Два індустріальні рішення та нова AccurioPress C4070: Konica Minolta Ukraine оновлює свій шоурум у Києві

Київ, Україна | 8 грудня 2020

Konica Minolta Ukraine кардинально переосмислила свій підхід до проведення демонстрацій

Попри загрози кризи коронавірусу, Konica Minolta Ukraine оновила свій шоурум у Києві, представивши в ньому відразу два популярних індустріальних рішення з портфоліо й популярну продуктивну систему з рядом опційних рішень. Так компанія кардинально переосмислила свій підхід до проведення демонстрацій.


Нещодавно Konica Minolta в Європі презентувала свій віртуальний шоурум, що став результатом переосмислення традиційних підходів до роботи з клієнтами та адаптації до нової нормальності у світі. 

 

Безперечно, у період пандемії пошук нових шляхів взаємодії з клієнтами набув особливого значення. Втім, на думку стратегічного менеджера з розвитку сегменту професійного друку Konica Minolta, Людмили Зимбович, перехід від особистих до віртуальних контактів із клієнтами може виявитися серйозною проблемою, оскільки очевидно, що очні демонстрації більш дієві: "Друкарське обладнання дороге, і клієнти мають бути впевнені, що не купують "кота у мішку". Саме тому, попри певні загрози кризи коронавірусу, ми вирішили розширити парк устаткування в шоурумі." До того ж компанія переосмислила сам підхід до проведення демонстрацій.

 

AccurioLabel 230 — бестселер в індустріальному портфоліо Konica Minolta в Україні у 2020 році

Відтепер у шоурумі постійно перебуватиме AccurioLabel 230, що зробила справжній фурор на ринку й стала беззаперечним лідером у сегменті індустріального цифрового друку етикетки в рулонах в Україні. "Ми розуміємо, що потенційним клієнтам важливо бачити повний цикл процесу виробництва — від завантаження макету до отримання готової етикетки в рулоні. Саме тому ми готові демонструвати їм нашу AccurioLabel 230, програмне забезпечення для підготовки макетів AccurioPro Label Impose, яке формує завдання для друку на рулонному устаткуванні, та фінішер для рулонної висічки з функцією видалення облою Scorpio 35 SCR35 італійської компанії SLR", — говорить Людмила Зимбович.

 

MGI 3D One — найдоступніша система для цифрового оздоблення в індустріальному портфоліо Konica Minolta

MGI JETVarnish 3D One стала черговою новинкою у демозалі Konica Minolta Ukraine. Ця зменшена версія MGI Jetvarnish 3DS&Foil-S без секції фольгування виконує лише оздоблення лаком. Принцип демонстрації обладнання той самий — повний цикл виробництва на місці. Відтепер можна надрукувати макет на AccurioPress і відразу оздобити його на MGI JETVarnish 3D One за умови наявності готових макетів для друку й оздоблення.

 

Нова AccurioPress C4080 — базова модель для невеликих та середніх друкарень

Найближчим часом у шоурумі буде інстальовано AccurioPress C4070 із нової лінійки Konica Minolta AccurioPress C4070.

Останні кілька років у демозалі постійно була AccurioPress C3080P з різними фінішними рішеннями. Але у грудні лінійку машин Konica Minolta середньої потужності було повністю оновлено. "Ми плануємо привезти до нашого шоуруму нову AccurioPress C4070 та під'єднати до неї той самий набір фінішних функцій, що й до AccurioPress C3080P, — розповідає Людмила Зимбович. — Адже більшість фінішного та опціонального устаткування Konica Minolta сумісна з усіма лінійками кольорового і монохромного обладнання. AccurioPress C4070 обов’язково буде оснащено інтелектуальним модулем IQ-501 та Auto Inspection Technology".

quotation marks

Ми прагнемо, щоби у шоурумі було представлено якомога більше обладнання, презентувати не лише цифрові машини, а й увесь парк наявного устаткування та програмного забезпечення для різних напрямів діяльності у поліграфічній галузі

Людмила Зимбович

Стратегічний менеджер напрямку професійного друку, Konica Minolta Ukraine

У шоурумі Konica Minolta Ukraine також представлено програмне забезпечення AccurioPro Flux для автоматизації робочих процесів друкарні та AccurioPro Variable Data, який дає змогу додавати змінні дані в будь-який документ InDesign.
 

Детальніше про оновлений шоурум читайте у новому випуску журналу PrintPlus.
 


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.

Останні новини

Останні новини

Київ, Україна |

Як пропрацювати в компанії 20 років та не вигоріти. Лайфхаки працівників Konica Minolta

Бізнес в Україні поспішно розвивається: кожного місяця на ринок виходять нові компанії, а з ними й нові професії. Людям стало вкрай важко бути стабільними та визначитися з майбутнім роботодавцем. Хтось змінює роботу кожні декілька місяців, а інші...