Нова робота

Автоматичний збір лічильників з пристроїв Konica Minolta

Поговорили з Юлією Хміль, директоркою департаменту управління клієнтським досвідом Konica Minolta Ukraine, про ще одну функцію системи віддаленого моніторингу та управління пристроями CSRC – автоматичний збір лічильників з пристроїв.

23.11.2023
5 хв 5 хв
Ключові слова
Зміст
Продовжуємо ділитися з вами додатковими перевагами та можливостями контрактного сервісного обслуговування Konica Minolta Ukraine. Раніше ми вже розповідали про віддалений сервіс та його переваги, минулого разу поговорили про основу безперебійності сервісу для наших контрактних клієнтів – автоматичне постачання тонерів, яке забезпечує система віддаленого моніторингу та управління пристроями базового рівня CSRC .

Якщо проаналізувати послуги, які надають сервісні провайдери на нашому ринку, без прив’язки до сфери бізнесу, можна відмітити кілька варіантів співпраці: 

  1. Ви отримуєте певний об’єм послуг за визначену щомісячну абонентську плату.  Наприклад, безлімітний інтернет вдома з певною швидкістю або замовлений пакет хвилин, смс, Мб у мобільних операторів зв’язку тощо. 

  1. Ви сплачуєте за певну одиницю виміру наданої послуги, що має свою тарифікацію. Тобто сума платежу буде залежати від об’єму спожитих послуг. Наприклад, сплата за спожитий об’єм електроенергії (кВт), газу (куби) чи водопостачання (куби) відповідно до показників лічильників, які споживач має своєчасно передавати постачальникам послуг. 

Konica Minolta Ukraine також надає послуги аутсорсингу друку, як за певну фіксовану щомісячну плату — тариф OneRate, — так і у прив’язці до певного обсягу друку. 

Для тих, хто обирає послуги аутсорсингу друку та тариф OneRate питань зі збором лічильників та передачею їх постачальнику послуг не існує — сталий рахунок та платіж щомісяця.  

А ось для тих, хто вибирає послуги аутсорсингу друку зі сплатою за спожитий об’єм послуг, виникає додаткове завдання та навантаження на працівників. Щомісячно необхідно надавати показники лічильників в Konica Minolta Ukraine для отримання коректних рахунків. Ця активність не є профільною для співробітників компаній і, якщо на локації інстальовано не один пристрій, а з десяток, то щомісячний збір лічильників може займати певний час, що не завжди зручно для користувачів послуг.

Близько 80% наших контрактних клієнтів вже використовують переваги системи віддаленого моніторингу та управління пристроями CSRC.

директорка департаменту управління клієнтським досвідом Konica Minolta Ukraine, Хміль Юлія

Автоматизований збір лічильників

В часи, коли IoT вже в кожному будинку, Konica Minolta теж не залишається осторонь. Для пришвидшення комунікації та безупинної роботи бізнесів, в компанії використовується функція автоматичного збору лічильників за допомогою сучасної системи віддаленого моніторингу та управління пристроями CSRC

“Близько 80% наших контрактних клієнтів вже використовують переваги системи віддаленого моніторингу та управління пристроями CSRC, але звісно ж ми готові долучити всіх, хто ще не встиг відчути всі переваги автоматичного збору лічильників та інших можливостей, що відкриває використання системи”, — коментує директорка департаменту управління клієнтським досвідом Konica Minolta Ukraine, Хміль Юлія. 

Все що потрібно від бізнесу – це забезпечити стабільне підключення пристрою до інтернету, а ми самостійно виконаємо необхідні налаштування для підключення пристрою до CSRC. Konica Minolta все зробить за вас ;) 

Завдяки використанню системи користувачі зможуть більше часу присвятити робочим завданням і не матимуть потреби підходити до апарату, щоби фіксувати лічильники та передавати їх в сервісний центр вручну.  
 

Щоби детальніше дізнатися про сервіси, звертайтеся до нас зручним для вас каналом зв’язку.

Вас також може зацікавити

Схема опрацювання сервісних замовлень

Минулого разу ми поговорили про основу безперебійності сервісу для наших...

Нова робота
23.02.2024

Чому світ йде в віддалений сервіс

Поговорили з Юлією Хміль, директоркою департаменту управління клієнтським...

Нова робота
08.08.2023

Автоматична поставка тонерів, як основа для безперебійного друку

Поговорили з Юлією Хміль, директоркою департаменту управління клієнтським...

Нова робота
21.09.2023
Дайджест