Konica Minolta знову визнана лідером у світовій трансформації друку за версією IDC MarketScape

| 10 жовтня 2023

Компанія Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (Konica Minolta) оголосила, що її було названо "Лідером" у дослідженні IDC MarketScape: Оцінка світових постачальників у сфері трансформації друку у 2023 році (документ №US51146523, серпень 2023 року). Дослідження IDC оцінювало ринок трансформації друку за допомогою моделі IDC MarketScape, заснованої на стандартизованому наборі параметрів для проведення порівняльного аналізу постачальників друку. Konica Minolta також була названа лідером в оцінці постачальників на цьому ринку у 2020 році.quotation marks

Ми пишаємося тим, що дослідження IDC MarketScape визнало важливість роботи Konica Minolta, яка допомагає своїм клієнтам у більш ніж 150 країнах світу пройти індивідуальний шлях трансформації, допомагаючи їм досягти цифрової зрілості завдяки поєднанню нових технологій та досвіду. Разом ми використовуємо можливості, щоб не лише розвивати бізнес, але й робити це з оптимальною ефективністю.

Olaf Lorenz

Head of International Marketing Division, Konica Minolta Business Solutions EuropeОцінка IDC MarketScape висвітлила п'ять сильних сторін Konica Minolta в категорії трансформації світового ринку друку:
 
Цифрове робоче місце 
"У своєму підході до переосмислення світу праці компанія Konica Minolta створила комплексну концепцію цифрового робочого місця, яка об'єднує людей, знання та робочі місця. Вона забезпечує як офісну, так і віддалену роботу, з доступом до даних 24/7 у будь-який час і з будь-якого місця, щоб допомогти клієнтам на шляху цифрової трансформації. В рамках своєї бізнес-філософії, протягом останніх кількох років компанія об'єднала свої бізнеси друку та ІТ-послуг: керовані послуги друку, документообіг, управління інформацією та інфраструктурою, застосунки, безпеку та хмарні сервіси.
 
Хмарні партнерства
"Konica Minolta створила всеосяжну мережу стратегічних партнерств для свого портфоліо хмарних рішень". Центральне місце в цьому підході займають глобальні відносини з Microsoft. Konica Minolta Business Solutions Europe є партнером Microsoft Cloud Solutions, що надає керовані послуги найпоширеніших хмарних (Azure) та локальних офісних технологій Microsoft.
 
Трансформація інтелектуальної власності
Власна інтелектуальна власність Konica Minolta призвела до розробки декількох хмарних, IoT та нових технологічних пропозицій, включаючи FORXAI/VSS (безпека) та портфоліо Dispatcher (програмне забезпечення для автоматизації робочих процесів та управління друком), які покликані допомогти клієнтам у їхніх зусиллях з цифрової трансформації.

Перехід у хмару для віддаленої роботи
"Усталений перехід Konica Minolta на цифрове місце послужив основою для переходу компанії до хмарних технологій. Необхідність переходу ІТ-інфраструктури та операцій у хмару добре вписуються в уже заявлену стратегічну ініціативу компанії. Це також допомогло клієнтам Konica Minolta легко інтегрувати роботу з дому з традиційними офісними операціями".
 
Історія
"Нещодавня історія поглинань компанії була особливо зосереджена на керованому ІТ та управлінні корпоративним контентом, але вона також охоплювала безпеку, VoIP, BPO, рішення та послуги передачі даних. Хоча багато з цих видів діяльності були ініційовані в конкретному регіоні, придбані технології та навички використовуються в глобальному масштабі".
 
У звіті IDC MarketScape зазначається, що "Konica Minolta веде клієнтів на шляху цифрової трансформації і досягає цього завдяки комплексному портфелю послуг і рішень, адаптованих до індивідуальних потреб клієнтів, незалежно від розміру компанії, рівня її цифрової зрілості або галузі. Незважаючи на те, що компанія продовжує розбудовувати свою інфраструктуру ІТ-послуг, показник утримання 85% клієнтів вражає. Клієнти, які шукають традиційного постачальника послуг копіювання/друку з баченням переосмисленого офісу, можуть звернути увагу на Konica Minolta".

 

 

IDC MarketScape: Світова трансформація ринку друку в 2023 році

Konica Minolta названа "Лідером" у дослідженні IDC MarketScape: Оцінка світових постачальників у сфері трансформації друку у 2023 році (документ №US51146523, серпень 2023 року).

Детальніше читайте у дослідженні.

повний звіт

Konica Minolta визнана лідером на ринку хмарного друку за версією Quocirca

Konica Minolta була визнана лідером ринку в дослідженні Quocirca "Cloud Print Services Landscape, 2024". У звіті підкреслюється швидке впровадження рішень для хмарного друку, а основною перешкодою є проблеми безпеки.