Microsoft 365 — цифровий офіс майбутнього вже сьогодні

Задоволення основних потреб офісу на найвищому рівні


Офіс залишається серцем повсякденної роботи компанії — його відповідне функціонування є абсолютно необхідним. Сьогодні більшість офісних процесів оцифровані, тож програмне забезпечення має працювати на найвищому рівні. Працівники часто використовують різноманітне програмне забезпечення, що призводить до проблем з ефективністю та безпекою. Пов'язаний, цілостний програмний пакет необхідний компаніям для того, щоби відповідати потребам сучасних офісів та справлятися з будь-якими викликами та задачам, які постають перед працівниками у щоденній роботі.


Забезпечення сучасних команд всім необхідним для роботи

Будучи клієнтоорієнтованою, Konica Minolta прагне надати своїм клієнтам те рішення, яке найкращим чином відповідає їхнім потребам. Для впровадження офісних рішень компанія використовує розумний та комплексний програмний пакет Microsoft 365. Рішення Microsoft добре відомі на ринку та зарекомендували себе у сегменті програмного забезпечення для бізнесу — вони щоденно використовуються компаніями у всьому світі. Konica Minolta надає Microsoft 365, що дозволяє працівникам підключатися до хмарної платформи та ефективно працювати будь-де, як в офісі.

 

Еталон цифрового офісного середовища

Microsoft 365 задовольняє всі потреби, пов'язані з виконанням офісних задач впродовж робочого дня: від підготовки документів, створення презентацій, роботи з таблицями та розрахунками до керування календарем, комунікації у команді тощо. ПЗ також забезпечує прямий доступ до даних, електронної пошти та зустрічей у віддаленому режимі. Microsoft 365 дозволяє користувачам одночасно працювати з документами в режимі реального часу та безпечно комунікувати з колегами та клієнтами за допомогою текстових чатів та дзвінків. Всі ці рішення пов'язані одне з одним. 

 

Тепер відомі застосунки розумніші та пов'язані між собою ще краще. Microsoft 365 легко інтегрує всі додатки для синергії в роботі. Користувачі можуть обмінюватися документами, створеними у Word, Excel чи PowerPoint, під час онлайн-зустрічі у Skype чи співпрацювати між департаментами у Teams та OneDrive — з рішеннями Microsoft 365 можливо все.

 

Будь-які офісні процеси мають бути захищеними. Microsoft 365 надає безпечний спосіб керування даними та процесами, що відповідає вимогам до захисту даних. 

 

Рішення повністю сумісні з операційними системами Windows та MacOS. Надійний та зрозумілий інтерфейс Microsoft також оптимізований для використання на мобільних пристроях — сумісний з iOS й Android, що сприяє універсальності доступу. 


Світ |

Konica Minolta отримала статус глобального партнера Microsoft

Об’єднані можливості двох компаній пришвидшують цифрову трансформацію робочого місця для клієнтів Konica Minolta

Microsoft 365 — цифровий офіс майбутнього вже сьогодні

Microsoft 365 — цифровий офіс майбутнього вже сьогодні

  • Все, що необхідно для цифрового офісу: розумний, комплексний та безпечний
  • Хмарні рішення сприяють гнучкості та співпраці у команді
  • Відоме та авторитетне програмне забезпечення від Microsoft

 
brandpalettes.com/wp-content/uploads/2021/06/mi... Файл:Microsoft Office SharePoint (2019–present).svg — Википедия Файл:Microsoft Office Outlook (2018–present).svg — Википедия OneDrive — Википедия Microsoft Word — Википедия Файл:Microsoft Office Excel (2019–present).svg — Википедия Microsoft PowerPoint — Википедия      

MICROSOFT 365: ДОСВІД ВПРОВАДЖЕННЯ

MICROSOFT 365: ДОСВІД ВПРОВАДЖЕННЯ

Вийти за межі офісу з Microsoft 365: як це влаштовано в "Агросем"

Як вчасний перехід на продукти Майкрософт допоміг "Агросем" оптимізувати витрати, покращити комунікації всередині компанії й перейти на повністю віддалену роботу під час карантину.

Ефективна IT-трансформація: як це відбувається в UKROLIYA

Як Konica Minolta допомагає трансформувати IT екосистему підприємства відповідно до стратегічних планів і тактичних завдань компанії UKROLIYA

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Хочете дізнатися більше про Microsoft 365?

Експерти Konica Minolta розкажуть, як адаптувати рішення до вимог саме вашої команди та бізнесу.

Required form 'BURSoftwareContactForm' does not exist.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie