Konica Minolta безоплатно надаватиме сервіс українсько-японського перекладу японським держустановам

Сайтама, Японія | 3 червня 2022

Сервіс KOTOBAL уперше надається на безоплатній основі

Konica Minolta надала безоплатний сервіс українсько-японського перекладу за допомогою системи багатомовного перекладу KOTOBAL у префектурі Сайтама для місцевих органів влади задля підтримання українських біженців


Компанія Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta) безоплатно надала сервіс українсько-японського перекладу на своїй системі багатомовного перекладу KOTOBAL для місцевих органів влади та державних установ уряду префектури Сайтама (що в регіоні Канто на острові Хоншю, Японія) та 18 муніципальним органам влади в префектурі Сайтама.

У 2020 році компанія Konica Minolta випустила KOTOBAL, багатомовну планшетну систему перекладу на основі штучного інтелекту, що включає словник державних термінів, щоби допомогти співробітникам державних установ і місцевих органів влади Японії спілкуватися з іноземцями. Відтоді система KOTOBAL була впроваджена в багатьох державних установах. У квітні 2022 року до системи було додано українську мову для підтримання українських біженців.
 
Щоби покращити підтримання українських біженців, Konica Minolta вирішила надати сервіс українсько-японського перекладу на базі KOTOBAL організаціям, які приймають українських біженців, на безоплатній основі до кінця березня 2023 року. Як перший крок цієї ініціативи компанія надає безоплатну ліцензію на використання сервісу* адміністрації префектури Сайтама та 18 муніципальним органам влади в префектурі Сайтама.
 
Konica Minolta вважає, що ця послуга полегшить спілкування з українськими біженцями та краще задовольнить їхні потреби в заселенні в державне житло, придбанні предметів першої необхідності, консультації з лікарем перед вакцинацією, обговоренні проблем, що виникають у повсякденному житті тощо.
 
*У сервіс не входить пристрій, на який встановлюється KOTOBAL.
Konica Minolta Group висловлює глибокі співчуття людям, які втратили близьких, друзів та свої оселі внаслідок війни в Україні. Група й надалі підтримуватиме та відгукуватиметься на страждання людей в умовах гуманітарної кризи.


 

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Контакти для ЗМІ

Контакти для ЗМІ

Ірина Годованюк

Директорка з маркетингу

iryna.hodovaniuk@konicaminolta.ua

+380 67 2361665

Більше новин

Більше новин