Konica minolta 19 рік поспіль входить в серію фондових індексів FTSE4GOOD та 6 років потрапляє у всі індекси ESG від GPIF

Світ | 18 липня 2022

Konica Minolta уже 19 років поспіль включена до серії фондових індексів FTSE4Good, які є одними з найвідоміших індексів сталого або етичного інвестування у світі. Konica Minolta також включена до всіх п’яти індексів відповідального інвестування (RI), прийнятих Урядовим пенсійним інвестиційним фондом Японії (GPIF)*. Серед п’ятьох індексів: FTSE Blossom Japan, FTSE Blossom Japan Sector Relative, MSCI Japan ESG Select Leaders, MSCI Japan Empowering Women та S&P/JPX Carbon Efficient. Konica Minolta вже шостий рік поспіль включено у всі ці індекси ESG з того часу, як GPIF вперше прийняв їх.


Серія фондових індексів FTSE4Good, представлена британським постачальником глобальних індексів FTSE Russell, містить компанії по всьому світу, що демонструють аспекти у напрямку захисту навколишнього середовища, соціальної сфери та відповідального управління  (ESG), і надає інвесторам і фондам RI можливість вибирати компанії з перспективами для сталого інвестування.

Японський індекс FTSE Blossom охоплює японські компанії, що демонструють відмінні результати в практиках ESG, та був обраний GPIF, найбільшим у світі урядовим пенсійним фондом, у якості одного з індексів ESG для своєї стратегії пасивного інвестування.

Галузевий відносний індекс FTSE Blossom Japan — це комплексний індекс ESG, що включає японські компанії, відібрані на основі оцінок розміру впливу компаній на навколишнє середовище та управління ризиками через зміни клімату, а також оцінок ESG FTSE Russell. Цей індекс був прийнятий GPIF як ESG-індекс у березні 2022 року.

Японські індекси MSCI ESG Select Leaders Index та MSCI Japan Empowering Women Index — це фондові індекси ESG, що були впроваджені у 2017 році американською компанією MSCI Inc., яка займається глобальними дослідженнями та складанням індексів в області ESG. Ці індекси були також прийняті GPIF.

Індекс вуглецевої ефективності S&P/JPX був введений спільно з компанією S&P Dow Jones Indices, одним із найбільших власників фондових індексів у світі, та японською біржею Japan Exchange Group, Inc. Використовуючи TOPIX у якості еталона, він призначений для зменшення впливу на компанії, що виробляють високовуглецеві продукти, зберігаючи при цьому профіль ризику/дохідності, аналогічний профілю їхніх еталонів. Цей індекс також був вибраний GPIF у якості екологічного індексу.
 
 

Зобов’язання Konica Minolta слідувати принципам сталого розвитку

 
У своїй довгостроковій управлінській концепції на 2030 рік «Imaging to the People«Konica Minolta заявила про рішучість допомогти в створенні сталого суспільства та розвитку інновацій. Це сприятиме як створенню нових цінностей для глобального середовища, так і людського суспільства та зростання його бізнесу. На хвилі глобальної пандемії Covid-19 компанія вирішила зробити внесок у боротьбу з пандемією, та надавати різні види підтримки та рішення для охорони здоров’я тощо. Щоби підтримати українських біженців у Японії, Konica Minolta додала українську мову до мов, що підтримуються її багатомовною системою перекладу для державних установ та місцевих органів влади, у рамках свого зобов’язання розв’язувати соціальні питання через корпоративну діяльність.

Тим часом екологічна цифрова платформа (Environmental Digital Platform), запущена 16 японськими компаніями, включаючи Konica Minolta, за два роки з моменту створення зросла до 68 компаній-учасників. На семінарах, що проводяться в рамках цієї платформи, компанії презентують один одній технології та діляться досвідом у галузі екологічної стратегії, відновлюваних джерел енергії, енергоощадження та ефективного використання ресурсів для спільного створення рішень, прискорюючи зусилля з просування екологічного менеджменту.

Konica Minolta прагне зробити свій внесок у досягнення цілей сталого розвитку (ЦСР), сприяючи при цьому еволюції бізнесової спільноти та суспільства загалом.
Посилання: Оцінка зовнішніх сторін (Evaluation by external parties)
Сьогодні Konica Minolta включена до глобальних індексів ESG та посідає високе місце в цих рейтингах.

Індекс

Рік включення Konica Minolta

Dow Jones Sustainability Index (USA, Switzerland)

Світовий індекс (DJSI World): включена до індексу з 2012 року

Індекс Азійсько-Тихоокеанського регіону (DJSI азійсько-тихоокеанського регіону): включена до індексу з 2009 року

FTSE4Good Index Series (UK)

Включена до індексу з 2003 року

FTSE Blossom Japan Index (UK)

Включена до індексу з моменту його створення у 2017 році

MSCI Japan ESG Select Leaders Index (USA)

Включена до індексу з моменту його створення у 2017 році

MSCI Japan Empowering Women Index (USA)

Включена до індексу з моменту його створення у 2017 році

S&P/JPX Carbon Efficient Index (USA, Japan)

Включена до індексу з моменту його створення у 2018 році

S&P Global (USA)

Нагороджена званням Silver Class під час SAM Sustainability Award 2020

Corporate Knights (Canada)

Входить до числа 100 найбільш сталих корпорацій у світі тричі (2011, 2019 та 2020)

oekom (Germany)

Зберігає найвищий прем’єр статус з 2011 року

Ethibel (Belgium)

Обрана для інвестиційної спільноти Ethibel Pioneer та Ethibel Excellence (травень 2020)

* Включення Konica Minolta, Inc. до будь-якого індексу MSCI та використання логотипів MSCI, торгових марок, знаків обслуговування чи назв індексів тут не є спонсорством, схваленням або просуванням Konica Minolta, Inc. з боку MSCI або будь-якого з його філіалу. Індекси MSCI є виключною власністю MSCI. Назви та логотипи MSCI та індексу MSCI є товарними знаками або знаками обслуговування MSCI або його філій.

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Вам може бути цікаво

Вам може бути цікаво

Інсталяція AccurioLabel230 в АНФ ГРУП з грантом від держави

Розповідаємо, як сімейний друкарський бізнес АНФ ГРУП переосмислив підхід до друку з системою для рулонного друку етикетки Konica Minolta AccurioLabel230, заручившись підтримкою держави з «Грантом на переробне підприємство»