Konica Minolta утримує статус лідера з безпеки друку в глобальному рейтингу Quocirca 2023

| 9 травня 2023

Konica Minolta з гордістю повідомляє, що компанію знову визнано лідером у галузі безпеки друку за версією Quocirca. Завдяки надійному обладнанню та програмному забезпеченню, а також комплексному підходу, який забезпечує повний спектр послуг у сфері кібербезпеки. Сильними сторонами у дослідженні "The Print Security Landscape, 2023 (Захист інфраструктури друку в умовах зростаючих загроз)" названо надійне обладнання, ПЗ та комплексний підхід до надання послуг.


Позиціонуючи Konica Minolta як лідера, Quocirca визнає, що компанія має сильне стратегічне бачення та комплексне портфоліо продуктів і послуг для забезпечення безпеки друку. Окрім того, Konica Minolta отримала статус лідера за значні інвестиції в обладнання, рішення, портфоліо послуг та інфраструктуру.
 
Quocirca є глобальною дослідницькою компанією, що спеціалізується на вивченні ринку і дослідженні поєднання друкованих і цифрових технологій на робочому місці в майбутньому. У своєму останньому звіті компанія визнає постійне зростання кількості кіберінцидентів та постійну залежність від друку, що вимагає ефективного захисту, адже в середньому 27% інцидентів ІТ-безпеки пов'язані з паперовими документами. Однак результати дослідження, опубліковані Quocirca у своєму звіті, свідчать про те, що організації намагаються не відставати від вимог безпеки друку, в результаті чого 61% опитаних організацій зазнали втрати даних в результаті незахищених практик друку за останні 12 місяців. Середня вартість таких втрат даних також зросла з 632 тисяч фунтів стерлінгів до 743.
 
В оцінці ринку безпеки друку, проведеній Quocirca у 2023 році, портфоліо безпеки Konica Minolta охоплює безпеку друку та документів завдяки портфоліо пристроїв, послуг ІТ-безпеки, дотримання нормативних вимог та управління ризиками. Сервіси безпеки друку Konica Minolta забезпечують моніторинг і управління пристроями та системами друку, включаючи управління профілями безпеки пристроїв, сканування вразливостей і виявлення загроз, а також впровадження політики друку. Крім того, Quocirca стверджує, що "безпека є ключовим компонентом портфоліо розумно організованого робочого місця, яке охоплює низку рішень для задоволення потреб у цифровій трансформації підприємств будь-яких розмірів".
 
Ключовою сферою, на яку звернула увагу Quocirca, є виклик, що постане перед організаціями малого та середнього бізнесу у 2023 році. Лише 11% організацій з чисельністю працівників від 250 до 499 осіб і 27% з чисельністю від 500 до 999 осіб відповіли, що не мають повної впевненості в безпеці своєї інфраструктури друку. Quocirca визнає здатність Konica Minolta обслуговувати цей великий ринок, зазначаючи у звіті: "Окрім традиційних рішень для забезпечення безпеки друку, глибокий досвід Konica Minolta у сфері ІТ-послуг вигідно вирізняє її серед конкурентів, особливо на ринку малого та середнього бізнесу".
 
Надійний захист обладнання та програмного забезпечення також називають сильною стороною Konica Minolta, як і комплексний підхід, який дає змогу клієнтам отримати послуги кібербезпеки. Konica Minolta допомагає компаніям виявляти, стримувати та аналізувати випадки проникнення в мережу, в тому числі атаки шкідливих програм, програм-вимагачів та хакерські атаки.

Безпека знаходиться в центрі уваги кожного продукту, послуги та рішення, які Konica Minolta розробляє та надає своїм клієнтам.


quotation marks

Оскільки спектр загроз змінюється, ми також повинні впроваджувати інновації та адаптуватися, щоб забезпечити кожну організацію безпечним та довіреним середовищем для друку, а також дати їй змогу скористатися багатьма можливостями цифрового робочого місця.

Olaf Lorenz

Head of International Marketing Division, Konica Minolta Business Solutions Europe

Звіт з безпеки друку Quocirca 2023

Компанія Konica Minolta вкотре визнана лідером у галузі безпеки друку за версією Quocirca. Всі деталі у звіті ❤️

Читати

Принтери за підпискою

Витрати на друк документів ростуть, вони не прозорі та їх неможливо спланувати❓

Презентуємо комплексне рішення, що закриває всі потреби, пов'язані з друком документів в компанії. Фіксований щомісячний платіж:

✔ Надаємо у користування найсучасніші багатофункціональні пристрої bizhub від Konica Minolta
✔ Превентивно обслуговуємо їх та усуваємо критичні інциденти відповідно до SLA
Автоматизована система постачання тонеру самостійно та завчасно формує замовлення витратних матеріалів зі складу

Дізнатися більше про переваги аутсорсингу

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Більше новин

Konica Minolta увійшла до 5% найкращих компаній галузі у рейтингу S&P Global зі сталого розвитку.

Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta) повідомляє, що увійшла до 5% найбільш стійких компаній у своїй галузі в рейтингу Sustainable Yearbook 2023 від S&P Global, провідної світової рейтингової компанії зі штаб-квартирою в США. Це вже 13-й рік...

Konica Minolta увійшла до п'яти відсотків кращих компаній галузі за рейтингом стійкості EcoVadis

Компанія Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta) повідомляє, що знову була нагороджена золотою відзнакою у рейтингу сталого розвитку EcoVadis за 2023 рік, що включає її до п'яти відсотків найкращих компаній галузі. Рейтинги складаються...