Безпека

Безпечне робоче місце — це належно захищена, безпечна праця

Чи ви маєте домашній офіс, чи працюєте у звичайному офісі компанії, а чи поєднуєте обидва варіанти: безпека вкрай важлива завжди — а надто в часи глобальної невизначеності, пов’язаної з кібератаками та COVID-19.

18.10.2022
7 хв 7 хв
JW_ILLU_KW50_SAFE_WORKPLACE.png
Зміст
У світлі пандемії значення кібербезпеки для роботодавців та працівників зросло: не лише робота з дому вимагає нових та вдосконалених засобів захисту інформації; тема безпеки на робочому місці має бути ще міцніше закріплена в корпоративній культурі загалом.

Згідно з доповіддю на Всесвітньому економічному форумі, кібератаки увійшли до п’ятірки найбільших загроз 2020 року. Незалежно від того, чи це системи відеоспостереження, чи БФП (багатофункціональні пристрої — принтер, сканер, факс тощо, — все в одному), чи електронна пошта, існують різноманітні способи здійснення кібератак.

Тому кібербезпека, захист від зломів, повністю безпечне робоче місце і відповідальний медичний захист актуальні й важливі як ніколи.

Кібербезпека офісу та дому — з концепцією 360° безпеки

Як показано на ілюстрації, Konica Minolta пропонує малим і середнім підприємствам повний пакет, коли йдеться про безпеку та кібербезпеку — комплексну безпеку інформації та кібербезпеку з усіма ефективними технологічними заходами з одного джерела. ІТ-безпека, безпека принтерів і безпека відео є основними елементами.

Основна увага приділяється першокласним індивідуальним консультаціям і, виходячи з цього, індивідуальним рішенням безпеки, щоби забезпечити ідеальний захист кожного офісу та робочого місця.

Завдяки підтримці Konica Minolta роботодавці та працівники отримують саме ті рішення для ІТ-безпеки, цифрової та фізичної безпеки, які їм необхідні, щоби бути добре позиціонованими та безпечними для майбутнього.

Information security at a glance

Безпечно керуйте бізнесом, щоб оптимально відбивати кібератаки

Через пандемію COVID-19 кількість працівників, які працюють вдома, стрімко зросла. Згідно з даними міжнародної консалтингової компанії IDC, більшість компаній не можуть, однак, забезпечити віддалений доступ через VPN, який пропонує безпечне та зашифроване з’єднання з внутрішньою мережею компанії — отже, це ідеальне середовище для атак із боку хакерів. Але що можна зробити, щоби зменшити цей ризик і забезпечити більшу кібербезпеку? Чи ваша компанія вже вжила правильні заходи для вирішення такої ситуації?

Якщо ні, Konica Minolta надає безпечне рішення, включаючи VPN: Workplace Hub — ІТ-платформу, яка в першу чергу орієнтована на компанії, які не мають великого бюджету, необхідного для центрів обробки даних або власної ІТ-інфраструктури високого рівня. Workplace Hub включає такі служби кібербезпеки, як брандмауер, і малі підприємства особливо отримують переваги від безпечної VPN, що також важливо для роботи вдома.

Компанії можуть перенести свою ІТ-інфраструктуру на Workplace Hub і одночасно підготувати її до хмари. Таким чином, кожен працівник або роботодавець може отримати доступ до повної ІТ-інфраструктури, працюючи вдома або в дорозі, як на роботі. При цьому безпека мережі Вашої компанії забезпечена. Важко уявити? Ви можете прочитати цікаві історії успіху тут.

Ноу-хау: систематично викорінюйте та зміцнюйте віртуальні слабкі місця

«Коли справа доходить до важливих правил гігієни або зовнішніх сторін у компанії, більшість людей мають природне відчуття безпеки у світі reaAh momel», — говорить Йоанн Фортіні, ІТ-послуг Go- Старший менеджер по роботі з ринком Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH. «Але якщо люди онлайн, їхня обережність зменшується. І це, хоча основною ціллю кібератак завжди є кінцевий користувач — люди, співробітники та роботодавці».

Експерти з безпеки знають, що в середньому компанії помічають, що вони стали жертвами атаки, приблизно через сто днів. Ось чому важливо встановити так звані процеси реагування на інциденти. Завдяки аналізу слабких місць і тестам на проникнення Konica Minolta також підтримує малий і великий бізнес у захисті даних і інформації, цілеспрямовано виявляючи лазівки в кібербезпеці та закриваючи їх за допомогою відповідних заходів безпеки. Це включає не лише технологічні заходи, а й навчальні сесії, під час яких колеги та співробітники отримують цілеспрямоване навчання щодо можливих точок атаки та належної поведінки.

Ще один важливий аспект у комплексному підході до безпеки: завдяки підключенню до мережі багатофункціональні пристрої на робочому місці також є потенційними воротами для кібератак. Завдяки провідному антивірусному рішенню BitDefender, серія bizhub i пропонує повну кібербезпеку для вашої безпечної мережі.

Найкраще рішення для захисту від вірусів BitDefender, вбудоване в мікропрограму, відстежує всі відскановані файли та передані документи в режимі реального часу, розпізнає віруси та зловмисне програмне забезпечення та негайно надсилає попередження. Таким чином увімкнено сканування вручну, водночас запобігаючи поширенню вірусів на інші комп’ютери та сервери.

... основною ціллю для кібератак завжди є кінцевий користувач — люди, співробітники та роботодавці.

Йоанн Фортіні, старший менеджер із виходу на ринок IT-послуг Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH

Фізична безпека: протипожежний захист для безпечного робочого місця

Але не лише віртуальні небезпеки становлять загрозу для важливих корпоративних цінностей або працівників і роботодавців. Фізичні небезпеки та злочини, такі як злом, вандалізм чи навіть пожежа, і підхід до них є ризиками, які, безсумнівно, повинні бути інтегровані в будь-яку концепцію безпеки на робочому місці у формі заходів протипожежного захисту та злому.

Інтелектуальні теплові камери MOBOTIX, наприклад, використовують технологію тепловізору, щоби зробити значний внесок у раннє виявлення пожежі та протипожежний захист. Вони рано розпізнають пожежі або перегріті машини у виробничій зоні та автоматично вмикають тривогу.

Усі будівлі, офіси та зовнішня територія вашого бізнесу також потребують захисту від злому та мають бути надійно захищені. Інтелектуальні камери також роблять значний внесок у захист периметра — технічний термін для захисту будівлі чи об’єкта навколо. Ви можете знайти приклади історій успіху тут.

Захист здоров’я під час пандемії коронавірусу: безпечні дії з камерами

Особливо під час поточної пандемії COVID-19 інтелектуальні камери можуть сприяти здоров’ю та безпеці здоров’я всіх роботодавців і працівників — або захистити чутливі місця, такі як вокзали, аеропорти та інші дуже відвідувані місця. громадські місця.

Наприклад, вони використовують вимірювання температури тіла, щоби розпізнавати людей із підвищеною температурою тіла, і таким чином можуть завчасно вказати ознаки можливої ​​інфекції COVID-19 і таким чином захистити здоров’я інших співробітників.

Іншим можливим застосуванням із погляду захисту здоров’я є питання про те, чи дотримуються всі правила безпеки та дистанціювання. Камери MOBOTIX можуть перевіряти натовпи людей (-> Виявлення перенаселеності) і перевіряти, чи носяться маски (-> Виявлення масок).

Готовий до будь-чого: із захистом від кризових ситуацій керування резервним копіювання

Такі ризики, як пожежі, землетруси, кібератаки чи зломи, реальні: і якщо щось справді трапиться, ніхто не зможе запобігти, і дані раптово зникнуть, надзвичайно важливо швидко їх відновити.

Послуги резервного копіювання та відновлення від Konica Minolta гарантують, що дані компанії не будуть безповоротно втрачені та можуть бути відновлені.
 

 

Поради щодо належної культури безпеки у вашій компанії

Для забезпечення цілісного підходу до безпеки на робочому місці важливо міцно закріпити культуру безпеки в корпоративній культурі, а не розглядати її як побічну проблему. Компанії повинні усвідомлювати, наскільки важливою для безперервності їхнього бізнесу та співробітників може бути безпека, особливо кібербезпека. Ось чому вони повинні бути готові до криз, ризиків, злочинів і загроз усіх видів — адже саме тут ми бачимо, наскільки ми насправді вразливі. Зрештою, безпеку слід розглядати як можливість і стимул для бізнесу. В інтерв’ю експерта IDC з Йоанном Фортіні ви можете знайти поради щодо того, як закріпити кібербезпеку та безпечне робоче місце у вашій корпоративній культурі.

 

Вас також може зацікавити

GDPR: як бізнесу слідувати загальному регламенту захисту даних (європейський досвід)

Дотримання вимог загального регламенту захисту даних (GDPR або General Data...

Безпека
22.06.2022

Управління резервним копіюванням: кожному бізнесу потрібен план «Б»

Втрата даних може призвести до катастрофічних наслідків для будь-якого...

Безпека
22.10.2022

Чи впевнені ви в безпеці своїх принтерів?

Якби ваші принтери могли говорити, уявіть, якими секретами вони могли б...

Безпека
15.06.2023
Дайджест