Індустріальна система AccurioLabel 400 визнана лідером з дизайну 2024

Франкфурті-на-Майні, Німеччина | 5 грудня 2023

Індустріальна система AccurioLabel 400 для друку етикеток визнали "лідером" на міжнародному конкурсі дизайну German Design Award 2024, який проходив у Франкфурті-на-Майні. Церемонія нагородження відбудеться у Франкфурті в січні 2024 року.


Німецька премія в галузі дизайну (The German Design Award) була заснована у 2012 році як міжнародний конкурс дизайну, організований Німецькою радою з дизайну, заснованою Федеральним парламентом Німеччини у 1953 році.

У конкурсі можуть брати участь лише ті проєкти, які були відзначені преміями в галузі дизайну в інших країнах, а також визнані громадськістю як такі, що мають видатну якість дизайну. Тому бути номінованим як кандидат на премію — це вже велика честь. Завдяки суворому процесу відбору, Німецька премія в галузі дизайну відома як "нагорода нагород" (Award of Awards).


Індустріальна система AccurioLabel 400 розроблена для зменшення потреби в спеціальних навичках і скорочення часу простою завдяки спеціалізованому програмному забезпеченню та автоматизованій технології корекції кольору.

Серед важливих особливостей — можливість розширити сферу застосування завдяки білому тонеру та підвищена продуктивність завдяки надшвидкому друку зі швидкістю до 39,9 метрів на хвилину. Крім того, ще більше скорочуються експлуатаційні витрати завдяки ще довшому терміну служби деталей, а також покращеній якості друку. Принтер доступний у 4-х та 5-ти кольорових конфігураціях.

"Ми раді, що високоефективна комбінація функцій і переваг AccurioLabel 400 продовжує отримувати схвалення в галузі друку етикеток, — коментує Саша-Вітторіо Паолуччі (Sacha-Vittorio Paolucci), керівник відділу розвитку бізнесу промислового друку в Konica Minolta Europe. "Далекоглядні виробники етикеток можуть підвищити рівень своїх виробничих можливостей і наблизитися до "розумного" виробництва завдяки робочому процесу друку, програмному забезпеченню та автоматизації процесів, а також хмарним рішенням. Це може допомогти виробникам розвинути свій досвід у виробництві етикеток і упакування, забезпечити трансформацію друку на ринках виробництва з середніми та великими накладами, відкривши нові можливості для друку".


Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Вам може бути цікаво

Вам може бути цікаво

Дюссельдорф, Німеччина |

Konica Minolta представить нові рішення та продукти на drupa 2024

Компанія Konica Minolta представить свою продукцію на drupa 2024, провідній міжнародній виставці рішень для друку та крос-медіа, на своєму стенді площею 2400 м² (зал 8B), Дюссельдорф, Німеччина, З 28 травня по 7 червня 2024 року Konica...