Konica Minolta втретє увійшла до топ-100 найбільш стійких корпорацій світу

Давос, Швейцарія | 29 січня 2020

Konica Minolta, Inc. знову увійшла до "2020 Global 100" — рейтингу найбільш стійких корпорацій світу. Раніше компанія вже була включена до цього списку в 2011 та 2019 роках. Презентація рейтингу "2020 Global 100" традиційно відбулася під час Міжнародного Економічного Форуму в Давосі, Швейцарія.


Рейтинг Global 100 щорічно складає канадська фінансово-аналітична компанія Corporate Knights. Для його підготовки було проаналізовано 7395 глобальних корпорацій на основі екологічних, соціальних та управлінських показників ефективності, а також здатності сприяти різноманіттю (diversity) та інноваціям. Враховувався також відсоток продажів екологічно чистої продукції. Окрім Konica Minolta в рейтинг потрапили ще п'ять японських компаній. 


Konica Minolta вважає, що розвиток сталого суспільства сприяє стійкості компанії. Цілі ООН стали основою для розробки власної стратегії сталого розвитку Konica Minolta. Ця стратегія передбачає створення інновацій, що надають додаткової цінності суспільству та навколишньому середовищу. Прикладом такої діяльності стали продукти та послуги, розроблені для підвищення продуктивності працівників сфери охорони здоров'я. Ці рішення створені для задоволення потреб старіючого суспільства, покращення здоров'я та якості життя, підтримки безпечного на надійного суспільства.


Ряд ініціатив компанії стосуються екології. Konica Minolta планує скоротити викиди CO2 на 80% до 2050 року у порівнянні з показниками 2005 року. Також компанія долучилася до ініціативи RE100, відповідно до якої зобов'язалася до 2050 року налагодити 100% відновлення електроенергії, що витрачає на свою міжнародну операційну діяльність. Крім того, Konica Minolta співпрацює з компанією ClimatePartner в Європі для підтримки проєктів, сертифікованих за "золотим стандартом". Це вже дозволило компенсувати більше 19 млн кілограмів CO2.


Компанія також входить і в інші рейтинги сталого розвитку: індекс Dow Jones, британський світовий індекс FTSE4Good від FTSE Group та японський індекс соціально-відповідальних інвестицій Morningstar. Окрім цього, Konica Minolta отримала нагороду RobecoSAM та прайм-статус від німецької компанії oekom research AG.


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.