Нова робота

Віддалена підтримка з новим інструментом відеозв’язку AIRe Link

Сервісне обслуговування Konica Minolta Ukraine вже давно вийшло на новий рівень з превентивною заміною витратних матеріалів та віддаленим моніторингом стану пристроїв.

23.10.2023
5 хв 5 хв
Ключові слова
Зміст
Втім, розвиток має бути постійним і ми не зупиняємося на досягнутому — існує ще багато застосунків, що можуть полегшити та пришвидшити роботу служби сервісної підтримки та покращити клієнтський досвід. Поговорили із заступником керівника служби сервісної підтримки клієнтів Сергієм Єлетіним про AIRe Link для віддаленої підтримки користувачів пристроїв Konica Minolta та його переваги.

Завдяки AIReLink спеціалісти Konica Minolta можуть проконсультувати та віддалено допомогти користувачу провести більш точну діагностику, локалізувати проблему та, за можливості, відразу допомогти розвʼязати проблему на місці без очікування сервісного інженера.

AIRe Link — це застосунок для відеозвʼязку, що дає змогу віддалено діагностувати проблему, полегшити та пришвидшити її розвʼязання. За допомогою AIRe Link можна вийти за рамки, скоротивши час розвʼязання проблем. Найпоширеніші проблеми, яких можна позбутися в онлайн режимі з AIRe Link: забиття паперу, забруднення датчиків, роликів, скла та дзеркал, заміна витратних матеріалів та окремих вузлів тощо. Це "дитячі" проблеми, які можуть розвʼязати і користувачі за лічені хвилини, а наші спеціалісти на звʼязку потрібні, щоби підказати та не нашкодити обладнанню.
 

Як влаштований процес 

  1. Сервісний інженер Konica Minolta отримує заявку на сервісне обслуговування. Завдяки віддаленому моніторингу чи прямому зверненню клієнта, він вже розуміє, що розвʼязати проблему клієнта віддалено можна — достатньо зробити пару простих операцій з пристроєм. 

  1. Сервісний інженер Konica Minolta поштою чи за номером телефону надсилає відповідальній людині зі сторони клієнта посилання на приєднання до відеодзвінка.


     

  2. Клієнт відкриває посилання та надає доступ до мікрофону й камери на ОДНУ сесію. З приємного — AIRe Link працює в браузері, тож завантажувати жодні застосунки не потрібно. Зайшли, розвʼязали проблему, закрили. 
     

  3. В процесі онлайн допомоги сервісний інженер може малювати та робити знімки екрану прямо всередині дзвінку, що є однією з очевидних переваг саме цього застосунку перед відомими “вайбер” чи “телеграм”. 



    Наприклад, клієнт з проблемою у пристрої не розуміє, на яку кнопку йому потрібно натиснути. Тоді на поміч приходить опція малювання — з допомогою стрілочок чи інших символів інженер показує, що потрібно натиснути та проблема зникає. 

 

AIRe Link — це професійний інструмент, що має безліч функцій, необхідних для віддаленої допомоги. “Сьогодні вже до 30% запитів клієнтів вирішується віддалено та до 10% сервісних заявок у Konica Minolta Ukraine успішно закривається з використанням AIRe Link. За рік ми плануємо суттєво підвищити цей показник, — коментує Сергій Єлетін, заступник керівника служби сервісної підтримки клієнтів. — Наші спеціалісти мають великий досвід, постійно проходять навчання, мають сертифікати, які підтверджують їхню компетентність у вирішенні будь-яких питань щодо обслуговування та ремонту техніки Konica Minolta.” 

Крім своїх професійних функцій — живого чату, знімків екрану, використання у браузері без скачування — AIRe Link відповідає вимогам комплаєнсу, що є необхідним для безпеки інформації. 

Вас також може зацікавити

Схема опрацювання сервісних замовлень

Минулого разу ми поговорили про основу безперебійності сервісу для наших...

Нова робота
23.02.2024

Як стати продуктивним та зменшити офісну рутину з обладнанням та рішеннями Konica Minolta

Сервісні матеріали вже стали базою цього блогу, тож створили ще один корисний ;)

Нова робота
25.06.2024

Рекомендовані умови розташування, зберігання та використання обладнання

Щоби забезпечити надійну роботу обладнання Konica Minolta та мінімізувати...

Нова робота
28.06.2024
Дайджест