Office 365 - цифровий офіс майбутнього вже сьогодні

Задоволення основних потреб офісу на найвищому рівні


Офіс залишається серцем повсякденної роботи компанії — його відповідне функціонування є абсолютно необхідним. Сьогодні більшість офісних процесів оцифровані, тож програмне забезпечення має працювати на найвищому рівні. Працівники часто використовують різноманітне програмне забезпечення, що призводить до проблем з ефективністю та безпекою. Пов'язаний, цілостний програмний пакет необхідний компаніям для того, щоби відповідати потребам сучасних офісів та справлятися з будь-якими викликами та задачам, які постають перед працівниками у щоденній роботі.


Забезпечення сучасних команд всім необхідним для роботи

Будучи клієнтоорієнтованою, Konica Minolta прагне надати своїм клієнтам те рішення, яке найкращим чином відповідає їхнім потребам. Для впровадження офісних рішень компанія використовує розумний та комплексний програмний пакет Office 365. Рішення Microsoft добре відомі на ринку та зарекомендували себе у сегменті програмного забезпечення для бізнесу — вони щоденно використовуються компаніями у всьому світі. Konica Minolta надає Office 365, що дозволяє працівникам підключатися до хмарної платформи та ефективно працювати будь-де, як в офісі.


Еталон цифрового офісного середовища

Office 365 задовольняє всі потреби, пов'язані з виконанням офісних задач впродовж робочого дня: від підготовки документів, створення презентацій, роботи з таблицями та розрахунками до керування календарем, комунікації у команді тощо. ПЗ також забезпечує прямий доступ до даних, електронної пошти та зустрічей у віддаленому режимі. Office 365 дозволяє користувачам одночасно працювати з документами в режимі реального часу та безпечно комунікувати з колегами та клієнтами за допомогою текстових чатів та дзвінків. Всі ці рішення пов'язані одне з одним. 


Тепер відомі застосунки розумніші та пов'язані між собою ще краще. Office 365 легко інтегрує всі додатки для синергії в роботі. Користувачі можуть обмінюватися документами, створеними у Word, Excel чи PowerPoint, під час онлайн-зустрічі у Skype чи співпрацювати між департаментами у Teams та OneDrive — з рішеннями Office 365 можливо все.


Будь-які офісні процеси мають бути захищеними. Office 365 надає безпечний спосіб керування даними та процесами, що відповідає вимогам до захисту даних. 


Рішення повністю сумістні з операційними системами Windows та MacOS. Надійний та зрозумілий інтерфейс Microsoft також оптимізований для використання на мобільних пристроях — сумістний з iOS и Android, що сприяє універсальності доступу. 


Office 365 - цифровий офіс майбутнього вже сьогодні

Office 365 - цифровий офіс майбутнього вже сьогодні

  • Все, що необхідно для цифрового офісу: розумний, комплексний та безпечний
  • Хмарні рішення сприяють гнучкості та співпраці у команді
  • Відоме та авторитетне програмне забезпечення від Microsoft

Отримайте 6 місяців безоплатного Office 365

Організуйте повністю віддалену роботу для своїх працівників. Отримайте безоплатну пробну ліцензію Microsoft Office 365 E1 на 6 місяців для організації віддаленої роботи компанії під час пандемії коронавірусу

Детальніше
Безкоштовний Microsoft 365

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку
Так, я надаю згоду на отримання інформації:

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings