Рекламна агенція в Обухові інсталювала новеньку AccurioPrint С4065

Обухів, Україна | 6 липня 2023

Розповідаємо, як обухівська рекламна агенція «‎ВОБУХОВІ»‎ обрала систему Konica Minolta AccurioPrint С4065 для розвитку друку етикеток та іншої поліграфічної продукції.


Компанія ТОВ «Вайт Групп» — поліграфічне виробниче підприємство, яке вже 15 років надає комплексні послуги для бізнесу в сфері реклами та поліграфії. Працює під такими брендами, як Рекламна Агенція «‎ВОБУХОВЕ» та «Nalipki.Shop»‎. Займається розробкою сайтів, створює рекламу та поліграфічну і сувенірну продукцію, як-от візитівки, наліпки, листівки, футболки.

Раніше компанія переважно працювала на локальному ринку міста та району, поліграфічну продукцію друкували на власному обладнанні молодшої серії Konica Minolta та замовляли по субпідряду, з подальшим фінішним оздобленням на власному виробництві. Пізніше, в умовах пандемії та військового стану, вирішила розвивати власне друкарське виробництво і виходити на національний рівень продажів по всій території України. Зараз компанія є безпосереднім виробником рекламної поліграфічної продукції, що дає змогу не залежати від підрядників, бути впевненими в якості та термінах друку перед замовниками. І безумовно конкурувати в ціні та якості з окремими друкарнями.

quotation marks

Завдяки власному виробництву поліграфічної продукції ми не залежимо від підрядників, можемо бути впевненими в якості та термінах друку перед замовниками.

Олексій

директор з маркетингу ТОВ "Вайт Групп"Активно розвиваючись у галузі самоклеючої етикетки під брендом «Nalipki.Shop», і вже маючи досвід роботи з обладнанням Konica Minolta, підприємство вирішило інвестувати у нову професійну систему друку Konica Minolta AccurioPrint С4065. І вже зараз активно розвивають і друкують насамперед етикетки (самоклейка), а також дивляться в сторону виготовлення малотиражної упаковки, яку теж планують виготовляти на новенькому обладнанні.

Принципово важливо для компанії — отримувати якісний сервіс та підтримку, щоби мати змогу зосередитись саме на виробничих процесах. Konica Minolta та сервісна підтримка — це синоніми, тому вибір пав на AccurioPrint С4065 та сервісний контракт. Завдяки якому ТОВ «Вайт Групп» отримали навчання для операторів, технічну підтримку, забезпечення тонером, витратними матеріалами та запчастинами.


Більше новин

Дюссельдорф, Німеччина |

Konica Minolta представить нові рішення та продукти на drupa 2024

Компанія Konica Minolta представить свою продукцію на drupa 2024, провідній міжнародній виставці рішень для друку та крос-медіа, на своєму стенді площею 2400 м² (зал 8B), Дюссельдорф, Німеччина, З 28 травня по 7 червня 2024 року Konica...