Бізнес

Як мобільний друк може бути корисним для вашого бізнесу

Чимало працівників у Європі скористалися перевагами гнучкості та мобільності гібридної форми праці, обравши робоче місце в офісі компанії чи організації, власному домашньому офісі чи будь-якому іншому місці, яке їм найліпше підходить для продуктивної діяльності та дотримання балансу між роботою та особистим життям.

06.03.2023
6 хв 6 хв
Зміст
Дані аналітичної компанії Quocirca свідчать, що майже 32 % опитаних нею компаній практикують гібридну форму роботи , а отже потребують бізнесових систем, які підтримують цей підхід. Такий рівень гнучкості в організації робочого місця неминуче означає більше використання мобільних пристроїв, тож необхідні ІТ-інфраструктура та інфраструктура друку відповідного рівня, щоби повною мірою задовольнити ці потреби. Більше роботи з мобільних пристроїв — більше друку з мобільних пристроїв.

У минулому друк зі смартфонів і планшетів був складним або взагалі неможливим (особливо з власних пристроїв працівників через проблеми з підключенням і безпекою). Ось де нині мобільний друк гордо підіймає голову.
 

Переваги мобільного друку

Мобільний друк пропонує низку беззаперечних переваг для організації/підприємства, працівників, клієнтів та гостей:
  • Підвищення продуктивності — віддалені працівники можуть користуватися мобільним друком будь-де й будь-коли, якщо в них є належний доступ до інтернету.
  • Простота використання — щоб користуватися мобільним друком не потрібне навчання.
  • Захист даних — наскрізне шифрування та автентифікація користувача забезпечують конфіденційність і безпеку інформації.
  • Підтримка персональних пристроїв — мобільний друк простий у використанні та безпечний із будь-якого мобільного пристрою (незалежно від того належить він компанії чи ні).
  • Контроль витрат — Легше контролювати та відстежувати витрати на друк або розподіляти їх на конкретні центри витрат.
  • Висока гнучкість — хмарне рішення є гнучким і маневреним, водночас економічно ефективним і повністю захищеним.
 

Впровадження мобільного друку

Є три ключові технологічні методи розгортання та використання мобільного друку:
 
  • Застосунок для мобільного друку — дає змогу друкувати безпосередньо зі смартфона/планшета на принтері. Пристрій і принтер мають бути підключені до однієї мережі, після чого принтер потрібно вибрати в застосунку — і він готовий до друку.
  • Мобільний друк (через серверне рішення) — завдання друку надсилається не безпосередньо на принтер, а на сервер друку, а вже звідти на принтер (так званий follow-me printing, «друк слідом за мною» — це означає, що ви можете одразу надіслати завдання друку, а забрати його результат на будь-якому принтері за вашим вибором). Цей метод має дві переваги. По-перше, вам не потрібно заздалегідь шукати або вибирати виділений принтер, ви просто надсилаєте завдання на сервер друку, який потім надсилає його на один із підключених принтерів, коли це необхідно. По-друге, для цього вам не обов’язково бути підключеним до тієї ж мережі, що і принтер.
  • Хмарний друк через мобільний пристрій — це працює подібно до мобільного друку через сервер, за винятком того, що сервер не встановлюється на місці в офісі компанії/організації, і документи відповідно надсилаються на віддалений хмарний сервер.
  
Завдяки цьому можлива якісна й безпечна організація гостьового друку. Доступний у формі мобільного друку через серверне рішення та хмарного друку через мобільний пристрій, гостьовий друк дає змогу гостям і відвідувачам друкувати зі своїх мобільних пристроїв, зберігаючи при цьому безпеку ІТ-інфраструктури та інфраструктури друку бізнесу. Це ідеальне рішення для готелів, бібліотек, навчальних закладів та інших установ, де можливий публічний доступ до обладнання організації поряд із працівниками.


Можливості мобільного друку від Konica Minolta

Важливо вибрати правильні варіанти мобільного друку для вашої організації/бізнесу. Konica Minolta пропонує низку варіантів мобільного друку для будь-якого робочого місця та бюджету. До них належать мобільний застосунок для друку, мобільний друк (за допомогою серверного рішення) і хмарний друк через мобільний пристрій.

Застосунок для мобільного друку

Konica Minolta Mobile Print — застосунок Konica Minolta, що дає змогу надсилати завдання друку та сканувати документи віддалено з мобільного пристрою. Безплатний застосунок сумісний із пристроями Android та iOS, використовує наскрізне шифрування, має зрозумілий і простий у використанні інтерфейс, дає змогу приєднатися та негайно розпочати друк з обраного МФП.
 

Мобільний друк (через серверне рішення)

Konica Minolta пропонує кілька потужних і простих у використанні варіантів мобільного друку через сервер:

Dispatcher Paragon — забезпечує ефективне безпечне управління користувачами та витратами на друк. Завдяки додатковим базовим можливостям сканування (в тому числі мобільного), Dispatcher Paragon пропонує комплексний, простий у використанні робочий процес.
Банківська група GRAWE, яка оновила свій парк принтерів до новітніх багатофункціональних пристроїв Konica Minolta bizhub, потребувала підвищеної безпеки та гнучкості, у тому числі мобільного друку.

Використовуючи рішення Dispatcher Paragon від Konica Minolta, банківська група GRAWE тепер має змогу безпечно управляти користувачами та витратами на друк, а також має можливість безпечного та гнучкого друку «слідом за мною».

