Рекламна агенція в Обухові інсталювала новеньку AccurioPrint С4065

Обухів, Україна | 6 липня 2023

Розповідаємо, як обухівська рекламна агенція «‎ВОБУХОВІ»‎ обрала систему Konica Minolta AccurioPrint С4065 для розвитку друку етикеток та іншої поліграфічної продукції.


Компанія ТОВ «Вайт Групп» — поліграфічне виробниче підприємство, яке вже 15 років надає комплексні послуги для бізнесу в сфері реклами та поліграфії. Працює під такими брендами, як Рекламна Агенція «‎ВОБУХОВЕ» та «Nalipki.Shop»‎. Займається розробкою сайтів, створює рекламу та поліграфічну і сувенірну продукцію, як-от візитівки, наліпки, листівки, футболки.

Раніше компанія переважно працювала на локальному ринку міста та району, поліграфічну продукцію друкували на власному обладнанні молодшої серії Konica Minolta та замовляли по субпідряду, з подальшим фінішним оздобленням на власному виробництві. Пізніше, в умовах пандемії та військового стану, вирішила розвивати власне друкарське виробництво і виходити на національний рівень продажів по всій території України. Зараз компанія є безпосереднім виробником рекламної поліграфічної продукції, що дає змогу не залежати від підрядників, бути впевненими в якості та термінах друку перед замовниками. І безумовно конкурувати в ціні та якості з окремими друкарнями.

quotation marks

Завдяки власному виробництву поліграфічної продукції ми не залежимо від підрядників, можемо бути впевненими в якості та термінах друку перед замовниками.

Олексій

директор з маркетингу ТОВ "Вайт Групп"Активно розвиваючись у галузі самоклеючої етикетки під брендом «Nalipki.Shop», і вже маючи досвід роботи з обладнанням Konica Minolta, підприємство вирішило інвестувати у нову професійну систему друку Konica Minolta AccurioPrint С4065. І вже зараз активно розвивають і друкують насамперед етикетки (самоклейка), а також дивляться в сторону виготовлення малотиражної упаковки, яку теж планують виготовляти на новенькому обладнанні.

Принципово важливо для компанії — отримувати якісний сервіс та підтримку, щоби мати змогу зосередитись саме на виробничих процесах. Konica Minolta та сервісна підтримка — це синоніми, тому вибір пав на AccurioPrint С4065 та сервісний контракт. Завдяки якому ТОВ «Вайт Групп» отримали навчання для операторів, технічну підтримку, забезпечення тонером, витратними матеріалами та запчастинами.


Більше новин

Лангенхаген, Німеччина |

Розширені можливості цифрового друку з новою серією Konica Minolta AccurioPress 7136

Konica Minolta розширила свій портфель монохромних рішень для цифрового друку новою серією AccurioPress 7136. Системи нового покоління були розроблені, щоб допомогти комерційним друкарням та друкарням, що надають послуги друку на вимогу, розширити...