Нова робота

Автоматична поставка тонерів, як основа для безперебійного друку

Поговорили з Юлією Хміль, директоркою департаменту управління клієнтським досвідом Konica Minolta Ukraine, про те, як за допомогою систем віддаленого моніторингу працює процес автоматичного постачання витратних матеріалів для контрактних пристроїв Konica Minolta.

21.09.2023
5 хв 5 хв
Зміст
Минулого разу ми поговорили про про віддалений моніторинг та його вплив на роботу бізнесу. В цьому блозі хочемо поділитися детальнішою інформацією про наші основні системи віддаленого моніторингу та управління пристроями, що допомагають підвищувати рівень безперебійності надання сервісу, скорочувати час реакції та вирішення інцидентів при їх виникненні в процесі користування сервісом друку від Konica Minolta.

Автоматичне постачання тонеру на локації  

Одна з основних складових для забезпечення безперебійності друку – це вчасна поставка тонерів на локації. Щоби друк не зупинявся через одноразове, сезонне або позапланове збільшення друку, що може призвести до раптового закінчення витратних матеріалів, ми використовуємо систему віддаленого моніторингу CSRC (CS Remote Care), за допомогою якої ми забезпечуємо автоматичне постачання тонеру на локації для 80% наших контрактних клієнтів.

Ми дуже наполягаємо на її підключенні при інсталяції обладнання, бо ця система є невід’ємною частиною нашого сервісу. Якщо ваше обладнання ще не підключено до CSRC, то дайте нам про це знати 😊  

 

Як це працює 

Давайте розберемося, як працює система автоматичного постачання тонеру на локації. Обладнання, що підключене до системи віддаленого моніторингу та управління пристроями CSRC, автоматично збирає та аналізує дані з апарату щодо залишку тонеру в тубі за спеціальним алгоритмом, використовуючи чіп та необхідну електроніку.

Як тільки рівень тонеру в тубі знижується до 10% від повного об’єму, якого вистачає приблизно на 1000-2000 відбитків, система передає сигнал на наш сервер. Інформація про рівень тонеру в системах Konica Minolta має такий вигляд:

Далі ця інформація в закодованому вигляді передається в систему управління заявками Konica Minolta, де перевіряється середній обсяг друку за останній період та кількість раніше відвантаженого тонеру. Після цього алгоритм створює автоматичне замовлення на поставку тонеру, відділ логістики формує відправку, а логістичний провайдер робить доставку на адресу, за якою розміщено обладнання.

Кур’єр телефонує відповідальній особі та передає тубу з тонером, з якою відправляється накладна, де зазначено до якого апарату та який вид тонеру ми надсилаємо. Ось і все 😊


Ще трохи деталей

Наші туби є достатньо високої ємності, їх вистачить на 10 000 - 20 000 відбитків. Зважаючи на те, що в середньому офісні прилади друкують до 2 000 відбитків на місяць, цього тонеру вистачить на півроку та більше. І якщо він буде закінчуватися, ми знову автоматично відправимо нову тубу.

Все що потрібно від бізнесу для функціонування цієї системи – це забезпечити стабільне підключення пристрою до мережі Інтернет та час від часу звірятись з нами по залишках тонеру в запасі: приблизно 1 раз на півроку ми надсилаємо запит на звірку по е-мейл, на який треба надати інфо у відповідь.

З системою CSRC вам не треба навантажувати своїх працівників ручним контролем залишків тонеру в обладнанні, передчасним замовленням тонеру чи самостійним пошуком виконавців, що займаються перезаправками. Konica Minolta дбає про це самостійно! 

Вас також може зацікавити

Чому світ йде в віддалений сервіс

Поговорили з Юлією Хміль, директоркою департаменту управління клієнтським...

Нова робота
08.08.2023

Системи віддаленого моніторингу та їхня користь для бізнесу

Поговорили з Юлією Хміль, директоркою департаменту управління клієнтським...

Нова робота
31.08.2023

Схема опрацювання сервісних замовлень

Минулого разу ми поговорили про основу безперебійності сервісу для наших...

Нова робота
23.02.2024
Дайджест