Робоче місце

Дистанційна підтримка: інструменти для екстреної допомоги

Збої в роботі IT-систем нерідко призводять до зупинки діяльності бізнесу. Щоб гарантувати швидке подолання проблем, доцільно завчасно організувати віддалену підтримку. Тоді всі негаразди можна буде вирішити в найкоротші терміни, безпечно, надійно та дистанційно.

16.01.2023
3 хв 3 хв
Зміст
Мінімізація вимушених простоїв, скорочення часу та витрат на обслуговування і, звичайно ж, відповідність сучасним вимогам — ось три основні бізнесові переваги, які сьогодні пропонують малому та середньому бізнесу хороші надавачі послуг.

Дистанційна підтримка — це оперативно та економічно вигідно

Чи йдеться про планове технічне обслуговування, чи про швидке реагування на виникнення несправностей, сьогодні всі програмні, технічні та комп’ютерні проблеми можуть бути діагностовані та усунуті в найкоротші терміни завдяки дистанційній підтримці. Особливо зручно, що не потрібно витрачати багато часу на поїздки до офісу та назад, що економить час, нерви та гроші для вас та ваших співробітників.

У зв’язку з пандемією та війною багато співробітників працюють із дому. Вони використовують мобільні пристрої або отримують доступ до мережі компанії через віддалений робочий стіл або VPN. Це означає, що не тільки в офісі, але й за межами офісу чи виробництва співробітники потребують безпечної та економічно ефективної підтримки в будь-який час у разі виникнення технічних проблем незалежно від їхнього характеру.


Від візуальної підтримки до проактивного дистанційного обслуговування: доступний широкий спектр інструментів та сервісів для надання підтримки

Зараз на ринку існує багато різних інструментів та послуг для дистанційної підтримки. Тож уже можна провести розмежування між окремими видами послуг та можливостями підтримки.

Наприклад, є миттєва візуальна підтримка, за допомогою якої постачальники послуг отримують можливість бачити в реальному часі, що саме сталося, з якою проблемою стикнувся клієнт — на робочому «робочому столі» ПК чи на «фізичному» пристрої. Завдяки можливості демонстрації екрана та віддаленого доступу аналіз проблеми проводиться оперативно і з будь-якого й до будь-якого місця. Усі необхідні дії та ремонт здійснюються дистанційно із супроводом, а проблеми ефективно усуваються.

Проактивне технічне обслуговування, з іншого боку, є послугою, за допомогою якої більшість заходів із ремонту та обслуговування машин або систем плануються і проводяться превентивно з метою мінімізації незапланованих простоїв. Дистанційний моніторинг і контроль особливо допомагають в оптимізації та управлінні ІТ-системами.

Важливо, що деякі сервіси та інструменти можуть бути доступні безплатно у вигляді пробної версії або версії початкового рівня. Одним із прикладів є AIRe Link від Konica Minolta. AIRe Link — це інструмент візуальної підтримки через веббраузер, який передбачає самостійне розв’язання проблем. За допомогою будь-якого пристрою користувача, наприклад, смартфона, він забезпечує миттєву підтримку без необхідності встановлювати будь-яке програмне забезпечення. На малюнках нижче можна ознайомитися, як це працює.
 1. AIRe Link запускається просто — через SMS на смартфоні або планшеті.
 2. Фахівець дистанційно спостерігає «з-за плеча» й супроводжує вас на всіх етапах усунення несправностей.
 3. Спільний доступ до екрана: Можливість спостерігати за вашими пристроями чи користувацьким інтерфейсом у режимі реального часу.
 4. Залежно від конкретних обставин, ви отримуватимете необхідні підказки телефоном та/або за допомогою демонстрації екрана.
 5. Так вас швидко і професійно проведуть через усі необхідні етапи — аж до отримання бажаного результату.

Контрольний список ідеальної віддаленої підтримки: як знайти найкращого сервісного партнера

Перш ніж прийняти рішення «за» чи «проти» постачальника послуг, задайте собі низку запитань. Якщо ви можете відповісти «так» на всі з них, ви робите правильний вибір
 1. Чи надає партнер різні допоміжні послуги, які допоможуть вам у розв'язанні будь-яких проблем? Це може бути, наприклад, віддалений моніторинг та управління, або проактивне обслуговування, підтримка на підприємстві або під час роботи з дому за допомогою віддаленого робочого столу або мобільних пристроїв, а також хмарна або звичайна підтримка.
 2. Чи пропонує партнер миттєву візуальну підтримку, тобто швидку допомогу, щоб ви могли самостійно розв'язати проблему?
 3. Чи дотримуються всі чинні стандарти безпеки, чи підтверджено це сертифікатами? Наприклад, безпечне з’єднання для обміну файлами, стандарти, пов’язані з дотриманням GDPR та конфіденційністю даних, а також сертифікація ISO 27001 для управління безпекою даних.
 4. Чи отримав партнер якесь стороннє визнання якості послуг, які він пропонує у сфері дистанційного обслуговування?
 5. Чи є угода про рівень обслуговування (SLA)? SLA — це рамкова угода між клієнтом та постачальником послуг, яка чітко визначає та регулює узгоджені послуги відповідно до обраних рівнів обслуговування.
 6. Чи запровадив партнер політику дистанційної підтримки, орієнтовану на клієнта, наприклад, дистанційна допомога в першу чергу чи дистанційна підтримка за замовчуванням? Це означає, що оперативна підтримка надається дистанційно в першу чергу або навіть за замовчуванням. 
   

Віддалене обслуговування — за замовчуванням: це можливо завдяки багаторічному досвіду

Konica Minolta має понад десятирічний досвід віддаленого управління більш ніж 730 000 багатофункціональних пристроїв друку (БФП). Завдяки цьому компанія відмінно зарекомендувала себе у сфері ІТ-послуг. Сюди входить віддалений моніторинг та управління всім ІТ-середовищем або його частинами.

Наразі провайдер розширює спектр послуг із віддаленого обслуговування БФП завдяки «Konica Minolta Gateway», що надійно з’єднує різні технології із серверною частиною в його власному дата-центрі в Європі. За допомогою інноваційних інструментів, таких як AIRe Link, навчальних методів і віддаленого доступу, ІТ спеціалісти допомагають клієнтам розв’язувати їхні проблеми швидше й ефективніше.
Вас також може зацікавити

Модернізація мобільного робочого простору: цифрове робоче місце

COVID-19 ледь не миттєво перевернув із ніг на голову звичне робоче життя...

Робоче місце
20.02.2023

Цифрове робоче місце для ефективної роботи розпорошеної команди

Ми живемо в час, коли ми маємо бути мобільними та гнучкими. Робота поза...

Робоче місце
22.04.2022

Як Microsoft 365 допоможе розширити можливості керування корпоративним контентом

Швидкий та безперешкодний доступ до інформації часто є проблемою для...

Робоче місце
28.04.2022
Дайджест