YSoft SafeQ — це рішення для управління друком і робочими процесами, яке робить доступною інформацію для будь-яких бізнесових цілей, водночас гарантуючи безпеку, прозорість і відповідність нормативним вимогам (включно з мобільними пристроями).
BMW потребувала комплексного глобального рішення для друку, яке мало забезпечувати мобільний друк, щоб задовольнити вимоги до гнучкості робочих місць.

BMW використовує YSoft SafeQ для безпечного друку, а також мобільний застосунок для підключення мобільних пристроїв до принтерів Konica Minolta через Wi-Fi. Це дозволяє співробітникам друкувати документи та зображення, а також імпортувати відскановані дані, що виводить продуктивність роботи з мобільних пристроїв на абсолютно новий рівень.

EveryonePrint — це безпечний мобільний друк у приватній хмарній мережі з можливістю друку «слідом за мною» без необхідності модифікувати або встановлювати додаткові застосунки на клієнтський пристрій.

BENS Server — ефективне управління завданнями друку та друком результатів, гарантія безпечного друку та задоволення потреб у друці на всіх пристроях (від мобільних працівників до фахівців у друкарні). Він надає повне керування БФП Konica Minolta bizhub та іншими пристроями (включно з підтримкою парку пристроїв різних постачальників).
 

Хмарний друк через мобільний пристрій

Konica Minolta додатково пропонує кілька варіантів хмарного друку з мобільного пристрою:
 
Workplace Pure — хмарна платформа, яка містить послуги, що розширюють можливості використання мобільного друку (конвертація в PDF/Word/Excel, переклад документів, хмарний друк, безпечний гостьовий друк, інтелектуальне сканування та інтелектуальне копіювання, факс). Workplace Pure також підключає зовнішні хмарні сховища, такі як Dropbox, Google Drive, MS OneDrive або SharePoint Online.
Randstad, провідний світовий постачальник кадрових послуг, дотримується концепції спільного використання робочих місць, згідно з якою працівники більше не мають фіксованого робочого місця. Характер діяльності компанії означає, що працівникам усе одно потрібен принтер, що ускладнюється тим, що багато документів містять персональні дані, які не можна залишати на принтері у відкритому доступі.

Компанія Randstad використовує рішення хмарного друку Workplace Pure від Konica Minolta для друку " слідом за мною», яке повністю підтримує мобільну роботу. Воно також сприяє більш раціональному використанню принтерів, гарантує високий рівень безпеки документів і зменшує навантаження на ІТ-відділ через необхідність керувати власною друкарською інфраструктурою.

Dispatcher Paragon Cloud — хмарна версія Dispatcher Paragon для хмарного друку з мобільного пристрою.
Inter Cars, провідна компанія на ринку автозапчастин у Центральній та Східній Європі, шукала можливість передати свою інфраструктуру друку на аутсорсинг, аби спростити друк і управління ним, контролювати витрати, підвищити безпеку, а також усунути обмеження та витрати, які виникають через розміщення обслуговування власних серверів друку.

Inter Cars використовує хмарне рішення Dispatcher Paragon Cloud від Konica Minolta, яке відповідає всім вимогам компанії до аутсорсингу друку, а також надає можливість друку " слідом за мною» та підтримку мобільного друку задля підвищення продуктивності співробітників і більшої гнучкості роботи.

EveryonePrint Hybrid Cloud — пропонує мобільний друк як частину рішення Software-as-a-Service (SaaS). Це рішення оптимізує інфраструктуру друку, дозволяє відмовитися від серверів друку та легко інтегрувати хмарні технології. Включає опцію гостьового друку з мобільних пристроїв.
 

Майбутнє за мобільним друком

Мобільний друк — це потреба, яку доведеться задовольняти всім компаніям і організаціям, незалежно від того, віддають вони перевагу гібридній моделі роботи, цілком віддаленій чи повністю офісній.

Мобільний друк простий у використанні, гнучкий і практичний, проте безпечний. Він сприяє підвищенню продуктивності та гнучкості працівників, адже звільняє їх від усіх обмежень статичних офісних рішень для друку. Мобільний друк використовує наявне обладнання (мобільні пристрої, БФП тощо), що робить його впровадження простим, швидким та економічно ефективним.

Хмарне рішення для друку, яке також пропонує опцію мобільного друку, забезпечує безпечний і надійний друк у будь-якому місці, практично з будь-якого пристрою чи операційної системи, водночас знижуючи витрати й ефективно їх контролюючи. Таке рішення завжди оновлене, здатне швидко адаптуватися до потреб бізнесу й легко масштабуватися до нових вимог, що робить його оптимальною довгостроковою інвестицією.

Мобільний друк — це майбутнє бізнесу й організацій. І Konica Minolta пропонує низку рішень для мобільного друку, які відповідають будь-яким вимогам і фінансовим можливостям.
Вас також може зацікавити

Всі непрофільні процеси — на аутсорсинг

Бізнесу, за умов стрімкого росту, не обійтися без аутсорсингу

Бізнес
09.07.2021

Як компаніям скористатися технологічними перевагами цифрової революції в умовах обмеженого бюджету

Глобальна пандемія та війна продемонстрували важливість впровадження нових...

Бізнес
21.10.2022

Що спільного між піт-стопом та бізнес-процесами

Глобальна пандемія прискорила трансформації в логістиці: компанії прагнуть...

Бізнес
15.07.2021
Дайджест