Хмара

Дев’ять причин перейти на друк із хмари

Не сумніваємося, ви знаєте про друк із хмари, але, можливо, не розумієте, чому це так важливо саме для вашого бізнесу.

16.07.2021
6 хв 6 хв
Зміст
Spotify, Google Drive, LinkedIn, Instagram — зберігання та запуск ресурсів із віддалених хмарних серверів давно є частиною нашого повсякдення. І тепер, за останній рік вимушеної роботи з дому через Covid-19, ця проблема взяла під свій контроль і сферу роботи.

Очікується, що до кінця 2021 року у восьми з десяти підприємств понад половина ІТ-інфраструктури буде хмарною, а у 43 % вона буде повністю хмарною. І зрозуміло чому: це швидко, безпечно, рентабельно та ефективно.

Але, попри переваги, багатьом компаніям досі бракує вирішального останнього елемента хмарного оброблення даних — друку з хмари. Пояснюємо, чому так стається й чому цього не має бути у вашому разі.

Отже, що саме є друком із хмари? Це можливість за наявності Інтернету друкувати що завгодно, де завгодно та з будь-якого пристрою, без різних драйверів або під’єднання до спеціальних принт-серверів для різних принтерів. Найочевиднішим плюсом є загальна мобільність. Вона надає гнучке друкування в будь-якому місці та усуває потребу ІТ-фахівців керувати безліччю драйверів і серверів. Насправді пропонує більше свободи за меншої кількості роботи.

Одне це мало б здатися достатнім драйвером для переходу до друку з хмари. За дослідженнями, 39 % компаній уже впровадили таку платформу керування друком. Проте не більшість. Можливо, друк у цифрову епоху здається архаїчним, а ідея про спеціальне друкарське рішення — неактуальною, тому про це забувають. Чи це здається занадто складним, дорогим, заглибленим у логістичні перешкоди. Здебільшого ІТ-відділи перевантажені, тому, імовірно, не наважуються на чергові зміни.

Хоча це суперечить здоровому глузду. По-перше, скористатися послугами друку з хмари простіше, ніж здається. По-друге, це значно спростить життя компанії.

Ось дев’ять причин перейти на хмару.
  1. Друк має значення. Попри те, що робота здебільшого виконується на екранах моніторів, надруковані документи багато важать у веденні юридичної та фінансової документації: особисті замітки, розсилання державою документації громадянам, видрук інформації для учасників ділових зустрічей тощо. Співробітники досі використовують принтер, тому їм потрібна належна система друку.
  2. Люди, які займаються друком, мають значення. Технології постійно змінюються, а з ними й технічні команди. ІТ-відділи перевантажені, а хмарний друк прийде на допомогу. Вебконсоль управління дає змогу оглянути локальну мережу, миттєво спростивши адміністрування оновлень під час зміни платформи (наприклад, у разі зміни властивостей принтера або актуалізації та оновлення серверів щоразу, коли випускається патч безпеки).
  3. Заощадження грошей на друці. Без інвестування в сервери та загальну інфраструктуру друку хмарна платформа дасть змогу суттєво заощадити в бізнесі. Переваги не обмежуються лише швидкою і простою реалізацією. Використовуючи друк із хмари компанії можуть контролювати обсяг друкованої продукції та прогнозувати витрати в цій сфері.
  4. Друк із хмари — безпечний. За дослідженнями, 73 % компаній стурбовані порушеннями безпеки друку. Але за правильного підходу немає нічого безпечнішого, ніж друк із хмари. Маючи справу з відповідним партнером, ви можете покладатися на два центри оброблення даних — основний і резервний (у разі аварії в основному).
  5. Друк із хмари — законний. Обравши правильне рішення для хмарного друку, ви будете впевнені, що центр оброблення даних, сертифікований за стандартом ISO 27001, відповідає низці високих вимог, пов’язаних із дотриманням GDPR (Загальний регламент щодо захисту даних), і що для ваших даних передбачене наскрізне шифрування (як збережених даних, так і даних у русі).
  6. Ви станете кращими. Ніхто не знає, що чекає на бізнес у майбутньому. І ковідний рік це довів. Але маючи друк із хмари, у міру зміни вимог ви можете збільшувати або зменшувати цей ресурс без потреби оновлювати принт-сервери. Так само й наш контракт може бути гнучким і змінюватися в разі ваших потреб: якщо потрібно більше або менше місця для зберігання, чи нові ліцензії користувача тощо.
  7. Завжди в курсі останніх подій. Друк із хмари означає автоматичне оновлення програмного забезпечення та серверів без втручання ІТ-фахівців. Це звільнить час, дасть спокій і впевненість у тому, що ви завжди матимете новітні технології, на які не впливатимуть помилки через людський фактор.
  8. Це простіше, ніж ви думаєте. Друкуючи з хмари компанії можуть користуватися всіма привілеями переходу до хмарних сервісів без будь-яких мінусів. З відповідним провайдером, ваш бізнес зробить крок уперед без втрат часу або перебоїв у роботі. Хмара не вимагає встановлення жодного обладнання — лише програмного забезпечення. Тому перехід буде плавним, легким і безпроблемним.
  9. Для користувачів хмара — теж просто. Хоч із труднощами переходу на іншу систему друку, найімовірніше, стикнуться ІТ-команди, не забувайте і про кінцевих користувачів (навіть хто зараз працює віддалено). Деякі співробітники чинять опір технічним змінам, тому успішна міграція залежатиме від ефективного залучення кожного. Обравши правильного провайдера, ви переформуєте свій підхід до друку, не вимагаючи його від людей. Час робити крок до переваг друку з хмари.

Вас також може зацікавити

IaaS: почніть новий етап цифровізації з «інфраструктурою як послуга»

Дедалі складніші бізнесові процеси вимагають потужної та стабільної ІТ...

Хмара
03.06.2022

Немає нічого неможливого: переваги та недоліки переходу в хмару

Хмара — це майбутнє та крок вперед для кожного. Проте багато компаній досі не...

Хмара
21.07.2021

Перехід у хмару. 5 кроків до успішного впровадження

Компанії, що відкладають перенесення робочих процесів у хмару, втрачають...

Хмара
09.07.2021
Дайджест