а потім оплачується. Автоматизація процесів виставлення рахунків покращує відповідність і точність, оскільки Nintex підключаються до ваших наявних систем обліку, надаючи точні дані в бухгалтерію. Таким чином обробка рахунків стає швидшою, простішою та точнішою, а фінансовий та бухгалтерський відділи не марнують час на рутинні процеси.

Почніть автоматизацію вже зараз

Незалежно від галузі чи ролі у бізнесі, Nintex Process Platform надає вашій команді інструменти для ефективної роботи. Понад 10 000 організацій по всьому світу вже використовують Nintex Process Platform для підвищення продуктивності співробітників та автоматизації процесів.

IT-підтримка: керування заявками в один клац

Коли працівник звертається до ІТ-відділу з проблемою, йому потрібне швидке її вирішення — бо робота стоїть. Втрачені заявки та недостатньо швидка реакція заважають нормальній роботі: запитів стає більше, продуктивність співробітників — нижча, що лише ускладнює ситуацію.

Low-code платформа для автоматизації оптимізує роботу IT-відділу для швидшого розв’язання проблем. Ви можете налаштувати карти процесів та визначити, де саме автоматизація може усунути зайнятість співробітників. Nintex швидко сортує та надсилає запити на підтримку, починаючи з початкового повідомлення та закінчуючи розв’язанням проблеми. Система зберігає всі проєктні документи там, де співробітники можуть їх легко знайти, спрощуючи управління файлами та отримуючи зворотний зв’язок швидше та точніше.
 

Робота з клієнтами: покращення клієнтського досвіду шляхом автоматизації

Сьогодні найуспішніші компанії — це ті, які використовують передові технології для надання виняткового обслуговування клієнтів.

Клієнти прагнуть отримати бездоганний досвід взаємодії з будь-якою організацією: вони чекають відповідь на будь-який запит за лічені хвилини в зручний для них спосіб. Якщо для цього потрібно зробити відразу декілька дій: написати лист на електронну пошту, або подзвонити та чекати на лінії очікуванні, — шанси втратити такого клієнта різко зростають.

Створюйте та налаштовуйте прості у використанні онлайн-форми, які доступні з будь-якого пристрою, автоматично збирають та зберігають важливі дані та відгуки клієнтів, а також обробляють їх для покращення клієнтського досвіду.
 
Вас також може зацікавити

4 основні болі при роботі з документами

Ми визначили 4 болі неправильного ведення документації, яких можна уникнути...

Інструменти
09.02.2022

Що таке електронний підпис (ЕП) та які його типи існують (УЕП, КЕП)

З чого почати впровадження електронного підпису, які він несе переваги, його...

Інструменти
09.06.2022

Як M-Files допомагає HR-спеціалістам в нову еру віддаленої роботи

Пандемія COVID-19, що триває нині, створила нові проблеми для всіх — HR...

Інструменти
20.09.2021
Дайджест