Konica Minolta представила AccurioLabel 400 для середніх та довгих цифрових накладів

Лангенгаген, Німеччина | 30 травня 2022

Konica Minolta представила друкарську машину AccurioLabel 400, призначену для ринку середніх та довгих «цифрових» накладів

Компанія Konica Minolta оголосила про випуск нової друкарської машини для виробництва етикетки AccurioLabel 400, чим нарощує присутність на ринку етикетки, паковання та декорування. Уже бувши лідером європейського ринку цифрових машин для друку етикетки з часткою ринку у 26 % у 2021 році ¹, Konica Minolta представила перші докладні відомості про машину, яка призначена для друку середніх та довгих «цифрових» накладів етикетки та забезпечить доступний друк найвищої якості.


Перша публічна демонстрація AccurioLabel 400 відбулася сьогодні на Європейській виставці етикетки та паковання Konica Minolta у Мадриді. Офіційний початок продажу заплановано на 1 квартал 2023 року.

Konica Minolta AccurioLabel 400 також стане гарним доповненням для користувачів AccurioLabel 230, які розширюють свій бізнес на ринках виробництва етикетки та паковання, що продовжують зростати. Серед важливих нововведень — можливість розширення областей застосування за допомогою білого тонера, підвищення продуктивності коштом надшвидкого друку до 39,9 метра на хвилину, скорочення експлуатаційних витрат завдяки ще тривалішому строку служби деталей, а також покращена якість друку. Доступні 4- та 5-кольорові варіанти.

Система автоматизованого контролю якості Intelligent Quality Care на базі IQ-520 від Konica Minolta підвищує зручність використання та автоматизацію AccurioLabel 400, отже ви матимете ще більше контролю у виробництві етикетки. Intelligent Quality Care режимі реального часу сканує відбитки та дає змогу контролювати прозорість білого тонера, стабільність кольору, а також здійснювати автоматичне калібрування, регулювання щільності та профілювання.

Однопрохідна тонерна виробнича друкарська машина Konica Minolta AccurioLabel 400 друкує на матеріалах до 330 мм або 250 мм завширшки.

Декілька сенсорних моніторів у трьох різних зонах друкарської машини забезпечують інтуїтивно зрозуміле керування та прості у використанні для операторів, що усуває необхідність тривалого навчання користувачів. Завдання, які на аналогових машинах забирали багато часу, можуть бути виконані швидше й точніше за незмінно високої якості друку.

Цього року Konica Minolta відсвяткувала 1000-е постачання своєї дуже успішної тонерної цифрової друкарської машини AccurioLabel 230 — усього через сім років після виходу на ринок «цифрової» етикетки.

quotation marks

AccurioLabel 400 доповнює наш широкий асортимент інноваційних рішень для цифрової трансформації друку, що включає автоматизацію робочих і виробничих процесів та програмного забезпечення, а також хмарні рішення в межах руху до «розумного виробництва»

Карстен Бамберг

Business Development Manager, Professional Printing Group в Konica Minolta Europe

«AccurioLabel 400 доповнює наш широкий асортимент інноваційних рішень для цифрової трансформації друку, що включає автоматизацію робочих і виробничих процесів та програмного забезпечення, а також хмарні рішення в межах руху до «розумного виробництва», — сказав Карстен Бамберг, Business Development Manager, Professional Printing Group в Konica Minolta Europe. «Цифровізація індустрії етикеток і надалі прискорюватиметься із прогнозованим щорічним двозначним зростанням. Можливості є скрізь. Потрібна лише «іскра», щоби втілити їх у життя».

«Презентація AccurioLabel 400 на Європейській виставці етикетки та паковання Konica Minolta дає нам чудову нагоду знову допомогти нашим клієнтам переосмислити їхні можливості та «запалити» друкарський бізнес. Як глобальний гравець ми постійно переосмислюємо друк та допомагаємо клієнтам удосконалюватись та рости в рамках нашого партнерства».

Він додав: «З огляду на те, що на ринку середньо- та великотиражного друку налічується приблизно 3000 компаній, які виготовляють етикетку, ми впевнені, що зможемо зайняти чималу частку ринку за допомогою AccurioLabel 400, яка матиме надзвичайно конкурентоспроможну сукупну вартість володіння».

¹ за даними Infosource
Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).

Konica Minolta допомагає цифровізуватися, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.

Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.

Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.

Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.

Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2021 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).

Центр бізнес-інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.

Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2021 року штат компанії налічує приблизно 9000 працівників. У 2020/2021 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.
Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 40000 співробітників у понад 150 країнах.

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Більше новин

Більше новин