Інструменти

У чому полягає ефективне створення документів?

Як можна автоматизувати та прискорити процес створення цифрових документів без необхідності впровадження складного коду та залучення професійних розробників? Саме тут допоможе технологія автоматичного формування документів.

22.10.2021
5 хв 5 хв
Зміст
Формування документів має важливе значення в будь-якій сфері бізнесу. Це робить процеси, що вимагають оформлення документів, в 100 разів ефективнішими. Без належних інструментів для створення цифрових документів це займатиме левову частку робочого дня ваших працівників. Замість того, щоби пришвидшувати паперові процеси та зменшувати години на копіпаст, автоматизація процесу створення документів із використанням цифрових інструментів робить всю рутинну роботу за вас, тому ваша команда може зосередитися на більш важливих процесах та витрачати менше часу на повторювані адміністративні завдання.

Що таке генерація документів

Генерація документів — це метод автоматичного створення важливих для бізнесу документів, таких як рахунки-фактури, контракти та комерційні пропозиції, на основі заздалегідь визначених змінних у шаблоні.

Автоматизоване створення документів акумулює дані, зібрані через форми та інші джерела, й організовує всю інформацію в цифровий документ. Процес автоматизованого створення документів може бути ініційований певними діями або подіями в рамках робочих процесів, після чого документ направляється кінцевому отримувачу, забезпечуючи при цьому прозорість для зацікавлених сторін протягом усього процесу.

Програмне забезпечення для створення документів дозволяє швидко створювати документи й обмінюватися ними всього за кілька клаців. Потім автоматично направляє документи на відповідні перевірки та затвердження або надійно зберігає останню версію в сховищі документів вашої компанії.


Як працює генерація документів

Програмне забезпечення для створення документів дає змогу створювати цифрові документи за допомогою drag-n-drop, вказуючи статичну інформацію (зміст, який залишиться незмінним) і логіку, на основі правил у кожному шаблоні: позначаючи поля, з яких будуть вилучатись динамічні дані (ім’я клієнта, деталі продукту, інформація про ціни, примітки та багато іншого).

З використанням правильних інструментів генерації документів ви можете автоматично створювати цифрові документи з використанням власних шаблонів, а також отримувати дані з декількох CRM-систем за допомогою заздалегідь заданих правил. Програмне забезпечення для створення документів забезпечує точну і відповідну вимогам документацію. У поєднанні з платформами автоматизації, наскрізний процес спрощується, а інформація передається безпомилково. Програми для створення документів підтримують такі платформи, як Microsoft SharePoint, Google Docs, Salesforce та інші хмарні сховища.


Досвід створення документів у дії

Один із клієнтів Nintex, використовує генерацію документів для видачі дозволів на будівництво. Він використовує застосунок Nintex Promapp® для процесу картографування та створення наочних блок-схем процесів. На створення рішення в компанії витратили приблизно два місяці. Nintex Workflow збирає відповідні дані та керує процесом затвердження. Після погодження, Nintex DocGen® створює дозвіл на будівництво на основі вмісту заявки та додаткових коментарів. Потім робочий процес використовує Nintex Sign® на базі Adobe Sign для запиту підписів у відповідних осіб. Після підписання робочий процес надсилає згенерований електронний лист керівнику проєкту та замовнику.

Запитання та відповіді: автоматичне формування документів

 
  • Як організації економлять час і гроші за допомогою інструментів генерації документів?
Переведення документів у цифровий формат пришвидшує роботу з ними, а автоматизація документообігу скорочує обсяг роботи, пов’язаної з виконанням рутинних завдань.

Програмне забезпечення для створення документів, таке як Nintex Drawloop DocGen®, генерує коректні документи за лічені секунди — отже, ви можете присвятити більше часу важливішій роботі.
 
  • Як організації слідують стратегії екологічної стійкості та повністю відмовляються від паперових процесів?
Цифрові документи зменшують негативний вплив на навколишнє середовище (оскільки вони не вимагають вирубки дерев), а також скорочують або усувають супутні витрати на друк і поштові витрати. Для бізнесу вони підвищують ефективність і гнучкість, оскільки важлива корпоративна інформація передається миттєво з використанням технологій.
 
  • Як організації сприяють дотриманню вимог і ефективно управляють процесами документообігу?

За допомогою заздалегідь визначених затверджених шаблонів легко створювати документи різних форматів: Word, Excel, PowerPoint і PDF.

Зацікавлені сторони мають можливість бачити весь процес роботи з документами та можуть переглядати статус, отримувати сповіщення, автоматично призначати завдання й направляти документи відповідним особам. Ви навіть можете дізнатися, хто саме затримує процес погодження документа.
 
  • Як організації розширюють можливості співробітників і покращують якість обслуговування клієнтів за допомогою автоматизованих документів?

Функція drag-n-drop без коду, розширює можливості команд у масштабах усього підприємства завдяки рішенням, які вимагають мінімального часу для запуску в роботу. Вони можуть створювати та передавати дані з процесами погодження форматів у кілька клаців.

Автоматизація життєвого циклу документів допомагає вам просувати бізнес уперед.
 
  • Які процеси з документами можуть бути автоматизовані?

Управління договорами — дайте можливість продавцям генерувати договори, що відповідають останнім вимогам, швидше та без помилок.

Перевірка дотримання вимог клієнтів — автоматизуйте складну паперову роботу, що займає багато часу.

Обробка кредитів — генеруйте заявки на кредит, направляйте їх відповідним особам для розгляду та електронного підпису, відправляйте документ замовнику й затверджуйте його кредит — швидко, просто й без проблем.

Прийняття співробітників на роботу — автоматична генерація договору зі співробітником за лічені секунди для оформлення нових членів команди дає змогу швидко й без проблем підвищити ефективність роботи компанії.
 

Покращуйте свої результати, оцініть переваги та простоту автоматизації бізнес-процесів при роботі з документами на платформі Nintex Process Platform, щоби побачити, як вона може змінити роботу вашої організації.
Вас також може зацікавити

Як M-Files допомагає HR-спеціалістам в нову еру віддаленої роботи

Пандемія COVID-19, що триває нині, створила нові проблеми для всіх — HR...

Інструменти
20.09.2021

4 переваги, які змусять вас впровадити систему для управління документами

Керівники бізнесу мають усвідомити, що застарілі рішення для управління...

Інструменти
24.09.2021

Як автоматизувати рутину бухгалтера з системою управління документами

Якби ви складали список речей, які критично важливі для дотримання вимог...

Інструменти
04.10.2021
Дайджест