Інтелектуальний контроль якості з IQ-501

Автоматичне керування кольором і налаштуваннями якості одним натисканням пальця


Автоматизація керування якістю – це найкращий спосіб заощадити час друку. Уявіть собі розумні, потужні й автоматизовані налаштування для розміщення зображення, реєстрації та 100% контролю кольору. З гібридним визначенням кольору й корекцією в режимі реального часу для вихідного друкарського пристрою. Завдяки функції інтелектуального контролю якості ви можете в найкоротший термін урізноманітнити асортимент наявної поліграфічної продукції, а також виробити нову. Це здається занадто ідеальним? Інтелектуальний контроль якості IQ-501 від Konica Minolta пропонує вам усе це, і навіть більше!

 

  • Заощаджуйте для своєї компанії понад 300 робочих годин на рік завдяки використанню розумної автоматизації роботи обладнання
  • Отримайте творчий підхід, зменште кількість поліграфічних відходів і підвищте рівень продуктивності
  • Підвищте рівень вдоволеності клієнтів, захищаючи свої прибутки

Features

Front-to-back registration adjustment

Dramatically reduce the time taken to provide accurate front-to-back registration adjustment with the IQ-501 auto adjustment feature.

Density balance adjustment

Shorten production times with the IQ-501 auto density balance adjustment.

Printer profile making

Hands free printer profile making in 2 minutes with the IQ-501 auto profile making feature.

Auto Inspectation technology (AIT)

The option AIT is designed as fully automated, closed loop inspection technology which makes sure only sheets meeting the requirement are delivered

Get the AIT IQ-501 Brochure

Download now

Зосередьтеся на якості

Зосередьтеся на якості

Інтелектуальна система забезпечення якості Konica Minolta, власне, є інновацією для постачальників поліграфічних послуг, які прагнуть перевершити своїх конкурентів. Робочий процес із використанням інтелектуального рішення для автоматизації IQ-501 – це заощадження часу, створення додаткової цінності для вашого поліграфічного бізнесу й ваших клієнтів.


Інноваційне рішення IQ-501 для інтелектуального контролю якості виводить послідовність і точність реєстрації на новий рівень. IQ-501 забезпечує масштабну автоматизацію для розміщення зображення та реєстрації з одного боку, і контроль кольору – з іншого. Це стало можливим завдяки нашій власній замкненій системі автоматичного керування, яка перевіряє й коригує надруковані матеріали. Процес автоматизації, який забезпечує IQ-501, також розширює калібрування кольору й профілювання. Усі ці функції створені для зменшення часу роботи оператора й скорочення поліграфічних відходів під час підвищення рівня продуктивності.


Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Interested in saving your business up to 300 working hours per year with smart machine automation? Contact our experts today.

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie