Konica Minolta визнали лідером зі сталого розвитку у всесвітньому рейтингу IDC MarketScape 2023

| 1 лютого 2024

Konica Minolta визнали лідером у дослідженні IDC MarketScape: Оцінка світових постачальників послуг друку у сфері сталого розвитку за 2023 рік (документ № US49892223, грудень 2023 року). У звіті IDC MarketScape зазначено: "Організаціям варто звернути увагу на Konica Minolta, коли вони шукають постачальника, який здійснює рішучі дії для зменшення впливу на клімат, одночасно сприяючи ефективному використанню ресурсів для клієнтів та у власному ланцюгу постачань".


У звіті зазначається, що завдяки "стратегії цифрового робочого місця Konica Minolta", клієнти мають доступ до рішень для управління інформацією, які  підвищують ефективність робочих процесів, зберігання, безпеку та відповідність нормативним вимогам завдяки використанню технологій зі штучним інтелектом". Також підкреслюється, що використання оцифрованого контенту та автоматизованих робочих процесів допомагає клієнтам отримати додаткові переваги в галузі сталого розвитку. Крім того, компанія прагне досягти нульового рівня викидів вуглекислого газу та до 2050 року виготовляти свою продукцію з більш ніж 90% оборотних ресурсів (перероблених матеріалів та біоматеріалів).
 
Філософія управління: у звіті наводиться низка конкретних сильних сторін, які дозволяють назвати Konica Minolta "лідером", як-от, філософія, яка полягає в тому, що компанія може створювати економічну та соціальну цінність за допомогою інновацій для підтримки сталого розвитку. Це включає в себе досвід Konica Minolta у галузі обробки зображень, даних та узгодження рішень на основі даних, щоб допомогти своїм клієнтам і партнерам у вирішенні їхніх конкретних потреб щодо сталого розвитку.
 
Оцінки сталого розвитку: у звіті також висвітлюють сталий розвиток Konica Minolta. У звіті високо оцінюється використання інструменту bizWORKPLACE, який дозволяє клієнтам визначати споживання енергії та витратних матеріалів, одночасно визначаючи більш енергоефективні варіанти та скорочення відходів, а також періодичну екологічну звітність для постійної оптимізації.
 
Система сертифікації сталих рішень:
у звіті IDC MarketScape також підкреслюється система сертифікації сталих рішень Konica Minolta та її здатність визначати та сертифікувати низку продуктів і послуг, розроблених для вирішення екологічних і соціальних питань. Використовуючи ці базові стандарти, Konica Minolta оцінює свою продукцію за триступеневою рейтинговою системою. З моменту впровадження системи сертифікації сталих рішень у 2019 році на ці рішення припадає 77% загального обсягу продажів групи.

Програма відновленого обладнання: нарешті, у звіті IDC MarketScape згадується програма відновленого обладнання Konica Minolta, зокрема, використання пляшок і картриджів з тонером, що перезаправляються, подовження терміну служби витратних матеріалів, збільшення використання перероблених матеріалів і впровадження відновленого обладнання як ключових компонентів. Також згадують програму Konica Minolta bizhub Refreshed, яка забезпечує європейських клієнтів високоякісними та доступними відновленими БФП, дозволяючи при цьому заощаджувати на викидах парникових газів (ПГ) порівняно з придбанням нових пристроїв.

quotation marks

Ми пишаємося тим, що Konica Minolta визнали лідером у дослідженні IDC MarketScape. IDC провела дуже ретельну та всебічну оцінку, яка враховує можливості нашої продукції, портфоліо послуг та впровадження. Крім того, враховує нашу широку стратегію сталого розвитку, а також управління та дотримання нормативно-правових вимог. Ми продемонстрували високий рівень відповідності, що свідчить про наші постійні зусилля, спрямовані не лише на подальше вдосконалення Konica Minolta у галузі сталого розвитку, а й на подальшу підтримку та сприяння зусиллям наших клієнтів.

Олаф Йонас

Олаф Йонас, керівник напрямку екологічного та соціального управління, Konica Minolta Business Solutions Europe

Олаф Йонас додав: "Хоча ми дуже задоволені результатами цього дослідження, ми завжди пам'ятаємо, що для подальшого підвищення рівня сталого розвитку компанії Konica Minolta та наших клієнтів все ще потрібні узгоджені зусилля. Ми продовжуємо розвивати та просувати такі ініціативи, як наша програма "Чиста планета", зменшення використання упаковки та використання AIRe Link для віддаленого обслуговування, з твердим фокусом на подальшому збільшенні наших зусиль, де це можливо".

 

IDC MarketScape: оцінка світових постачальників послуг друку у галузі сталого розвитку 2023

Konica Minolta отримала визнання "Лідер" у дослідженні IDC MarketScape (документ № US49892223, грудень 2023 року). У звіті IDC MarketScape зазначено: "Організаціям варто звернути увагу на Konica Minolta, коли вони шукають постачальника, який вживає рішучих заходів для зменшення впливу на клімат, одночасно сприяючи ефективному використанню ресурсів для клієнтів та у власному ланцюгу постачань".

Детальніше
Про IDC MarketScape:
чальників IDC MarketScape розроблена для забезпечення огляду конкурентної придатності постачальників ІКТ або інформаційно-комунікаційних технологій на конкретному ринку. Це сувора методологія оцінки якісних та кількісних критеріїв, що дають єдину графічну ілюстрацію позиції кожного постачальника на даному ринку. IDC MarketScape керується чітким фреймворком, за яким пропозиції продуктів та послуг, можливості та стратегії, а також поточні та майбутні фактори успіху на ринку постачальників ІТ та телекомунікацій можуть бути об'єктивно порівняні. Фреймворк також надає покупцям технологій 360-градусну оцінку сильних і слабких сторін поточних та майбутніх постачальників.

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Вас може зацікавити

Konica Minolta визнана лідером на ринку хмарного друку за версією Quocirca

Konica Minolta була визнана лідером ринку в дослідженні Quocirca "Cloud Print Services Landscape, 2024". У звіті підкреслюється швидке впровадження рішень для хмарного друку, а основною перешкодою є проблеми безпеки.